Praktický lékař pro dospělé
Pohraniční, Ostrava

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem spokojen nadmíru , pán doktor vždy pomohl vysvětlil nic nebyl problém .Jak léčba tak teba následné vyšetření spokojenost , mohu jen vřelé doporučit.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

dr,Togner je to nejlepši co mě potkalo,je vyborny lekař vždy mi pomohl neměnila bych

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

S panem doktorem Tognerem jsem velice spokojena. Je to úžasný lékař a člověk.Vždy s úsměvem, pečlivý a vstřícný. stejně jako jeho sestřička. Kéž by takových lékařů bylo více.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

U Pana Doktora Tognera jsem byla od svých 18 let ,teda 13 let .Hodně jsem otalela než jsem přešla blíž k bydlišťi.Protože Pan Doktor je empatický,zkušený a nechá nic náhodě .

S panem doktorem Tognerem jsme spokojení už dlouhá léta, je vždy usměvavý, pečlivý a vstřícný, vždy najde nejlepší způsob jak "pomoci od nemoci" :), stejně jako jeho sestřička. Léčí se u něj celá naše rodina. Kéž by takových lékařů bylo více. Vavrečkovi

Velmi dobrý,má odborné znalosti.
Dovede jednat s pacienty.Podle mě je vždy v pohodě.

Vstřícný a vždy pečlivý. Má znalosti homeopatické medicíny ale nevnucuje ji.
Používá klasickou medicinu.

Skromný,obětavý a hlavně odborník na svém místě !
Takovýchto lékařů je si potřeba hýčkat!Velmi velká SPOKOJENOST !!! J.F.-Poruba

Doporucuji je velmi peclivy!! Vyhovi cloveku ve vsem a ma velmi prijemnou a milou sestricku!!!

S panem doktorem Tognerem máme celá naše rodina jen to nejlepší hodnocení.Vždy usměvavý,vstřícný.Kéž by takových lékařů bylo více.Stašová