Vlastimil Šrubař, gynekolog Havířov

MUDr. Vlastimil Šrubař

Gynekolog Více

39 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dlouhá třída 1134/83, Havířov
Gynmedical s.r.o., gynekologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
39 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsem přešla poměrně nedávno. Nemůžu říci, že bych byla s bývalým gynekologem nespokojena, vše mi přišlo standardní. U tohoto lékaře ale musím uznat, že pokud byl předešlý lékař standard, tak toto je vysoký nadstandard. Vyšetření jsou skutečně velmi šetrná, ale kvalitní, pan doktor je velice ochotný, vše podrobně vysvětlí, nebojíte se na cokoli zeptat. K reakcím Tataráka - tak pán skutečně neví, o čem píše. Ostatně on k němu určitě nechodí :). Nějaké poplatky navíc jsem nikdy neplatila, akorát za jednorázové sklíčko, které se připlácí ale u všech lékařů.


Ověřeny pacient

Nejlepsi gynecolog ktereho jsem kdy mela. Ziji v usa, ale ti doktori tam nejsou az tak dobri, takze si udelam zastavku vzdy u pana Srubare. Je moc hodny, mily, poradi, a vysvetli co clovek potrebuje. Nikdy bych nemenila.


E
Ověřeny pacient

Tatarák200 jste uplně mimo..!!!! Pan doktor je vynikající lékař a ne jak vy tvrdíte podnikatel.Jsem s ním velice spokojena a chodím k němu i s postiženou dcerou.Perfektní přístup.....


T
Ověřeny pacient

Hej asi pán doktor je docela dobrý obchodník hej když si účtuje nějakou konzultaci. Tuhle mi žena řekla že ji zas poslal na zcela zbytečnou prohlídku na mamograf, protože ona by musela zaplatit /není ve věkové kategorii, které to hradí zdrav.poj./ ale pan doktor by dostal bonus za to že ji tam poslal. Na to nemám slov. Prostě pacient je ekonomická jednotka která doktorům přináší peníze. Uvědomte si to, moje baba na mamograf nešla, a ani nepůjde. Existuje totiž bezbolestné vyšetření, které udělají sono vyšetřením v každé nemocnici, a není třeba jezdit do okresního města. A když tu čtu že jiné pacientce psal léky antikoncepci a já nevím co, déle než měl, no potěš!To je na žalobu! Tohle rozmluvím svý ženský aby si lékaře změnila!


T
Ověřeny pacient

No nevim, baba mi pravila, že jí nenašel dost velký problém a musela rovnou na operační sál, i když na preventivky k němu chodila, podchytilo se to dost pozdě. Navíc on je prý Štír, a tihle nesnášejí žádné oponování. Nadstandartní péče, no o tom nevím, prý běžná rutina, a u něho se platí za jednorázové sklíčko jakési, bo se rozčilovala proč musí nechat tam aspon 100Kč když jde jen na preventivku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Mám s panem doktorem dobré zkušenosti. Vše vysvětlí, je trpělivý a příjemný.


L
Ověřeny pacient

Chodím k panu doktorovi asi 3 roky a až do nynější doby jsem byla nadmíru spokojená. Bezbolestná vyšetření, vždy ochotně vše vysvětlil, nebojím se ho na cokoliv zeptat. Zkuste mu ale v čemkoli oponovat - jakmile s něčím nesouhlasíte, dá vám to docela nepříjemně najevo. Začala jsem být nespokojená až teď v těhotenství, kdy mi nejdříve předem nevysvětlil, že ne všechny UZ jsou bezplatné. OK, tak jsme se domluvili, že když nebudu UZ chtít, mám mu to říct. Když jsem si jednou posledně dovolila UZ odmítnout, byl oheň na střeše. Nechápu, kde se stala chyba a proč se takto chová. Nicméně z medicínského hlediska si stěžovat nemohu.


Pan doktor je opravdový , poradí, pomůže, vše vysvětlí.


Ověřeny pacient

chválím, já k němu chodím velice ráda.ať už s problémem nebo jen na preventivní prohlídku,tento doktor je kvalitní,vstřícný a má perfektní přístup k pacientkám.vždy ochotně poradí


Pan doktor Šrubař je výborný a všem pacientkám ho můžu doporučit. Je jemný, opatrný a vždy rád vše vysvětlí...Nyní čekám své první dítě a opravdu se cítím, že je o mě postaráno.Rozhodně bych neměnila!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti