Služby

Specialisté

Názory o lékařích (11)

Obecné skóre

  K
  Ověřený profil
  Lékař: Eva Ungerová Jiný

  Toto je můj první komentář na této webové stránce, bohužel má zkušenost byla tak negativní, že ji považuji za důležitou sdílet.

  Mám za sebou odblokování od paní doktorky, následnou fyzioterapii a můj stav se velmi výrazně zhoršil: zesílila bolest zad, začala mi vystřelovat bolest do nohou a mám nyní v nohou omezenou hybnost, což se mi předtím nikdy nestalo. Po telefonické konzultaci, kdy mi situace přišla dost akutní, mě paní doktorka objednala za tři týdny. A v ordinaci mi k situaci pouze sdělila, že mě neošetří, jelikož jí to údajně pojišťovna neproplatí, takže že si to můžu buď zaplatit nebo počkat do ledna. Na mé vyjádření, že mi tyto podmínky mohla sdělit do telefonu, pouze odvětila, že je to napsané v čekárně. Podstatně zhoršeným zdravotním stavem se nijak nezabývala.

  Obecně mi i při dřívějších návštěvách přišlo, že jsou vyšetření vždy velmi rychlá a není při nich příliš důraz na vyslechnutí, co pacienta trápí. Čekací doba je krátká, ale tomu také odpovídá kvalita péče.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: Eva Ungerová Jiný

  Paní doktorka je odborník na svém místě. Trpělivě mě vyslechla, navrhla postup a hned jej realizovala. Když jsem od ní odcházel, cítil jsem se o 10 let mladší. U ní bych opravdu neměl problém si i něco připlatit.

  J
  Ověřený profil
  Lékař: Eva Ungerová Jiný

  Profesionál na svém místě. Objednací doba krátká, čekací doba cca 2 minuty v čekárně, vyřešila problém se kterým si nevěděli rady ve fakultkách, empatická, jednoduše naprostá spokojenost.

  M
  Lékař: Eva Ungerová Jiný

  Jsem nadšená empatickým přístupem paní doktorky k pacientům. Hledala jsem neurologa, obvolávala jsem, kdo by mě objednal. Všude jsem se v první větě dozvídala, že buď za 2 měsíce nebo nepřijímají nové pacienty vůbec. Jediná MUDr. Ungerová se mě nejdřív zeptala, co mi je a poradila mi, kam se obrátit a zajímala se, jak to dopadlo. Vyšetření, které jsem potřebovala, se proto uskutečnilo v rekordně krátkém čase, že jsem to vůbec nečekala a myslím ani lékař, který mi vyšetření indikoval. Paní doktorce velmi děkuji.

  P
  Lékař: Eva Ungerová Jiný

  Po návštěvě u paní doktorky a následné rehabilitace mě úplně přestaly bolet záda. Určitě znovu přijdu, neměl bych problém ani se samo platbou. Mohu jen doporučit.

  A
  Lékař: Eva Ungerová Jiný

  Tak hrozného doktora jsem ještě nezažila! Objednala jsem se, vyčkává hodinu. Pak paní začala brát lidí po mě ,protože mají pracovní schůzky. Na moje otázku, proč, když jsem tady měla termín objednání na 10 a ostatní na 11, že je tady doktorka a rozhoduje.
  Chamtivá, objednává spoustu lidí na stejnou dobu, účtuje u pojišťovny zákroky, které neprovádí. Po 5letech tolerance k tomu systému, odcházím. Stejně tak další 6 lidí, kteří nechtěli čekat na svůj termín v malé přeplněné ordinace. Handa takovým doktorům.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Ověřený profil
  Lékař: Eva Ungerová Akutní problém

  Doporučuji. V Bohunicích a u Sv. Anny, nikde nepoznaly, že mám v břiše zánět a sváděli to na záda....šla jsem tedy k paní doktorce na odblokování a ta okamžitě poznala, že mám zánět v břiše. Vidělo mě před tím asi 5 lékařů... Okamžitě mě poslala na gynekologii, kde mě operovali. Velice mi pomohla a budu jí do smrti velice vděčná.

  A
  Ověřený profil
  Lékař: Eva Ungerová Bolest zad

  Všechny negativní komentáře jsou pravdivé! Rozhodně nechodit, nedoporučuji. Doktorce jde jen o peníze, umí jen odblokovávat a to používá na vše. Když po prvním odblovní se bolest zhoršila a šlo to až do noh. Na druhe navštěvě jsem i přes objednání čekala 2 hodiny, jen abych se dozvěděla, že druhe odblokovaní pojišťovna nehradí a bude to stat 750kč za tu 3 min. akci. Ne díky! Takove informace by měla říkat předem a ne automaticky objednat a pak jen tak mezi řečí to zmínit.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Š
  Ověřený profil
  Lékař: Eva Ungerová

  Dobrý den, cítím se u doktora jako zboží, působí roztěkaně, neposlouchá, mírně arogantní. Hlavně rychle rychle, a vše je blok krční páteře. Píše do sprav 2x měké techniky 2x tvrdé techniky a přitom uděla 2 min odblokování jeden druh masáže, to je na kontrolu.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Ověřený profil
  Lékař: Eva Ungerová Brnění v ruce

  Kvůli déle trvající špatné poloze při sedavé práci mě začala brnět levá ruka. Brnění bylo v různých polohách větší v jiných menší. Z dřívějších zkušeností jsem měl silné podezření, že problém je v krční páteři. Pokoušel jsem se procvičovat krční páteř, zakoupil jsem trakční lehátko, ale nic nepomáhalo. Po třech měsících neúspěšného samoléčení jsem navštívil paní doktorku. Ta konstatovala, že mám zatuhlou páteř a provedla její uvolnění (včetně škubnutí hlavou pro uvolnění krční páteře). Už po této první návštěvě se moje potíže zlepšily o 50%. Po druhé návštěvě bylo brnění zhruba na 25% původní intenzity před 1. návštěvou. Poté mě paní doktorka poslala na rehabilitace (5x). Během měsíce rehabilitací brnění téměř ustoupilo. Nyní uplynul další měsíc. Cvičím dle doporučení rehabilitační pracovnice a brnění již zcela zmizelo.
  Paní doktorku můžu doporučit. Moc mně pomohla.
  Petr

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Palackého třída 29/250, Brno 61200 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Související vyhledávání