Vítězství 56, Děčín

Velice spolehlivy lekar!

Já jsem s panem doktorem spokojená. A jestli máte problém s čekáním, vezměte si s sebou knihu jako já. Trocha vzdělání či četby nikomu neuškodí :-) A když mi řekne, že mám hezké oči? No proč ne? :-) Ale o oplzlostech tedy nic nevím, s tím nesouhlasím... Ráda si s panem doktorem i popovídám, je to lepší než jen "tady máte prášky, změříme tlak..." Nezapomínejte, že jde také o lidskost a přístup. Kdyby byl nepříjemný, odměřený, to by se vám také nelíbilo... Já ho mohu jen doporučit :-)

Mně se teda nelíbí, že p. doktor si jezdí do práce kdy se mu chce. Tříhodinové čekání je úplně běžné, stalo se mi, že po 1,5hod čekání jsem zjistila, že p. doktor ještě není ani v ordinaci. Asi si myslí že je bůh a my nemáme nic jiného na práci než sedět v čekárně a čekat, až se jeho milost ráčí dostavit. Navíc se mi stalo v říjnu 2011, že měl na mne oplzlý řeči: myslím, že povídání o mé barvě očí a o mém poprsí nemá nic společného s lékařským vyšetření. Navíc jsem od p.doktora dostala soukromé číslo na mobil - hned jsem ho vyhodila. ještě že to je jen doktor od mého zaměstnavatele, kam chodím max 2x do roka. Vážně nedoporučuju!

Je to dobrý lékař,jen je nedochvilný a to je hrůza.Bere některé pacienty bokem a né čekárnou. To na něj háže špatné světlo.Prosím,o polepšení.Děkuji

Doktor Goldamer je zkušený praktik,především v homeopatické léčbě,má přátelský přístup k pacientům, je také dobrým psychologem.jeho pacientem jsem déle jak 5 let a jsem spokojen,spíše já mu leckdy svou nedochvilností způsobím průblémy.

Velice vynikajici lekar mohu jen doporucit na 100%

Moc děkujeme panu doktory za jeho péči o naše klientky v DOZP H.Žleb. Můžeme všichni jen doporučit. Zároveň také děkujeme za spolupráci sestřičce Růžence.

není co dodat

doktor na 100%

Radši si počkám o něco déle v čekárně, když vím, že pan doktor je příjemný lidský a hlavně precizní, vždy radši pošle na vyšetření, aby byla jistota. To o jiných místních lékařích se tedy rozhodně říci nedá. Já doporučuji...