BISTRODENT spol. s r.o.

(27 názorů)
Zobrazit lékaře

Poskytujeme služby praktického zubního lékařství, ambulance dentoalveolární chirurgie a implantologie a provozu zubní laboratoře. Více

O nás

Ordinace

BISTRODENT spol. s r.o.

Rooseveltova 20

77900 , Olomouc , olomoucký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme služby praktického zubního lékařství, ambulance dentoalveolární chirurgie a implantologie a provozu zubní laboratoře.

Názory o lékařích ze zařízení

 • Andrea Goldhammerová

  Zubař, MDDr.

  • E

   Díky téhle úžasné paní doktorce se už zubaře a zubního ošetření vůbec nebojím. Všechno pěkně vysvětlí, v klidu, v pohodě.. když je potřeba tak umrtví, žádné velké trápení. Vřele doporučuji!!

  • D

   K paní doktorce chodím třetím rokem. S přístupem a profesionalitou jsem velmi spokojená. Její způsob práce mě uklidňuje. Při urgentních potížích mi ochotně vyšla vstříc.

  Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře


 • Vlastimil Bistrý

  Zubař, MUDr.

  • pan zubar vlastimil bystri je fantasticky zubar. je velmi jemny ma skvelou setricku a umito s detma . kdyz zace vrtat tak sestra zacne uklidnovat a pan zubar taky . ja totiz mam jako malej snim zkusenonosti . jenom vam vsem ho muzu doporucit.

  • P

   Ahoj všem, chodím k "mladému" Bistrému a jsem nadmíru spokojena. Jezdím až z Ústí nad Labem kam jsem se přestěhovala a rozhodně nelituji. Jsem ten největší strašpytel a poseroutka ze všech, hodně se se mnou "mladý" natrápil ale od okamžiku jeho péče jsou mé zoubky v té nejlepší kondici :-) Vřele doporučuji. I kdyby se přestěhoval na Slovensko, tak němu jezdím dál.

  Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře


 • Tomáš Bistrý

  Zubař, MUDr.

  • Vynikající odborník, s pacienty zachází nesmírně ohleduplně, neskutečně pečlivý a taky zdvořilý lékař, všechno vysvětlí, uklidní, ten nejlepší pro lidi bojící se bolesti a zubařů. Tj.pro mě do doby, než mě začal léčit.dobrá organizace práce, p3kné prostředí. Asi těžko najdete chybu.

  • Doktor Tomáš Bistrý poskytuje kvalitní péči moderního střihu: příjemný, komunikativní, všechno čisté, používání rukavic (což u některých zubařů stále není standardem), maximální profesionalita, přesné dodržování objednaných termínů. Moje dřívější zkušenosti s jinými zubaři: téměř co půl roku nějaký problém a nutná návštěva, zuby v žalostném stavu, neprofesionální zacházení, bolest, trauma. Po 3 letech u Tomáše mám zuby ve velmi dobrém stavu a trauma je pryč. Nejdříve jsme udělali rentgeny, stav mého chrupu se mnou probral a doporučil řešení. Spravoval mi kazy, čistil kanálky a zhotovil mi nový zub pomocí můstku. Ze všech těchto procedur nemám žádnou bolestivou vzpomínku. Maximální spokojenost.

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře