ARTROSCAN s.r.o., interní,gastro,revma

Nejbližší zařízení

• Ladislav Bortlík

Internista, MUDr.

• A

Jsem pacientkou dr.Bortlíka osm let. Je velmi lidský, pečlivý....citlivý k pacientovi...přijde mi, že je empatický a ke každému přistupuje individuálně. Někdo tady psal, že se dlouho čeká....to je pravda....všichni totiž chtějí k němu:)) ...čekání se vyplatí. Jestli hledáte doktora s individuálním přístupem a léčbou šitou na míru pro Vás, tak vřele doporučuji!!! Sestřičky taky supr..všechny!!!

• I

Jsem pacientkou pana doktora Bortlíka od roku 1999 .Jsem velmi spokojená s jeho profesionálním a lidským přístupem.Vždy nasadí léčbu tak,aby pacient nebyl zatížen.Pokaždé si vyslechne co nás trápí a není vůbec nervozní a nepříjemný.Patří mu velké DĚKUJI.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Eva Kundrátová

Gastroenterolog,

• D
      Umístění: Vítkovická nemocnice

U vysetreni byla arogantni, zadala jsem z důvodu bolesti o anestezii, to ji velmi obtezovalo. Z jedne vety urcila diagnozu psychosomatik a byla to rakovina vajecniků.

• Jakub Zvolský

Revmatolog,

• P
      Umístění: ARTROSCAN s.r.o., interní,gastro,revma

Musím taky pochválit pana doktora Zvolského za odbornou péči, které se mi dostávalo při každé návštěvě v jeho ordinaci na Bormedu v Třebovicích, kde mne léčil na bechtěrevovou chorobu. Takových kvalitních lékařů je bohužel málo. Vždy mi ochotně pomohl, věnoval velkou péči s přístupem opravdového odborníka. Je škoda, že už v Třebovicích nemá ordinaci, tak mu chci aspoň poděkovat za všechno, co pro mé zdraví dělal. Děkuji pane doktore.

• S

Musím opravdu potvrdit a přidat se ke kladnému hodnocení pana MUDr.Zvolského.Takový přístup lékaře je bohužel dnes velmi neobvyklý.Odbornost,důkladnost,pečlivost,no prostě profesionál ve svém oboru.Děkuji Skupinová

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Vít Šmajstrla

Gastroenterolog, Internista, MUDr.

• L
      Umístění: jiné místo

Dobrý den, chodim hodně po vyšetřeních, ale s tak úžasným tymem jsem se ještě nesetkala. Sestřičky empaticke, velice příjemné, no a pan doktor Smajstrla... boží..!! Vysvětlí a udělá vše pro to, aby pacientovi pomohl. Velice chvalim!!

• J

Pan doktor je velmi skvělý, pomůže, vysvětlí vše..před jakýmkoli zákrokem nebo vyšetřením vždy seznámí s výkonem tak, že to zvládám bez stresu..na každého pacienta si udělá čas a věnuje se mu pečlivě..vřele doporučuji!! :-) Děkuji

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře