JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.

(26 názorů)
Zobrazit lékaře

JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.

Milady Horákové 28/331

60200 , Brno , jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Vlastimil Unger

Chirurg, MUDr.

• H

Jsem velice spokojena - odstranění znamének, výrustku na šlase ... vše rychle a efektivně vyřešeno. Příjemný přístup personálu i pana doktora.

• Helena Veselá

Anesteziolog, MUDr.

• N

Paní doktorka je profesionální, příjemná a umí jednat s lidmi. Po narkóze od ní jsem se probudila brzy po operaci a nebylo mi vůbec špatně.

• Tomáš Otaševič

Ortoped, MUDr.

• I
      Umístění: JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.Služby: Bolestivý otlak na noze.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Pomohl mi vyléčit moji bolavou nohu. Tak mohu opět normálně chodit. Vždy se mnou jednal s lidským přístupem a je vstřícný a chápavý. Pokud bych měla někdy nějaké obtíže, tak bych se objednala opět k němu. Se sestřičkami jsem spokojená také.

• Kamil Unger

Ortoped, MUDr.

• I
      Umístění: JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.Služby: Jiný

K panu doktoru Ungrovi mne již před mnoha lety doporučila známá - sama doktorka. Věcná, ale pohodová komunikace a když jsem potřeboval něco blíže vysvětlit - nebyl žádný problém - takže nemám jediné, snad ať panu doktorovi ještě dlouho slouží zdraví a pomáhá lidem.

• J
      Umístění: JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.Služby: koleno

Před lety jsem k němu chodila a díky tomu jsem vydržela být poměrně dost dlouho fit. Nyní , když se po úraze , koleno opět ozývá , jsem se na něj obrátila. Jsem ráda, že stále ordinuje

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře