Umístění: Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s. Jiný

Před 30 lety, jsem jako mladá těhotná dívka přišla na ošetření a potvrzení těhotenského průkazu. Těhotenský průkaz potvrdil a poslal me domu s tim, at přijdu po porodu. Mela sem diru v zubu a potřebovala jsem zub ošetřit. S velkými řečmi tu práci odvedl, ale tvrdil ze je to zbytečné a těhotným plomby nedrží. Stejně vám zub vypadne. 2 mesice po porodu jsem přišla s bolestí zubu, tak mi ho vyvrtal a zaplacnul plombou. Bolest byla i pres to velka a plomba mi vypadla. Po další návštěvě mi rekl ze me zub nemůže bolet. Dal novou plombu a poslal domu aniz by zub nějak po vypadle plombe vycistil. Zub bolel dal a tak sem přešla raději k jine pani doktorce. Ta zjistila po kompletním RTG, ze mam zánět u kořene a ostatní zuby v nedobrem stavu. Sla jsem si vyzvednout kartu a nechtěl mi ji vydat. Pani doktorka po jeho péči se snažila mi zuby zachránit ale bohužel jsem v 50 letech o zuby přišla. Po 30 letech byl tak drzý a nahlásil moji registraci u něj i nyní. Ted musím lítat a vyřizovat novou registraci u pani doktorky i kdyz tam jsem jiz 30 let.

Umístění: jiné místo

Pan doktor zastupuje naši rodinnou, leč bohužel dlouhodobě nemocnou paní doktorku. Já měla šikmo narostlou osmičku, která se mi začala ulamovat. Čekala jsem že se mi podívá do pusy a pošle mě do nemocnice na chirurgii na vyříznutí. Místo toho se jal zub trhat sám. Nikomu bych to nepřála, pusu mi opíchl, ale cítila jsem jak mi zub drtí místo trhá. Zkusil to 3x já pusu plnou krve a střepů ze zubu. A pak tedy mě poslal na RTG a do nemocnice.... tam mě původně chtěli objednat na září ale když jsem je přemluvila na prohlídkou, že mám hubu oteklou, umrtvenou, plnou střepů ze zubu tak mě na to koukli a poslali hned na sál... super. Kouzelný bylo poslouchat doktory při zákroku (v lokální anestezii) že mi pan doktor při pokusu o vytržení osmičky potrhal měkké tkáně, pohmoždil jazyk a poškodil vedlejší sedmičku. Děkuji doktorům z nemocnice, že byli příjemní a dali mi pusu po zákroku u záskoku mé nemocné paní zubařky dopořádku.

Dobrý den, k panu doktorovi jsem chodil před časem a dodnes velmi pracně a bolestivě řeším jeho práci. Vrtal mě bez umrtvení na nerv a když už mi tekly slzy bolestí a řval jsem, tak přestal, zacementoval nejlevnějším šmejdem a naschle. Samozřejmě, že mi to tam měsíce pracovalo a infikovaly se mi kořeny, zub již dnes nemám. Jindy mi narostl na dásni pod jedničkou váček (opět infikace kořene), pan doktor mi ho spálil kyselinou, opět mi skanuly slzy. Nový doktor revidoval kořen, vyčistil a pohoda. Hádejte, proč se u pana doktora nečeká...

Nevím co si o panu zubaři myslet. Vrtal mě jedničku a nevím co udělal ale do měsíce začala šíleně bolet a natekla mi tvář, tak jsem navštívil pohotovost a tam mě pověděli, že je to mrtvé tak mě ještě řezali dáseň atd. Pak jsem chodil k panu Podhrázkému natož co mě s tím poprvé vyvedl se teď choval úplně jinak, vše mě vysvětloval ptal se jestli to bolí jestli je to dobré, přesvědčoval se jestli už v tom není zánět a udělal mě vše grátis to doktorka první za to chtěla zaplatit docela tučný peníze za záchranu zubu. Takže na druhou stranu pan zubař se jeví jako cholerik nic nevysvětli vše dělá rychle kolikrát i něco přehlídne, ale zase někdy se chová fér. Je s ním hodně dobrá domluva. V téhle době kdy je těžké sehnat zubaře a málo chybět v práci mi jeho přistup vyhovuje vždy se s ním domluvím bude hned ráno brzo nebo v odpoledních hodinách.

Pan doktor po lidské stránce dobrý, ovšem jakožto odborník žádná sláva. Mě trhal moudrák asi 3/4 hod.když ho totálně rozdrobil, tak mě poslal na operaci kde mi museli vyoperovat torzo zubu a kořen, který tam nechal. Dále mi vrtal přední zub, kam mi dal bílou výplň, ta ovšem měla do bílé hodně daleko a ještě ke všemu mi zub zkrátil oproti druhému o tolik, že si budu muset nechat udělat porcelánovou korunku - ale už ne u něj !!!

nedoporučuji, před ošetřením si pan doktor ani neumyje ruce, rukavice samozřejmě nenosí!!!komunikace s pacientem téměř žádná, kvalita odvedené práce nedobrá

Vždy ošetřuje bez čekání, přesně na objednaný čas. Žádné zbytečné řeči, stará se o svou práci velmi dobře. Na prvním zákroku dělal snad 4 zuby najednou a stejně jsem byl do 30 min hotov, ani s jedním nemám dodnes problém. O hodně lepší než někde 1,5 hodiny sedět v křesle a poslouchat jak je to špatný dole vpravo a na nic nahoře vlevo atd.
Doporučuji všem kdo chtějí rychlé zákroky bez nervózního vysedávání v čekárně plné lidí.

Velmi dobrý lékař, milý a srdečný,ale i ochotný.

Ochotný lékař, v případě potíží okamžitě nabídne pomoc bez čekání.Prní lékař jehož zákroků se nebojím.

Pan doktor se nezdržuje mluvením a tak se mu nikdy v čekárně netvoří fronty.