Adresa

Ordinace
Vítězství 56, Děčín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Ověřený profil

Velice spolehlivy lekar!

B

Já jsem s panem doktorem spokojená. A jestli máte problém s čekáním, vezměte si s sebou knihu jako já. Trocha vzdělání či četby nikomu neuškodí :-) A když mi řekne, že mám hezké oči? No proč ne? :-) Ale o oplzlostech tedy nic nevím, s tím nesouhlasím... Ráda si s panem doktorem i popovídám, je to lepší než jen "tady máte prášky, změříme tlak..." Nezapomínejte, že jde také o lidskost a přístup. Kdyby byl nepříjemný, odměřený, to by se vám také nelíbilo... Já ho mohu jen doporučit :-)

M
Ověřený profil

Mně se teda nelíbí, že p. doktor si jezdí do práce kdy se mu chce. Tříhodinové čekání je úplně běžné, stalo se mi, že po 1,5hod čekání jsem zjistila, že p. doktor ještě není ani v ordinaci. Asi si myslí že je bůh a my nemáme nic jiného na práci než sedět v čekárně a čekat, až se jeho milost ráčí dostavit. Navíc se mi stalo v říjnu 2011, že měl na mne oplzlý řeči: myslím, že povídání o mé barvě očí a o mém poprsí nemá nic společného s lékařským vyšetření. Navíc jsem od p.doktora dostala soukromé číslo na mobil - hned jsem ho vyhodila. ještě že to je jen doktor od mého zaměstnavatele, kam chodím max 2x do roka. Vážně nedoporučuju!

Je to dobrý lékař,jen je nedochvilný a to je hrůza.Bere některé pacienty bokem a né čekárnou. To na něj háže špatné světlo.Prosím,o polepšení.Děkuji

Doktor Goldamer je zkušený praktik,především v homeopatické léčbě,má přátelský přístup k pacientům, je také dobrým psychologem.jeho pacientem jsem déle jak 5 let a jsem spokojen,spíše já mu leckdy svou nedochvilností způsobím průblémy.

B

Velice vynikajici lekar mohu jen doporucit na 100%

K

Moc děkujeme panu doktory za jeho péči o naše klientky v DOZP H.Žleb. Můžeme všichni jen doporučit. Zároveň také děkujeme za spolupráci sestřičce Růžence.

M

není co dodat
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

doktor na 100%

V

Radši si počkám o něco déle v čekárně, když vím, že pan doktor je příjemný lidský a hlavně precizní, vždy radši pošle na vyšetření, aby byla jistota. To o jiných místních lékařích se tedy rozhodně říci nedá. Já doporučuji...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti