Zdeněk Lacina, praktický lékař Zlín

MUDr. Zdeněk Lacina

Praktický lékař Více

32 názorů

Uložit


Adresa

tř. 2. května 3646, Zlín
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
32 názorů

Ověřeny pacient

Děkuji MUDr. Lacinovi za urgentní vyšetření syna a správnou dg! Byl ochotný a milý! Určitě bych ho doporučila všem svým známým!


M
Ověřeny pacient

Panu MUDr. Lacinovi bych ihned odebral licenci vykonávat praktického lékaře z důvodu zanedbání pracovních a lékařských povinností vůči pacientovi, viz můj případ. Opakovaně jsem navštívil uvedeného lékaře s problémem krvácení a bolesti při stolici, kde dle vyjádření krajské nemocnice mě měl předat do rukou odborníka, což ani jednou neučinil. V ordinaci jsou dlouhé čekací lhůty, protože pan doktor nedodržuje ordinační hodiny a věčně chodí do ordinace pozdě, z důvodu vykonávání druhé profese. Při konzultaci mě vůbec neposlouchal, měl laxní přístup a věnoval se jiným činnostem, jako vyřizování soukromých věci, které nesouvisí s mým případem. Nebral na vědomí vážnost problému a snažil se mě rychle odbýt. Díky tomuhle laxnímu přístupu jsem dlouhodobě trpěl silnou bolestí a bezmocností. Jednoho dne se můj stav hodně zhoršil a nakonec mě rychlá záchranná služba odvezla do nemocnice s 40stýpňovými teplotami, zimnicí, záchvatem a opakovaným krvácením z konečníku. Byl jsem vyšetřován pro podezření infekce neznámého původu. Tam jsem setrval 7 dní a následně byl odeslán zpět k obvodnímu lékaři, kde MUDr. Lacina vůbec nevěnoval propouštěcí zprávě pozornost a ignoroval jednotlivá doporučení z nemocnice, kde jsem měl být u něj dostatečně došetřen a odeslán k odborným lékařům. Ještě několikrát jsem znovu opakoval návštěvy u mého praktického lékaře ze stejných důvodů (silným a opakovaným krvácením z konečníku a silnými bolestmi při vyprazdňování). To už jsem psychicky nevydržel a důrazně jsem mu navrhl řešení problému, kde mi (konečně) bylo vyhověno a byla napsaná doporučenka k odborníkovi. Po mnoha nepříjemných a bolestivých projevech jsem dostál svého žadonění. Nakonec mi byla odborníkem diagnostikována velmi nepříjemná anální fisura (trhlina na konečníku), kde jsem musel jít na rychlou a hodně bolestivou operaci v kompletní anestezii. Je možné, že kdyby pan doktor můj problém nezjednodušoval a věnoval mu patřičnou pozornost a včas mě poslal k odborníkovi, nemusel jsem skončit se čtyřicítkami v nemocnici. Pan doktor MUDr. Lacina často soukromě telefonuje, zajímá se o soukromé záležitosti při vyšetřování pacienta, nedodržuje ordinační dobu, pracuje v teplácích místo lékařského pláště, má vedlejší práci a přitom nestíhá dělat kvalitně tu stávající.
Další problém je, že jsem byl (před měsícem) u něj žádat vyšetření kvůli žádosti o částečný důchod, kdy měl pan doktor dostatek času mou žádost zpracovat a odeslat úřadům, což dodnes neučinil! Byla mi dnes doručena upomínka (výzva) o absolvování lékařské prohlídky a urychlené dodání všech podkladů. Cítím se být poškozený, protože jsem učinil všechny potřebné kroky k vyřízení mého potvrzení a je jen (bohužel) na panu doktorovi, kdy jej zašle zpět na příslušný sociální odbor. Vůbec nechápu, co mu tak dlouho trvá, když má veškeré podklady odevzdané a všechny odborné posudky doložené? Že by nestíhal a nemá čas??? Nezbývá mi nic jiného, než se obrátit na jiného a svědomitějšího doktora, na kterého se mohu spolehnout, a proto uděluji panu doktorovi známku nedostatečně! Takhle jsem si to vážně nepředstavoval. Bohužel je mnoho lidí v mém okolí, včetně OSSZ, co nemá s panem doktorem dobré zkušenosti. Na všechny zde uvedené tvrzení mám odborné lékařské záznamy, které dokumentují mou životní situaci a neschopnost lékaře řešit daný problém, kterému jsem svěřil do rukou svůj život, a kterému jsem věřil. S pozdravem Michal Zlín 29. 08.2016

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Pan doktor Lacina, je empatický lékař, skvělý diagnostik, vždy dobře naladěný a ochotný přijet za pacientem domů a udělat pro něj maximum. Skutečnost, že ještě kromě ordinace jezdí se záchrankou, svědčí o tom, že má tuto práci rád a pomoc lidem je u něj na prvním místě. Jestli někomu vadí, že pan doktor píše zápisy ručně, je to směšné, důležité je to jak léčí a ne jak píše. Pane doktore, díky za vás, jste nejlepší.
Vaše pacoška Jana Šochmanová


O
Ověřeny pacient

Pan doktor naprosto bezproblémový, milý, usměvavý. I mě někdy poslal "do háje", když jsem tam byl s blbinama, ale já na rozdíl od jiných, si to umím zpetně přiznat a ne lpět z principu na tom, že je hrozný, jak mi nepofoukal bolístku :-)) Vzpamatujte se lidi.
Jsme u něj celá rodina, podotýkám, že se neznáme, nemáme u něj žádnou protekci apod. a několikrát se stalo, že ve svých činech zašel ochotně mnohem dále, nežli musel a zařídil a zajistil spoustu věcí, se kterými by vás jiní lékaři odeslali jinam a starejte se sami. Diagnosticky precizní, nikdy se u nás nemýlil.
Každopádně nejlépe svědčí o jeho kvalitách to, že v lékaři přeplněném Zlíně je on jeden z mála, který má permanentně plný stav a nebere nové pacienty. Max. jednou za čas, když mu jich pár odejde někam jinam z důvodu, že si doktor sem tam dělá neškodné legrácky, které však pacienta nijak nemohou ohrozit a normálního člověka ani urazit.


H
Ověřeny pacient

Vážím si pana doktora za jeho zkušenosti,ochotu a velkou obětavost.Mnoha lidem pomohl při rychlích zásazích a nikdy neodmítl jít i do rizikových situací.Je to výborný diagnostik s lidským přístupem.Takových lékařů ve Zlíně není mnoho!!!Moc mu děkuji za všechny pacienty,kterým pomohl.


naprosto OK


nemá chybu


Ověřeny pacient

Nevím, co proti panu doktorovi máte. Vřele doporučuji a mám s ním pouze ty nejlepší zkušenosti!


Skvělý diagnostik, ovšem spoustu věcí bere na lehkou váhu.


PANA DOKTORA VELMI DOPORUČUJI JE VÝBORNÝ A VELMI ROZUMÍ SVÉ PRÁCÍ K NEMOCNÉMU SE CHOVÁ VELMI VSTŘÍCNĚ NEMUŽU NEŽ DOPORUČIT


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti