(7 názorů)

Seifertova 3

Blansko , jihomoravský

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Petr Klepal Jiný

je mi to líto, že nebudu pana doktora chválit jako jeho spolužák /ortoped/, ale přišla jsem akutně s velkými bolestmi /lehání, vstávání, otáčení, i chůze/, ale měsíc jsem musela čekat na magnetickou rezonanci a když jsem přišla s výsledkem, ani se mne /lékař/ neoptal, jestli se něco změnilo a jak se mi daří ohledně mých potíží......prý mám být ráda, že to není na operaci a s žádankou na rehabilitace ukončeno.......

Lékař: MUDr. Petr Klepal Jiný

S doktorem nemám sebemenší problém, je výborný a profesionální, ale objednat se k němu mě stojí nervy. Sestra protivná, prášky nechce poslat protože je podle ní beru moc často, ano madam, protože mám bolesti a k vám se nedá kloudně objednat. Je to samozřejmě i dobou koronaviru. Byl mi dvakrát zrušen termín skrz lockdown. Za což nemůžete, ale arogance mi teda od bolesti nepomůže.

Lékař: MUDr. Roman Flašar Jiný

Pan doktor je opravdu profesionál na svém místě! Můžu jen doporučit. Pomohl mně i mé mamince při léčbě migrény.

Lékař: MUDr. Roman Flašar Jiný

Lekar je taky jen clovek a nemusi byt vsichni spokojeni (viz nektere recenze), nicmene ja se nesetkala u MUDr. Flasara s nicim negativnim,naopak. Postup lecby adekvatni, vstricnost, lidsky pristup, vse vysvetlil. Absolvovala jsem u nej lumb.punkci,ze ktere jsem mela po predchozich zkusenostech strach. Predvedl profesionalni vykon. Takze zatim mohu jen doporucit.

Lékař: MUDr. Hana Klajblová Jiný

Paní doktorka Klajblova má výbornou erudici, je pečlivá a velmi empaticka! Vždycky pacienta vyschlechne, důkladně vyšetří - její laskavé chování samo o sobe člověka velmi uklidní, zvláště když je pacient v bolestivém stavu, vždycky hledá pro pacienta to nej... řešení - lékař, jaky se těžko hledá a nedá se nahradit! Moc děkuji za její péči a pomoc!

Lékař: MUDr. Lubica Sabuchová Jiný

Vynikající nurolog,citlivá,profesionální přístup,konstruktivní léčba i další vyšetření,.K paní doktorce mám 100% důvěru.

Lékař: MUDr. Roman Flašar Migrény

Pan doktor je vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientům. Velmi pomohl mně i mé dceři s nepříjemnými migrénami. Jako lékař je důsledný, nic nezanedbá a umí pacientovi naslouchat. Má velký přehled, vážím si ho jako lékaře i jako člověka.