Služby

Specialisté

Názory o lékařích (13)

Eva Ungerová Jiný

Paní doktorka má "továrnu na fyzioterapie" a továrnu na vyšetření. Když jsem u ní dnes byl byly přede mnou v čekárně 3 pacienti. Vyšetření všech 3 trvalo dohromady méně než 10 minut. Při minulých návštěvách mě hned hnala k jednomu ze svých fyzioterapeutů i když jsem se snažil to vysvětlit. Mám problémy kvůli kterým je problém poznat co přesně mě bolí (prostě se to vráží všude) a samozřejmě 1. dotaz fyzioterapeuta ..... Kde vás to bolí ......
    Mám diagnozu, která má podle řady odborných článků několik jasně doporučený způsobů léčby (tedy samozřejmě více možných). Paní doktorka nezvolila ani jeden a u jednoho dokonce jako argument použila..... že tohle nedala ni svému manželovi, který má stejný problém.
    Pří zmínce o bolestech celého těla mi do zprávy napsala bolesti dolních končetin....
    Ona se sice tváří a chová velice mile ale reálně je její přístup srovnatelný s "mistrem v továrně na ponožky"

Eva Ungerová Jiný

Navštívila jsem paní doktorku s bolestí zad. Při prohlídce naznala, že je vše špatně. Zablok.záda a každá kost špatně.Byla mi odblokována záda a prokřupaný krk. Za týden měla být kontrola. Po tomto zásahu mi bylo hůř.Když jsem to po týdnu paní doktorce řekla, dostala jsem rovnou žádanku na CT. Po tomto vyšetření, který prokázal výhřez plotýnky, jsem opět přišla na kontrolu.Doktorka se mnou neztrácela čas. Cvičení ani rehab. nezaberou a nepomůžou, ani to nemám zkoušet a mám se objednat ke Sv.Anne na domluvení operace. Takže jsem opravdu navštívila neurochirurga.Vyšetření CT bylo nedostačující na operaci. Doktor požadoval mag.rez.Mám rehabilitovat. Při zmínce, že mi to neuroložka zakázala, jen kroutil hlavou. Takže co si má člověk vybrat.Po vyšetření na mag. rezonanci bylo už jasné, že na operaci to už je. Já to odmítla. Navštívila jsem jiné lékaře, které pacient opravdu zajímá a neřeší potíže " skákáním " po zádech. Začínám rehabilitace a budu věřit, že to dobře dopadne. Tady už nikdy.

Eva Ungerová Jiný

Toto je můj první komentář na této webové stránce, bohužel má zkušenost byla tak negativní, že ji považuji za důležitou sdílet.

Mám za sebou odblokování od paní doktorky, následnou fyzioterapii a můj stav se velmi výrazně zhoršil: zesílila bolest zad, začala mi vystřelovat bolest do nohou a mám nyní v nohou omezenou hybnost, což se mi předtím nikdy nestalo. Po telefonické konzultaci, kdy mi situace přišla dost akutní, mě paní doktorka objednala za tři týdny. A v ordinaci mi k situaci pouze sdělila, že mě neošetří, jelikož jí to údajně pojišťovna neproplatí, takže že si to můžu buď zaplatit nebo počkat do ledna. Na mé vyjádření, že mi tyto podmínky mohla sdělit do telefonu, pouze odvětila, že je to napsané v čekárně. Podstatně zhoršeným zdravotním stavem se nijak nezabývala.

Obecně mi i při dřívějších návštěvách přišlo, že jsou vyšetření vždy velmi rychlá a není při nich příliš důraz na vyslechnutí, co pacienta trápí. Čekací doba je krátká, ale tomu také odpovídá kvalita péče.

Eva Ungerová Jiný

Paní doktorka je odborník na svém místě. Trpělivě mě vyslechla, navrhla postup a hned jej realizovala. Když jsem od ní odcházel, cítil jsem se o 10 let mladší. U ní bych opravdu neměl problém si i něco připlatit.

Eva Ungerová Jiný

Profesionál na svém místě. Objednací doba krátká, čekací doba cca 2 minuty v čekárně, vyřešila problém se kterým si nevěděli rady ve fakultkách, empatická, jednoduše naprostá spokojenost.

Eva Ungerová Jiný

Jsem nadšená empatickým přístupem paní doktorky k pacientům. Hledala jsem neurologa, obvolávala jsem, kdo by mě objednal. Všude jsem se v první větě dozvídala, že buď za 2 měsíce nebo nepřijímají nové pacienty vůbec. Jediná MUDr. Ungerová se mě nejdřív zeptala, co mi je a poradila mi, kam se obrátit a zajímala se, jak to dopadlo. Vyšetření, které jsem potřebovala, se proto uskutečnilo v rekordně krátkém čase, že jsem to vůbec nečekala a myslím ani lékař, který mi vyšetření indikoval. Paní doktorce velmi děkuji.

Eva Ungerová Jiný

Po návštěvě u paní doktorky a následné rehabilitace mě úplně přestaly bolet záda. Určitě znovu přijdu, neměl bych problém ani se samo platbou. Mohu jen doporučit.

Eva Ungerová Jiný

Tak hrozného doktora jsem ještě nezažila! Objednala jsem se, vyčkává hodinu. Pak paní začala brát lidí po mě ,protože mají pracovní schůzky. Na moje otázku, proč, když jsem tady měla termín objednání na 10 a ostatní na 11, že je tady doktorka a rozhoduje.
    Chamtivá, objednává spoustu lidí na stejnou dobu, účtuje u pojišťovny zákroky, které neprovádí. Po 5letech tolerance k tomu systému, odcházím. Stejně tak další 6 lidí, kteří nechtěli čekat na svůj termín v malé přeplněné ordinace. Handa takovým doktorům.

Eva Ungerová Akutní problém

Doporučuji. V Bohunicích a u Sv. Anny, nikde nepoznaly, že mám v břiše zánět a sváděli to na záda....šla jsem tedy k paní doktorce na odblokování a ta okamžitě poznala, že mám zánět v břiše. Vidělo mě před tím asi 5 lékařů... Okamžitě mě poslala na gynekologii, kde mě operovali. Velice mi pomohla a budu jí do smrti velice vděčná.

Eva Ungerová Bolest zad

Všechny negativní komentáře jsou pravdivé! Rozhodně nechodit, nedoporučuji. Doktorce jde jen o peníze, umí jen odblokovávat a to používá na vše. Když po prvním odblovní se bolest zhoršila a šlo to až do noh. Na druhe navštěvě jsem i přes objednání čekala 2 hodiny, jen abych se dozvěděla, že druhe odblokovaní pojišťovna nehradí a bude to stat 750kč za tu 3 min. akci. Ne díky! Takove informace by měla říkat předem a ne automaticky objednat a pak jen tak mezi řečí to zmínit.

Kontakt

Palackého třída 29/250, Brno 61200 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna