(57 názorů)

Nejbližší zařízení

• Lenka Klepalová

Neurolog,

• E

Já chodila k lékaři ve Vyškově, nebudu uvádět jméno, ale vydržela jsem to 6 roků a potom se nechala nahlásit k MUDr. Klepalové. Nedalo se to srovnat. MUDr. z Vyškova psal během těch šesti let úplně všechno stejně, protože ho to nezajímá, jak mně je. Při kontrole čte, telefonuje a nakonec se zeptá jestli jsem neomdlela a když zjistí, že ne, jsem v minutě venku :-). Paní doktorka Klepalová se ptá na všechno možné, okrajově se ptá i na průběh mých jiných nemocí, jsem zavolaná přesně v době, na kterou jsem objednaná, pošle mně na rehabilitace, když mně něco je..........prostě tak jsem si představovala kontroly po mozkové příhodě.

• Miroslava Muchová

• A
      Umístění: jiné místoSlužby: Neurologická konzultace u malého dítěte

U paní doktorky jsme byli na neurologické konzultaci s malým cca "rok a něco" s tím, že když se postaví, a něco zkoumá, staví se na špičky nožiček. Paní doktorka nám věnovala spoustu času, který byl z naprosté většiny věnován sepisování velmi podrobné anamnézy do počítače. Vlastní fyzické vyšetření trvalo cca 5 minut.
      Její závěr byl: "Nelze vyloučit lehkou diparetickou formu DMO" (dětská mozková obrna dolních končetin) a doporučení na další a další neurologické vyšetření (EEG, ultrazvuk mozku).
      Ještě připomínám, že NIC z toho, co je oficiálně uváděno jako příčina DMO jsme v anamnéze neměli (infekce matky v prvních měsících těhotenství; v pokročilých fázích těhotenství, oběhové poruchy matky, porodní asfixie, nedonošenost, přenošenost, komplikované porody, infekce dítěte do šesti měsíců).

Nevím jestli si dovedete představit, jaké to je, když jako rodič vyjdete z ordinace a máte v ruce papír, kde je vyřčen takový brutální ortel - máte postižené dítě. Natvrdo, bez pochybností, bez nějaké naděje ...

Obrátili jsme se hned na opravdového profesionála - magistra fyzioterapie, který se na děti specializuje. Při vyšetření jsme zažili pravý opak - někoho, kdo naše dítě (jenom v plínce) 20 minut bedlivě pozoruje a vnímá, jak si na zemi hraje s hračkou, jak leze, jak se staví... a nepíše jen něco do počítače. Někoho, kdo ho pak s láskou položí na vyšetřovací stůl a udělá několik základních vyšetřovacích pohybových hmatů ... a po půl hodině s úsměvem řekne: Vždy je v podstatě pořádku ... takto nevypadá dítě s DMO, mnoho jsme jich v ruce měl, mají trochu jiné reflexy ... prostě dejte mu jen víc času, asi to potřebuje...
      Dnes (rok a pět měsíců) náš malý normálně capá a běhá ...
      Je mi moc líto, že si lékaři západní medicíny asi neumí představit, jaké trauma může způsobit špatně stanovená diagnóza.

• S

K paní doktorce chodíme několik let, dceři velmi pomohla od častých bolestí hlavy, tak že ted nechybí ve škole a může se věnovat i svým koníčkům. Oceňujeme její vstřícný přístup a doporučujeme dalším pacientům.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Lubica Sabuchová

• A
      Umístění: MEDICA 111, s.r.o.Služby: Jiný

Vynikající nurolog,citlivá,profesionální přístup,konstruktivní léčba i další vyšetření,.K paní doktorce mám 100% důvěru.

• Hana Klajblová

• V
      Umístění: MEDICA 111, s.r.o.Služby: Jiný

Paní doktorka Klajblova má výbornou erudici, je pečlivá a velmi empaticka! Vždycky pacienta vyschlechne, důkladně vyšetří - její laskavé chování samo o sobe člověka velmi uklidní, zvláště když je pacient v bolestivém stavu, vždycky hledá pro pacienta to nej... řešení - lékař, jaky se těžko hledá a nedá se nahradit! Moc děkuji za její péči a pomoc!

• J

Velmi prijemne vystupovani hodna pozorna a velmi dukladna a pecliva nic nezannedba a nevaha pacienta poslat na dalsi specializovana pracoviste kde vse domluvi a najde optimalni reseni

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Roman Flašar

• R
      Umístění: MEDICA 111, s.r.o.Služby: Jiný

Lekar je taky jen clovek a nemusi byt vsichni spokojeni (viz nektere recenze), nicmene ja se nesetkala u MUDr. Flasara s nicim negativnim,naopak. Postup lecby adekvatni, vstricnost, lidsky pristup, vse vysvetlil. Absolvovala jsem u nej lumb.punkci,ze ktere jsem mela po predchozich zkusenostech strach. Predvedl profesionalni vykon. Takze zatim mohu jen doporucit.

• L
      Umístění: jiné místoSlužby: Bolesti krční páteře

Bohužel mě pan doktor velmi zklamal. Odbyl mě tím, že moje potíže jsou pouze svalové, neposlal mě na RTG či CT. Napsal pouze rehabilitace ( a díky fundovanému přístupu děvčat na rehabilitaci jsem vyhledala jiného lékaře. Patří jim moje poděkování.) Na moji otázku, zda mám přijít na kontrolu mě odbyl slovy že nemá co kontrolovat, když je to jen svalové. — Následné vyšetření u jiné neuroložky, která mě poslala na další vyšetření se ukázalo, že mám více či méně posunuté téměř všechny ploténky na krční páteři a jako následek dlouhodobého stavu degenerativní změny na krční páteři. — Takže bravo, pane doktore. Vaše práce a stanovení diagnózy jen tak od pasu nestála za nic.

Podívejte se na všechny názory (36) na lékaře

• Petr Klepal

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Bez zájmu a snahy pomoci. Neporadí, špatně komunikuje, je až agresivní vůči pacientovi. Nemá žádný význam jej navštívit.

• J

Dobrý den jsem v péči pana doktora Klepala od roku 1998 tak že již mnoho let,jemu děkuji za to, že potíže které mám od dopravní nehody kterou jsem nezvinil jsou v snesitelné míře, a zatím je nemusím řeši operací páteře.Kéž by bylo takových lékařů víc.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře