MUDr. Vlasta Marešová

Zubař Více

Karlovy Vary 1 adresa

Zubní ordinace
Bezručova 8, Karlovy Vary

Paní doktorka je velmi zajímavá osobnost. Přijdu k ní s tím, že mi vypadla plomba na předním zubu, strčila mi do pusy odsávačku, rozmíchala hmotu a hned jí aplikovala do díry a na mojí otázku jestli to pod tím nepotřebuje vyvrtat (zda pod tím není kaz, nebo aby to znovu nevypadlo), mi odpověděla: "Ne, proč?" Za půl roku na preventivní kontole mi říká: "A víte proč vám ta plomba vypadla?" říkám, že nevím a ona, že jsem to pod ní měla vykažený. Tak se jí ptám jestli jsem hloupá já nebo ona. Na jiné kontrole jí říkám že tam mám v zubu kaz, že ho cítím.. Ona vezme jeden z nástrojů, začne mi do zubu rýpat, já tam lezu pod křeslo a ona že tam nic nevidí... A tchýně tam šla s ulomeným zubem a paní Marešová jí radši vytrhla zdravý zub hned vedle s tím, že ulomený zub nevidí ale tenhle zub musí určitě ven.

Chodil jsem k paní doktorce od malička. Zpětně přemýšlím, že jsem vlastně nikdy nebyl spokojen, ale nevěděl jsem, jaké to je jinde. Plomby mi vypadávaly po 2-6 měsících, jeden zub mi zničila a musel ven. Poté jsem dostal můstek, přestože se to mohlo nechat stáhnout rovnátky, tím mi zničila dva zuby vedle. Často mě zuby bolely. Po přejití k mé současné skvělé zubařce trvalo nějaké 2 roky, než mi zuby opravila a její plomby drží už přes 5 let bez problému. Jsem velice rád, že jsem odtud odešel. Navíc plomba i s vyvrtáním do 15 minut?! Teď to zabere 30-45 minut, protože se to dělá poctivě, žádná fušařina.

Chodíme celá rodina a jsme spokojeni.:-)