JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.

(20 názorů)
Zobrazit lékaře

JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.

Milady Horákové 28/331, Brno-střed

60200, Brno, jihomoravský

Nejbližší zařízení

• Vlastimil Unger

Chirurg, MUDr.

• H

Jsem velice spokojena - odstranění znamének, výrustku na šlase ... vše rychle a efektivně vyřešeno. Příjemný přístup personálu i pana doktora.

• Helena Veselá

Anesteziolog, MUDr.

• N

Paní doktorka je profesionální, příjemná a umí jednat s lidmi. Po narkóze od ní jsem se probudila brzy po operaci a nebylo mi vůbec špatně.

• Tomáš Otaševič

Ortoped, MUDr.

• I
      Umístění: JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.Služby: Bolestivý otlak na noze.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Pomohl mi vyléčit moji bolavou nohu. Tak mohu opět normálně chodit. Vždy se mnou jednal s lidským přístupem a je vstřícný a chápavý. Pokud bych měla někdy nějaké obtíže, tak bych se objednala opět k němu. Se sestřičkami jsem spokojená také.

• Kamil Unger

Ortoped, MUDr.

• J
      Umístění: JEDNODENNÍ CHIRURGIE, SANOFYTO s.r.o.Služby: koleno

Před lety jsem k němu chodila a díky tomu jsem vydržela být poměrně dost dlouho fit. Nyní , když se po úraze , koleno opět ozývá , jsem se na něj obrátila. Jsem ráda, že stále ordinuje

• Doktor Kamil Unger je výtečný specialista na koleno a nikdo by mu neměl zazlívat, že pacienty s bolavým ramenem posílá ke svým kolegům. Nikdo na světě se ovšem nezavděčí všem, a právě neurotičtí a arogantní příchozí, kterým "nesedl", mají potřebu odreagovat se nějakým trapným výlevem na těchto stránkách, kdežto my na výsost spokojení sdílíme své pozitivní hodnocení spíše se svými přáteli.
      Mně osobně (mému kolenu) velice šetrně a efektivně pomohl. Jeho tým je velmi vlídný a profesionální.
      Patřím k lidem, kteří se nevyžívají chozením k doktorům, ale do této ordinace jsem vždycky chodila ráda. Jsem vděčna přátelům, kteří mi doktora Ungera doporučili, i jemu samotnému.
      Pavla Váňová

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře