Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 1790, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil

Pan primář Zdeněk Cichý mi provedl výměnu kyčle.Velmi kvalitní práce provedená šetrně ke svalstvu nohou.Umožnilo mi to neuvěřitelně rychlou rehabilitaci .Už v nemocnici se mi s berlemi dobře chodilo.Z tama jsem jel rovnou do lázní Klimkovice ,kde jsem každý den dělal velké pokroky .A byl jsem na tom podstatně lépe než pacienti operovaní .miniinvazivní metodou.Méně.invazivní způsob pana primáře je mnohem lepší.V lázních byli s výsledky rehabilitace velmi spokojeni,Po 6 týdnech jsem zapomínal nosit berle -neúmyslně.Nyní 4 měsíce po operací jezdím na dlouhé cyklistické výlety,kochám se krajinou a neruší mě žadná bolest v noze.Jiří S

M
Ověřený profil

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu primaři za vysoce profesionálně provedenou, velmi těžkou, reoperaci kyčelního kloubu. Jsem šťasten, že tři roky trvající bolesti po provedení první operace kyčle, jiným lékařem a v jiné nemocnici, jsou pryč. vm

Ověřený profil

Pan primář je nejen dobrý ortoped,ale i skvělý člověk.V každé situaci poradí pacientům,pomůže zvládat těžkosti po operaci.Najde dobré řešení i v situaci která je již poměrně méně zvladatelná pro pacienta i pro danou chvíli.Usnadní pacientovi další životní cestu po těžké kombinované operaci.Chtěla bych touto cestou poděkovat panu primáři i jeho dobrému kolektivu lékařům,sestrám i asistentům při operačních zákrocích i na odděleních za jejich oddanou práci a za příjemné vystupování a jednání s pacienty.Pana primáře mohu jen doporučit,je to skvělý odborník a lékař. E.Jur.

Pan primář a jeho kolektiv jsou užasní lidi, prošla jsem už více nemocnic, ale s takovou profesialitou, lidskostí, jsem se nikde nesetkala.Ráda si na ně vždy vzpomenu, když slyším negativa na lékaře.Patří Vám všem velký obdiv.

D

Výborný specialista a super kolektiv.

Š

Pana primáře mohu jenom doporučit. Je to velice dobrý odborník a specialista.

J

Pana primáře i kolektiv jeho oddělení mohu pouze doporučit ,profík na svém místě!

N

solidní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti