MUDr. Vladimíra Úlehlová

Hodonín 1 adresa

Praktický zubní lékař
Kollárova 6, Hodonín

Umístění: Praktický zubní lékař

V dubnu 1982 jsem nastoupil na "vojnu" v okrese Znojmo. Po měsíci před přísahou jsme měli na brigádě ve Znojmě různé zdravotní prohlídky včetně té zubařské. Mladý zubař (co byl také na "vojně") mi dal blombu do jednoho zubu a já si myslel, že je vše vpořádku. Ale bohužel nebylo! Po pár týdnech mě začalo neskutečně páchnout z úst, denně jsem si prstem vymačkával hnis a to po celou dobu mé vojenské služby. Po vojně jsem postupně navštěvoval zubaře v Hodoníně, aby mě někdo z nich zjistil, co je příčinou, ale každý z nich mě udělal jen základní prohlídku a prý je to v pořádku. Až jednou mi matka řekla, abych zašel do "Tabáčky", kde je mladá, velice šikovná zubařka a já ji poslech a tuto zubařku navštívil. Po základní prohlídce jak JEDINNÁ V HODONÍNĚ řekla : "Něco se mi nezdá, uděláme rentgen." Po čtrnácti dnech jsem k ní došel pro výsledek a bylo mi řečeno : "Nebudete mi to možná věřit, ale v tom zubu máte kus železa !" Nechápal jsem, co tím myslí, ale ona odstranila ze zubu blombu a vytáhla zkorodovaný 1cm dlouhý zalomený vrták(nevím přesný název), který jsem v zubu nosil celé čtyři roky od té doby před přísahou !!! Byl a jsem jí za to dodnes moc věčný. Od té doby pravidelně navštěvuji pouze tutu skvělou zubařku, i když vím, že to se mnou na zubařském křesle není jednoduché. Děkuji J.K.

Paní doktorka je možná trošku radikálnější, ale že by byla brutální, to nelze říct ani omylem. Např. jiní zubaři mi chtěli tahat všechny (zdravé) osmičky, paní doktorka Úlehlová měla opačný názor. Je to už přes 10 let a nemám s nimi problém. Nevypadla mi od ní doposavaď jediná výplň, což se v jiných ordinacích stávalo pravidelně. Někdy i po pár dnech. Pokud bude přijmat nové pacienty, určitě je to velmi dobrá volba.

jsme spokojeni,chodíme pravidelně již několik let,nemáme problém. karel

Je to dobrá zubařka a jsem spokojen.

k pani doktorce chodím léta už i moje děti.jsem spokojená.

k pani doktorce chodím řadu let.jsem spokojená s péčí i prostředím ordinace.sestřička vždy příjemná.

Vynikající lékařka, doporučuji.