O nás

DOPŘEJTE SI LUXUS
Péče o tělo a zlepšování Vašeho zevnějšku a vašich křivek, jsou základem úspěchu jak vypadat a cítit se co nejlépe. V současnosti jsou muži, stejně jako ženy, vystaveni společenskému tlaku a nekompromisním požadavkům na svůj vzhled.

S námi máte krásu na dosah.

Naše soukromá klinika se specializuje na kosmetické, plastické zákroky a operace již 16 let. Najdete u nás vysoce kvalifikované a zkušené plastické chirurgy s atestací v oboru a mnohaletými dobrými zkušenostmi v oboru estetické medicíny. Využití nejnovějších léčebných metod v naší každodenní práci je založena na příslušné vysoké úrovni odborných znalostí a zkušeností.

Můžeme Vám nabídnout téměř všechno, co je nyní v oboru estetické chirurgie a lékařství vůbec možné. Ještě více: V každé oblasti pracujeme na nejlepší individuální léčebný plán pro každého klienta.

Estetická medicína a kosmetická chirurgie dnes vyžadují všestrannost a pružnost. Máme velký počet léčebných možností, ze kterých můžeme vybírat jednotlivé ideální koncepty. Klinika se nachází v centru Ostravy vedle hotelu Imperiál. Rozléhá se ve třech patrech budovy na ulici Tyršova 9 Součástí kliniky je recepce, čekárna, ambulance, operační sál a nadstandardní pokoje pro pooperační péči. Působíme také jako školící pracoviště. MUDr. Taisir Zakout je certifikovaný školitel metody Happy-lift - pro lékaře v celé české republice.

Naším největším přáním a cílem je, aby byl každý náš klient spokojený s výsledkem ošetření a provedeného zákroku, jako i s dobrým pocitem z profesionálního a milého přístupu našeho personálu. Rádi vám poradíme a postaráme se, abyste se u nás cítili jako doma.

Profesionální přístup a vysoká kvalita služeb za rozumnou cenu jsou naší prioritou.

Naším klientům nabízíme kvalitní služby profesionálních odborníku, kvalifikovaný personál. Ke každému klientovi máme osobní individuální přístup a naši diskrétnost. Tyto benefity oceňují nejen klienti z celé české republiky, ale i ze zahraničí.

Kráse se věnujeme s láskou a nadšením.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (20)

MUDr. Taisir Zakout modelace prsou

Pan doktor je úžasný vřele doporučuji tuhle kliniku byla jsem na modelaci prsou a jsem nesmírně spokojená pan doktor je velmi příjemný vstřícný a milý líbí se mi že vám hlavně poradí doporučí atd.....Jsem moc spokojená jak s komunikací tak i s personálem sestřičky příjemné milé krásné čisté prostředí vše na špičkové úrovni.Pokud plastický chirurg tak jedině Pan doktor Zakout je špička ve svém oboru.Velmi příjemný člověk.Moc děkuji ještě jednou Cleopatra Clinik za nejlepší výsledek a péči.

MUDr. Taisir Zakout zvětšení prsou

Pan doktor Zakout je vstřícný, chápavý a příjemný. Termín byl rychlý. Všichni na klinice jsou velmi milí. S výsledkem operace jsem velmi spokojená.

MUDr. Taisir Zakout estetická chirurgie

Podstoupila jsem operaci faceliftu. Po operaci jsem si všimla, že moje pokožka nebyla rovnoměrně rozložena a v důsledku toho se vytvořily vrásky.Můj obličej je kluzkýZa uchem se však objevily velké vrásky.

MUDr. Taisir Zakout

pro upřesnění se jedná o může nikoliv o ženu, jak pacient píše. Bylo by fér uvést , že vrásky za uchem pacient měl už před operací, což je zdokumentováno na předoperační fotce. Taky nutno zdůraznit, že tento pacient nedodržoval pooperační doporučení a na první převazy chodil bez obvazů, ty si opakovaně sundával sám doma. Přitom právě tyto kompresivní obvazy jsou nesmírně důležité ke správnému přilepení kůže ke spodině.
    S pozdravem a přáním pěkného dne Cleopatra Clinic

Á
    MUDr. Taisir Zakout modelace prsou

Jsem zhruba 6 týdnů po zmenšení a úpravě prsů.Jsem nadšená a lituji,že jsem se neodhodlala dříve.Po konzultaci šlo vše rychle.Termín již za měsíc.Jednodenni hospitalizace,doma atb.Léky od bolesti skoro nebyly potřeba.Pravidelné kontroly,usměvavé sestřičky a milý pan doktor.Za mne 1s hvězdičkou

MUDr. Taisir Zakout Jiný

Na Cleopatra Clinic jsem se rozhodl podstoupit otoplastiku. Objednal jsem se na konzultaci, kde jsem byl informován o tom jak zákrok probíhá, jaká jsou možná rizika apod., také jsem se zeptal na pár dalších informací, které mi pan doktor rád zodpověděl. Poté jsme vybrali vhodný termín.

V den zákroku jsem se dostavil na kliniku a byl jsem zaveden na pokoj, kde jsem si mohl odložit věci, potom následoval samotný zákrok, který jsem podstoupil v lokální anestezii. Během zákroku se mnou doktor i sestra komunikovali, co se právě děje. Vše proběhlo bez problémů. Po zákroku jsem byl ještě poučen a dostal termín na kontrolu a převaz a léky na bolest.

S výsledkem jsem maximálně spokojen, skoro se teď nepoznám. Rozhodně můžu všem Cleopatra Clinic doporučit a chtěl bych poděkovat panu doktorovi a sestřičkám za skvěle odvedenou práci.

MUDr. Taisir Zakout zvětšení prsou

V Cleopatra clinic jsem podstoupila zvetseni prsou a opravdu mohu jen doporučit, konečně mám plný, krásný dekolt , který jsem si vždy přála, pan Doktor Zakout je velmi pečlivý a ochotný a celý jeho tým taktéž, velmi příjemné sestřičky, které se starají po celou dobu pobytu , moc Vám všem děkuji a pokud někdo váháte , určitě běžte, výsledky zde určitě stojí zato ! :-)

MUDr. Taisir Zakout vyhlazení vrásek

Ja jsem naprosto spokojena jak s Panem Doktorem Tak se celym personalem dojizdim k nim az ze Svycarska protoze kvalita a pristup je skvela a dojizdet budu mohu jen doporucit

MUDr. Taisir Zakout modelace prsou

11.10 jsem u pana doktora Zakouta podstoupila augumentaci poprsí. Chtěla bych moc poděkovat celému týmu sestřiček, které se o mě staraly a speciální díky panu Zakoutovi, který si na mě udělal čas i mimo svou pracovní dobu. Váhate-li, kam na augumentaci,tak mohu pana doktora jedině doporučit,je to opravdu člověk na svém místě a pro své pacientky udělá maximum. Takže ještě jednou děkuji mockrát!

MUDr. Taisir Zakout Gynekomastie

Skvělý přístup pana doktora i sestřiček, všichni jsou milí a vstřícní. Výsledek operace je perfektní.

MUDr. Taisir Zakout zvětšení prsou

Tento týden jsem si byla splatit svůj sen . Z mých 70A mám dokonalý plný hrudník 70C. Před zákrokem jsem měla obavy , jestli se mi budou prsa líbit , nebudou moc velké nebo malé , ale dnes jsem je spatřila a mohu jen říct ,že jsem se do nich zamilovala . Pán Doktor má ruky ze zlata . Celý den jen chodím kolem zrcadla a musím se prohlížet . Mic děkuji

Kontakt

Tyršova 9/1832, Ostrava 70200 Zobrazit v Goole Maps