pan zubar vlastimil bystri je fantasticky zubar. je velmi jemny ma skvelou setricku a umito s detma . kdyz zace vrtat tak sestra zacne uklidnovat a pan zubar taky . ja totiz mam jako malej snim zkusenonosti . jenom vam vsem ho muzu doporucit.

Ahoj všem, chodím k "mladému" Bistrému a jsem nadmíru spokojena. Jezdím až z Ústí nad Labem kam jsem se přestěhovala a rozhodně nelituji. Jsem ten největší strašpytel a poseroutka ze všech, hodně se se mnou "mladý" natrápil ale od okamžiku jeho péče jsou mé zoubky v té nejlepší kondici :-) Vřele doporučuji. I kdyby se přestěhoval na Slovensko, tak němu jezdím dál.

Velmi dobrý. Chodím k němu od doby kdy byl ve Slatinicích a neměnil bych. Díky němu mám ještě pořád zuby bez protézy. Vždy je ochotný a když je potřeba, nikdy nezklamal. Pokud mohu soudit, je příjemný a skoro vždy s úsměvem na rtech. Paní Nováková je jaká je. Myslím že své práci rozumí a zatím mne nikdy nezklamala a vždy vyšla vstříc.

Velmi znalý, kvalitní zubař. K zde uvedenému hodnocení: "Je to výborný stomatolog ale má tu nejnepříjemnější sestru v celé ČR. Kazí mu reputaci." bych uvedl, že právě jeho sestra je sice na povrch pro neznalé možná odměřená, ale při vlastním zákroku je k nezaplacení. Psychická pomoc, kterou vám poskytne takovou drobností, jako příjemným přidržením hlavy, je v tom okamžiku naprosto zásadní a pak je vám skoro jedno, že vám třeba doktor trhá osmičku. U Bistrého najdete kvalitní moderní techniku a kvalitní doktory. Problém čekání je podle mě všude stejný a nejde asi rozumně vyřešit. Každý doktor bilancuje mezi množstvím svých pacientů a příjmem, který je pak ochoten investovat do kvality svých služeb.

Myslím si ,že pan doktor je dobrý stomatolog.Opravdu,uznávaný.Ale v poslední době si bere hodně pacientů a neudělá něco pořádně.Skrátka rychle a nepečlivě ať může další...:(.A toto bohužel už způsobilo i nějáké následky!O své pacienty pomalu ale jistě přichází.Znám tolik lidí co už chodí jinam.Např.špatně udělaná plomba atd.To by tak nevadilo.Ale už sem se i setkala s tím,že špatně spočítal dítěti zoubky a až po přechodu k jinému lékaři bylo zjištěno že má dole 3X jedničky.Následovalo vytrhnutí.Diagnostika dřív by nespůsobila nošení rovnátek...a následky.Toto dítě k tomuto lékaři chodilo pravidelně a on několik let neodhalil zub navíc!Vždycky se říká že jen díteti:Neboj jen spočítáme zoubky,no a právě to nezvládl.Snad to nejprimitivnější,co by zvládl každý celkem rozumný člověk i bez medicíny...=/.Jinak ale by byl šikovná jen ta pečlivost a tak chybí:)).

Pokud prijde znamy nebo doktor, tak vas nechaji cekat klidne i pres hodinu v cekarne. I pokud by to bylo urgentni, tak jsou tam jeste dasi tri doktori a pokud i to by nepomohlo, tak by mohl aspon pockat ctvrt hodiny (byl jsem ten den posledni pacient a u ostatnich doktoru nikdo).. Hold znamosti maji prednost. Tohle dlouhe cekani velmi utoci na psychiku pacienta a zastini to i odbornost i veskere kvality doktora. Cekani je cimdal castejsi, k tomu pispiva i nadmerny pocet pacientu. To me dost mrzi a nevim jestli po dlouhe dobe nebudu muset zmenit zubare.

Pan doktor Bystrý mi spravoval několik zubů (po mém skvělém sportovním výkonu). Jako jediný byl schopen kvalitně opravit oba přední zuby bez nutnosti nahrazovat je korunkami či jinými náhradami. Po pěti letech stále drží. Nějaké zvláštní nepříjemnosti sestry jsem si rozhodně nevšiml. A co se týče výbavy, nelze měřit s jinými ordinacemi.

Nemůžu si stěžovat jak na pana doktora tak na paní Novákovou. Hold práce sester není procházka růžovou zahradou a mezi pacienty se najdou pořádní debilové, co si budeme povídat.

...VYNIKAJÍCÍ STOMATOLOG!

Je to nejlepší lékař v oboru co znám. Není to nelidský zlatokop a finance investuje z velké části do vybavení ordinace, ktera je myslím v Olomouci nejlepší. Nicméně k ohlasu na absolutně nesnesitelnou sestru se připojuji. Paní Nováková - více lidský přístup by neškodil.
SPOKOJENÝ PACIENT