IRMY, s.r.o. - neurologie a rehabilitace

• Eva Ungerová

Neurolog,

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Bohužel se též připojuji k negativním komentářům. Paní doktorka z prvu vypadá, jak má zájem o pacienta ale léčí jen tvrdým odblokováním a pacienty chce jen ve své soukromé ordinaci. K ní jsem došla s bolestmi zad, mrtvění rukou a špatnou pohyblivostí ruk, tikama ve víčku. Do papíru napsala 2xtvrda a 2xmekka technika. Celé vyšetření trvalo chvíli a jen honem honem nemám čas, musím k lékaři. To jsem byla objednaná ( a přišla o 15min. dříve). Po tomto odblokování jsem začala mít bolesti hlavy a celkový stav se zhoršil ale to je prý normální. A je potřeba další odblokování, které si ale musím zaplatit, že pojišťovna mi další neproplatí a jinak neví co se mnou. To též mohla říct hned při prvni návštěvě, že další se platí. Odblokování jsem odmítla, tak prý tedy aspoň rehabilitace. Ale to už jsem pak po rozmyšlení zrušila a navštívila jiné zařízení, tam hned injekce, RTG, EMG, atd. K paní Ungerové už mě nikdo nedostane a jsem ráda, že jsem brzy přešla.

• A
      Umístění: IRMY, s.r.o. - neurologie a rehabilitaceSlužby: Akutní problém

Doporučuji. V Bohunicích a u Sv. Anny, nikde nepoznaly, že mám v břiše zánět a sváděli to na záda....šla jsem tedy k paní doktorce na odblokování a ta okamžitě poznala, že mám zánět v břiše. Vidělo mě před tím asi 5 lékařů... Okamžitě mě poslala na gynekologii, kde mě operovali. Velice mi pomohla a budu jí do smrti velice vděčná.

Podívejte se na všechny názory (83) na lékaře