Gynmedical s.r.o., gynekologie
Dlouhá třída 1134/83, Havířov

K panu doktorovi jsem přešla poměrně nedávno. Nemůžu říci, že bych byla s bývalým gynekologem nespokojena, vše mi přišlo standardní. U tohoto lékaře ale musím uznat, že pokud byl předešlý lékař standard, tak toto je vysoký nadstandard. Vyšetření jsou skutečně velmi šetrná, ale kvalitní, pan doktor je velice ochotný, vše podrobně vysvětlí, nebojíte se na cokoli zeptat. K reakcím Tataráka - tak pán skutečně neví, o čem píše. Ostatně on k němu určitě nechodí :). Nějaké poplatky navíc jsem nikdy neplatila, akorát za jednorázové sklíčko, které se připlácí ale u všech lékařů.

Nejlepsi gynecolog ktereho jsem kdy mela. Ziji v usa, ale ti doktori tam nejsou az tak dobri, takze si udelam zastavku vzdy u pana Srubare. Je moc hodny, mily, poradi, a vysvetli co clovek potrebuje. Nikdy bych nemenila.

Tatarák200 jste uplně mimo..!!!! Pan doktor je vynikající lékař a ne jak vy tvrdíte podnikatel.Jsem s ním velice spokojena a chodím k němu i s postiženou dcerou.Perfektní přístup.....

Hej asi pán doktor je docela dobrý obchodník hej když si účtuje nějakou konzultaci. Tuhle mi žena řekla že ji zas poslal na zcela zbytečnou prohlídku na mamograf, protože ona by musela zaplatit /není ve věkové kategorii, které to hradí zdrav.poj./ ale pan doktor by dostal bonus za to že ji tam poslal. Na to nemám slov. Prostě pacient je ekonomická jednotka která doktorům přináší peníze. Uvědomte si to, moje baba na mamograf nešla, a ani nepůjde. Existuje totiž bezbolestné vyšetření, které udělají sono vyšetřením v každé nemocnici, a není třeba jezdit do okresního města. A když tu čtu že jiné pacientce psal léky antikoncepci a já nevím co, déle než měl, no potěš!To je na žalobu! Tohle rozmluvím svý ženský aby si lékaře změnila!

No nevim, baba mi pravila, že jí nenašel dost velký problém a musela rovnou na operační sál, i když na preventivky k němu chodila, podchytilo se to dost pozdě. Navíc on je prý Štír, a tihle nesnášejí žádné oponování. Nadstandartní péče, no o tom nevím, prý běžná rutina, a u něho se platí za jednorázové sklíčko jakési, bo se rozčilovala proč musí nechat tam aspon 100Kč když jde jen na preventivku.

Mám s panem doktorem dobré zkušenosti. Vše vysvětlí, je trpělivý a příjemný.

Chodím k panu doktorovi asi 3 roky a až do nynější doby jsem byla nadmíru spokojená. Bezbolestná vyšetření, vždy ochotně vše vysvětlil, nebojím se ho na cokoliv zeptat. Zkuste mu ale v čemkoli oponovat - jakmile s něčím nesouhlasíte, dá vám to docela nepříjemně najevo. Začala jsem být nespokojená až teď v těhotenství, kdy mi nejdříve předem nevysvětlil, že ne všechny UZ jsou bezplatné. OK, tak jsme se domluvili, že když nebudu UZ chtít, mám mu to říct. Když jsem si jednou posledně dovolila UZ odmítnout, byl oheň na střeše. Nechápu, kde se stala chyba a proč se takto chová. Nicméně z medicínského hlediska si stěžovat nemohu.

Pan doktor je opravdový , poradí, pomůže, vše vysvětlí.

chválím, já k němu chodím velice ráda.ať už s problémem nebo jen na preventivní prohlídku,tento doktor je kvalitní,vstřícný a má perfektní přístup k pacientkám.vždy ochotně poradí

Pan doktor Šrubař je výborný a všem pacientkám ho můžu doporučit. Je jemný, opatrný a vždy rád vše vysvětlí...Nyní čekám své první dítě a opravdu se cítím, že je o mě postaráno.Rozhodně bych neměnila!