Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Čsl. legií 10, Děčín

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Paní doktorka byla velice příjemná a milá, ale jen do doby, kdy byly děti zdravé a jednalo se o klasické prohlídky a očkování. Ale poté co má dcera onemocněla, byl přístup Mudr. Baudischové pro mě nedostatečný a přiměl mě změnit lékaře.

Paní doktorku mám moc ráda, je hodná milá, laskavá a přívětivá.

K pani doktorce mám velikou důvěru nad ničím nemávne rukou vždy je perfektní profesionál a velice milá,sestřička Hana je taky skvělá za nic bych je nevymenila.

Paní doktorka je v péči nedostižitelná, kéž bych mohla takto důvěřovat jiným lékařům.

Č

Mohu jen doporučit nejlepší doktorka v okolí. Nemohu si ji vynachválit chodíme k ní se třema dětma velice přívětivá, milá ahodně trpělivá .Hlavně bych jí nevyměnila za nic.

Velmi spolehlivá,dlouholeté odborné zkušennosti,důsledná,dělá pro své pacienty více,než jakýkoliv jiný lékař!

Je to velmi příjemná a hlavně zkušená dětská lékařka! Se synem jsem k ní přestoupila když mu byli 4 měsíce a nyní mu je skoro 13 let! Nic nenechá náhodě a nad ničím jen tak nemávne rukou a vše pečlivě vyšetří! Jsme rádi že jí máme a neměnila bych!

k paní doktorce chodím s dětmi a jsem s ní velice spokojena,je příjemna,dobře poradí a ma mile sestřičky

chodím k ní už jen jako dorost ale jsem spokojená...nechce se mi od ní odejít

Skvělá, přívětivá, trpělivá odbornice!!!