MEDICA 111, s.r.o.

(6 názorů)
Zobrazit lékaře

O nás

Ordinace

MEDICA 111, s.r.o.

Příkop 8

60200 , Brno , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

MEDICA 111, s.r.o.

Seifertova 3

Blansko , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
6 názorů

  A
  Lékař: MUDr. Petr Klepal Jiný

  S doktorem nemám sebemenší problém, je výborný a profesionální, ale objednat se k němu mě stojí nervy. Sestra protivná, prášky nechce poslat protože je podle ní beru moc často, ano madam, protože mám bolesti a k vám se nedá kloudně objednat. Je to samozřejmě i dobou koronaviru. Byl mi dvakrát zrušen termín skrz lockdown. Za což nemůžete, ale arogance mi teda od bolesti nepomůže.


  M
  Lékař: MUDr. Roman Flašar Jiný

  Pan doktor je opravdu profesionál na svém místě! Můžu jen doporučit. Pomohl mně i mé mamince při léčbě migrény.


  R
  Lékař: MUDr. Roman Flašar Jiný

  Lekar je taky jen clovek a nemusi byt vsichni spokojeni (viz nektere recenze), nicmene ja se nesetkala u MUDr. Flasara s nicim negativnim,naopak. Postup lecby adekvatni, vstricnost, lidsky pristup, vse vysvetlil. Absolvovala jsem u nej lumb.punkci,ze ktere jsem mela po predchozich zkusenostech strach. Predvedl profesionalni vykon. Takze zatim mohu jen doporucit.


  V
  Lékař: MUDr. Hana Klajblová Jiný

  Paní doktorka Klajblova má výbornou erudici, je pečlivá a velmi empaticka! Vždycky pacienta vyschlechne, důkladně vyšetří - její laskavé chování samo o sobe člověka velmi uklidní, zvláště když je pacient v bolestivém stavu, vždycky hledá pro pacienta to nej... řešení - lékař, jaky se těžko hledá a nedá se nahradit! Moc děkuji za její péči a pomoc!


  A
  Lékař: MUDr. Lubica Sabuchová Jiný

  Vynikající nurolog,citlivá,profesionální přístup,konstruktivní léčba i další vyšetření,.K paní doktorce mám 100% důvěru.


  K
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Roman Flašar Migrény

  Pan doktor je vynikající odborník s citlivým přístupem k pacientům. Velmi pomohl mně i mé dceři s nepříjemnými migrénami. Jako lékař je důsledný, nic nezanedbá a umí pacientovi naslouchat. Má velký přehled, vážím si ho jako lékaře i jako člověka.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu