Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Tomáš Otaševič Jiný

Spokojenost s lidským přístupem pana doktora, vše ohledně mé diagnózy mi bylo i názorně vysvětleno. Díky jeho profesionálnímu provedení artroskopií obou kolen, jsem se mohla zpět vrátit do aktivního života. Další případné operativní zákroky kolen bych konzultovala s tímto lékařem.

MUDr. Kamil Unger Jiný

K panu doktoru Ungrovi mne již před mnoha lety doporučila známá - sama doktorka. Věcná, ale pohodová komunikace a když jsem potřeboval něco blíže vysvětlit - nebyl žádný problém - takže nemám jediné, snad ať panu doktorovi ještě dlouho slouží zdraví a pomáhá lidem.

MUDr. Kamil Unger koleno

Před lety jsem k němu chodila a díky tomu jsem vydržela být poměrně dost dlouho fit. Nyní , když se po úraze , koleno opět ozývá , jsem se na něj obrátila. Jsem ráda, že stále ordinuje

MUDr. Tomáš Otaševič Bolestivý otlak na noze.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Pomohl mi vyléčit moji bolavou nohu. Tak mohu opět normálně chodit. Vždy se mnou jednal s lidským přístupem a je vstřícný a chápavý. Pokud bych měla někdy nějaké obtíže, tak bych se objednala opět k němu. Se sestřičkami jsem spokojená také.

Kontakt

Milady Horákové 28/331, Brno 60200 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna