MUDr. Vlasta Semecká

Hradec Králové 1 adresa

Sam. ordinace PL - stomatologa
Františka Halase 1050, Hradec Králové

X

Plomby padaji !!! udelala mi 3 plomby, 2 vypadly do 14dni a 1 do roka.....a jeste je silene draha, kdyz reknete, ze chcete cernou, prohlasi, ze radsi tam teda nic davat nebude...nemam nic proti vysokym cenam, pokud tomu odpovida kvalita prace, nedoporucuji !

K pani doktorce chodi cela nase rodina a par znamych a vsichni jsme absolutne spokojeni,moderne vybavena ordinace a obe pani doktorky jsou velmi prijemne a vzdy ochotne vysvetlit situaci a navrhnout reseni,a jsem fakt rada,ze mam moznost si vybrat i z modernich moznosti,pravidelne mi pani doktorka dela rentgeny a vzdy mi na pc ukaze co tam je.Kdyz jsem pred par lety prisla mela jsem problemy a stale me neco bolelo,ale ted mam zoubky v klidu a navic hezky vypadaj.Moc pani doktorce dekujeme za peci

Sice milá, ale práce nekvalitní, plomby mi vypadávaly, po jejich opětovném obnovení a po dalším vyvrtání zubu mi hrozilo,že za chvíli budu mít v ústech jen kořeny.Stejnou zkušenost má i více mých známých, manžel i syn.Všichni jsme přešli jinam.Nebyla jsem u p.doktorky spokojená, peníze, peníze a výsledek nula.

S ošetřením u paní doktorky jsem velmi spokojený a doporučil jsem její ordinaci i svému vnukovi.Moc děkuji za lidský přístup a ochotu.

Mohu ohodnotit jen MUDr.Semeckou mladší (Lucii), ke které chodím přes rok.
Velmi pečlivá lékařka, která se zabývá chrupem jako celkem, neváhá věnovat čas praktické instruktáži dentální hygieny (což jsem u jiného zubaře nikdy nezažila).
Její výplně jsou funkčně i esteticky na vysoké úrovni a velmi milý, vstřícný a laskavě citlivý přístup zbaví strachu i toho největšího fobika.
Vřele doporučuji.
D.P.

Veľmi príjemná a starostlivá .....

Doporučuji upřímně ordinace paní doktorek, kdy i v tomto období dovolených se můžete spolehnout, že si na vás udělají čas na ošetření.A že je jejich výkon vysoce profesionální není ani potřeba zmíňovat, protože se mi návštěva zubaře stala konečně spíše časem pro kontrolu stavu zubů než to časté "flikování",které jsem zažil u minulé doktorky.Děkuji za jejich starostlivost a přeji hezkou dovolenou.

Moc děkuji za jemné zacházení a vysoce profesionální přístup k mým problémům s chrupem,Zlatý ručičky...Díky vřelé a doufám,že se zase jednou setkám s podobným přístupem i u jiných doktorů.

Dovolte přispět slovem seniora.Dlouhou dobu jsem měl potíže s chrupem, který se mi snažili opravit nejméně tři zubaři (bohužel zcela neúspěšně vždy při tak zvaném provizorním řešení). V ordinaci paní doktorky Semecké se konečně někdo začal o řešení dlouhodobých potíží odborně starat,takže v současnosti jsem velmi spokojený a na rozdíl od některých názorů,které jsem si přečetl na této stránce musím oběma paním doktorkám poděkovat za odvedená kvalitní (konečně!)ošetření.V současnosti se stará mladší paní doktorka o mé vnoučky rovněž k velké spokojenosti nás všech.Za všechny děkuji a přeji vše dobré.

mé zkušenosti jsou jiné.Já chodím k paní doktorce už nějáký ten rok,byla na mě vždý příjemná a ochotná mi pomoci.Vždy mi vysvětlila co lze a můžeme udělat, ale i když jsem si vybrala blombu na pojišťovnu s úsměvem mi ji udělala. Přední zuby mám udělaný moc hezky bílýma blombama a není to vůbec vidět,na to si ráda přidám, svého zdraví si cením,nic není zadarmo a navíc když vidím kolik práce to dá a paní doktorka si dává záležet-je vidět, že to umí. Jsem spokojená a nehodlám ji vyměnit a můžu ji jen doporučit