Vladislav Procházka, ortoped Litoměřice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Brozanská 52, Bohušovice nad Ohří

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ordinace Otoky kolen

Bylo mi 23 let a po sportu či zátěži mi otékaly obě kolena. Navštívil jsem tedy na doporučení pana doktora. Obstřik nepomohl. Z rentgenu usoudil, že mám asi třetí předstupeň artrózy v kolenou. Jiné odborné vyšetření nedělal. Doporučil mi, nechť užívám Condrosulf. a tolik nesportuji. Smířil jsem se s tím, že mám tedy artrózu a přestal víceméně sportovat. Ve 30 letech jsem navštívil jiného odborníka, který mi udělal RTG, dále ultrazvuk a magnetickou rezonanci. Nyní jsem po operaci kolene s diagnozou, že mám poškozenou chrupavku na čéšce, nikoliv artrózu. Snaha řešení mého problému minimální, lituji, že jsem ho navštívil.

Výborný přístup k řešení. Díky návrhu na léčbu pana doktora nemusím na operaci s rukou a již několik let řešíme jinou cestou, která je mnohem pohodlnější a příjemnější a hlavně funguje! Nyní se tam chystám s jiným zdravotním problémem a vůbec nemám strach ani pochyby, že by mi pan doktor nepomohl.

Děkuji za výbornou péči v nemocnici na ortopedii. MUDr. Procházka je vynikající lékař, jak po odborné stránce,tak i po stránce lidské. Děkuji i jeho sestrám,které mají velice pěkný přístup k pacientům. Zaučil si velice dobře svůj pracovní tým. Na oddělení vládne pořádek a klid. Nikdo se nemusí bát být hospitalizován na ortopedickém oddělení v Litoměřicích.

Výborný specialista a primář oddělení, pacientovi věnuje pozornost i při následné péči po operaci. Pohodový a příjemný člověk - jeho příjemné vystupování se přenáší i na jeho podřízené pracovníky na oddělení v nemocnici v Litoměřicích. Je tam kolektiv velice příjemných lidí.

Vážení, obracím se na Vás s velice nutnou, zoufalou a naléhavou prosbou. Nutně sháním kontakt na nějakého primáře Procházku (tak se mi v sobotu v Praze na Můstku představil) s tím, že se s nímu musím nutně zkontaktovat nejpozději zítra v úterý v popoledních hodinách - jedná se o velice nutnou a vážnou záležitost. Sám mi řekl, abych ho kontaktovala, ale kontakt mi dát zapomně. Jedná se, dá se říci, o otázku života a smrti.
Proto prosím o pomoc s kontaktem na něho i touto formou. Jsem skutečně zoufalá!!! Předem Vám moc děkuji za Vaši velikou pomoc a za podání zprávy obratem na můj mail : soskovafilipek@seznam.cz nebo telefon 734 505 995. Lída

Chtěl bych tímto poděkovat Litoměřické nemocnici za to, že se ujala, po nevydařené operaci, mé maminky, paní Ester Veronesi a jmenovitě primáři ortopedie MUDr. Vladislavu Procházkovi za brilantně provedenou, velmi složitou reoperaci kyčelního kloubu a hlavně za to, že mamince dal šanci prožít plnohodnotně zbytek svého života. Díky také všem na ortopedickém oddělení za skvělou péči. Pan primář je nejen vinikající ortopéd, ale táké
lékař s lidským přístupem k pacientovi. Všem ještě jednou díky, díky, díky, díky za celou naší rodinu.

Vynikající chirurg,slušný a férový člověk.Kolektiv na ortopedii výborný.Všem moc děkuji za péči.

Nejlepší, tatínek byl v 75 letech na operaci obou kyčlů a paráda! Prý mu zachránil život, tvrdí můj tatínek! Výborný přístup a péče, i následná! Teuscher Julius ml.

Věřím, že spousta lidí má dobré zkušenosti, já naopak. Můj syn se svalovým postižením byl po operaci achilovek na specializovaném pracovišti, ale do ambulance jsme docházeli k Dr. Procházkovi. Nevím, zda ho "urazilo", že podstoupil zákrok jinde, pdotýkám, že na radu neurologa kvůli dalším obtížím, ale kontrola proběhla jediným pohledem na dítě a to ještě v ponožkách...Informace pro mne jako pro matku takřka nulové, pan doktor stále beze slova psal do počítače, pak mi podal zprávu a řekl, že můžeme jít....Předcházelo tomu hodinové čekání. Už si to nemám chuť zopakovat.