Poliklinika Bílý dům
Žerotínovo náměstí 533/6, Brno

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Poliklinika Bílý dům Jiný

Se synem jsem byla u pana doktora na vyšetření srdce. V čekárně jsme nečekali, vzali nás na čas, sestra byla příjemná, vše vysvětlila mě i synovi. Pan doktor se choval velmi profesionálně, vyšetření bylo pečlivé a byl příjemný. Sice moc nemluví, ale rozhodně jsem nepozorovala žádné arogantní nebo necitlivé chování. Se synem se bavil relevantně k jeho věku. Za mě pouze pozitivní zkušenost.

Lékař, který zahájí vyšetření slovy "jste tlustá" a vůbec mu nevadí, že je to dospívající dívka, později nezapomene přidat že je silná a obézní a místo nashledanou řekne zhubněte?! Má tento člověk vůbec představu, jak moc může poškodit to dítě? Očividně mu to bylo úplně jedno. Takový člověk nemá v dětské ordinaci co dělat. Celkově bylo chování tohoto lékaře poněkuď neprofesionální, chvílemi až zmatené, vyjadřování namyšlené a naprosto necitlivé. Odchod do důchodu by byl tím nejlepším řešením.

Umístění: Poliklinika Bílý dům Jiný

Nedoporučuji návštěvu .Pozitivní bylo vyšetření včetně EKG a sono srdce. Ale bez jediného slova vysvětlení dítěti, co se bude dít. Zachraňovala to sestřička. Výsledek pan doktor nesdělil, na můj dotaz zda je všechno v pořádku něco zamumlal. Zprávu nemohl vytisknout, protože nefungovala tiskárna. Odešly jsme bez pozdravu z jeho strany s otřesným, přetrvávajícím nepříjemným pocitem. Je-li odborník, veškerý případný um ztrácí svým chováním k pacientům - dětem.