Klinika estetické medicíny Mediestetik

(5 názorů)

Klinika estetické medicíny Mediestetik

Senovážné náměstí 23

110 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Mezinárodní síť klinik estetické medicíny Mediestetik patří mezi úplnou špičku zdravotnických zařízení zaměřených na krásu. Svým klientům nabízí ty nejnovější metody moderní dermatologie a stomatologie – často v Evropě zcela unikátní – a také v jejich provádění už léta školí pracovníky ostatních pracovišť.

Pražská klinika Mediestetik určuje trendy na poli estetické dermatologie – byla prvním centrem, které do České republiky přineslo jedinou vědecky testovanou a patentovanou kryolipolýzu Zeltiq CoolSculpting nebo revoluční neinvazivní lifting Thermage, jejž dosud nabízí jako jediná. Z nejnovějších exkluzivních metod přichází nyní klinika se švýcarskou metodou buněčného omlazování RegenMatrix, která není k dostání nikde jinde. Jako jedno z hrstky pracovišť disponuje naše stomatologická klinika robotickým systémem CEREC, který je schopen vymodelovat a vyrobit zubní náhradu během několika desítek minut, a moderním plně vybaveným implantologickým centrem.

Najdete u nás lékařské kapacity s dlouholetými zkušenostmi a zahraničním vzděláním, kteří kladou velký důraz na maximální komfort klienta. Vysoký standard a kvalita péče jsou pro nás pak naprostou samozřejmostí. Že je to v dnešní době žádoucí, potvrzují tisíce našich spokojených klientů.

Naše vybavení

• Okluzní diagnostika
  • Rentgenová diagnostika
  • Dentální šperky
  • Endodoncie
  • Léčba kanálků s operačním mikroskopem
  • Léčba paradontózy

• Helena Reisingerová

Dermatolog, MUDr.

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je mila a zkusena,klinika ma prijemne prostředí,ale ceny jsou drahe.Cekaci doba je minimalni.

• Přátelská a příjemná. Jsem náročný pacient a i přesto jsem spokojen.
      Prostředí uchvátilo. Jako z jiného světa.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Oleksiy Bilous

Zubař,

• K

Velká spokojenost s panem doktorem Bilousem. Je velmi milý, ochotný a pečlivý. Po osobní konzultaci mi byl ihned zaslán plán mého ošetření. Vše mi bylo vysvětleno a svého lékaře už nechci měnit.

• M

Pan doktor je absolutní bezkonkurenční jednička. Má předchozí zubařka mi v puse zanedbala mnohé, přišla jsem o dva zdravé zuby. Pan doktor uměl odhalit příčinu v případech, kdy jiní z renomovaných klinik selhávali. Je skromný a pečlivý. Ví, že oprava zubu je velmi závislá na čase, který mu lékař věnuje. Nic neuspěchává. Je naprosto šetrný - vrtá jen, co je opravdu třeba. Šetří každý zdravý milimetr zubu. Každý zub nafotí před a po opravě. Vysvětlí, co se během opravy dělo. Ale hlavně, když si není jistý, tak to přizná a doporučí chirurgického specialistu. Velikost pana doktora spatřuji především v této vlastnosti. Je naprosto otevřený, upřímný, komunikativní. Vyrobil mi zubní protézu, která přišla z laboratoře v jiném provedení, než by se mu líbilo. Zažádal tedy laboratoř o udělání nového kusu. Tato náhrada je dokonalá - esteticky i funkčně. Endodoncii provádí trpělivě, vše vyplní, nalezne těžko přístupné kanálky. Panu doktoru patří mé největší díky.