Adresa

Praktický zubní lékař
Elektrárenská 1, Hodonín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Praktický zubní lékař Jiný

Nejhorší zubařka široko daleko. Kdo ji chválí tak nejspíš nemá vůbec žádnou zkušenost s opravdu dobrým lékařem.
Nekvapilova je arogantní, neumí vůbec komunikovat a její ordinace není vybavena žádnými běžnými náležitostmi, co dnes už mají všichni ostatní zubaři.
Vyšetřila stylem aby to měla rychle za sebou a problém mi ani nevyřešila definitivně.
Naprosto nedoporučuji.
Naštěstí jsem u ní byla jednorázově ambulantně jako u záskoku za dr., kde jsem registrovaná.
Naprostá katastrofa, radši žádného zubaře než tuto zubařku

J
Ověřený profil

Dnes som bola u pani doktorky na ošetrenie - respektíve vytrhnutie rozlomenej stoličky. Úbohý zub bol na 3x rozlomený,pani doktorka sa snažila aby to čo najmenej bolelo. Pichla mi 2 injekcie,ale ťahanie koreňov som cítila, bol tam už zápal. Bola však ohľaduplná a snažila sa aby bol čo najrýchlejšie vonku. Uvidím ako sa zahojí rana,ale na doktorku zatial nemám nič zlé. Ak by ma to bolelo,hneď mám ísť k nej. Ale po tejto skúsenosti si nechám v prípade potreby vytrhnúť AKÝKOĽVEK zub iba stomatochirurgom. Predsa len, má viac praxe.

P
Ověřený profil

Nelze než doporučit! Profesionální a zároveň lidský přístup jak paní doktorka, tak paní sestřička. Strach ze zubařů je rázem pryč. :)


Paní doktorka je opravdu senzační. Měla jsem panický strach ze zubařů, x let jsem u nikoho nebyla. Podle toho taky můj chrup vypadá :-( Poté jsem dostala kontakt na paní doktorku Nekvapilovou a ta mi trpělivě dává všechno dohromady. Je opravdu hrozně hodná, citlivá a snaží se zachránit co to jde a přitom netrápit. Měla jsem opravdu štěstí, že jsem narazila zrovna na ni a jsem jí moc vděčná.


Ověřený profil

CHODÍME K PANÍ DOKTORCE CELÁ RODINA UŽ NĚKOLIK LET A JSME VŠICHNI VELICE SPOKOJENÍ. PANÍ DOKTORKA JE MOC HODNÁ .JEJÍ PŘÍSTUP A OŠETŘENÍ JE VŽDY CITLIVÉ - VŠEM VŘELE DOPORUČUJI :-)


JE FAKT DOBRA A OCHOTNA


G

V dětství mne málem připravili zubní lékaři o zuby. Jenom díky paní doktorce, která se mne doslova ujala, jak nastoupila po škole do praxe, tak mi udržela do stáří mé zuby v takovém stavu, že mohu jí jenom stále děkovat ! I nyní při sebemenším kazu mi okamžitě poskytne pomoc. Trpělivě hledá, kde mne to bolí a vždy mi pomůže od bolesti ! Pani DOKTORKO dík !


P

výborná lékařka,ochotná,příjemná


Došlo k chybě, zkuste to znovu