Zubní ordinace
Antonínova 4465, Zlín

Paní dr.Krátká je nejen výborná zubařka,která vám odborně a dobře opraví váš chrup,ale i skvělá a příjemná doktorka s upřímný srdíčkem a teplým slovíčkem.Její pravá ruka sestřička je přijemná a usměvavá při každé vaší navštěvě.
Paní doktorce Krátké a její sestřičce chci do Nového roku 2014 popřát,hodně osobní pohody,štěstí,zdraví a stále spokojených a nebojácných pacientů.
J.Ptáčková s pozdravem ze zasněžené Kanady

Úžasná citlivá paní zubařka, která mi vždy poradila a zodpovědně mi poopravovala zuby po posledních zubařích. Stalo se mi že sem měla na pohotovosti čest s jinými lékaři a velice se divili, jak mám krásně udělané a zaplombované zuby. Moc jí děkuju!

Mým největším přáním je, aby všichni lékaři byli tak milí, vstřícní, pracovití a zároveň odborníci na svém místě, jako je paní doktorka Krátká. Přesto, že návštěva zubaře nepatří k příjemným záležitostem. Do této ordinace jdu vždy beze strachu a bez obav a za to děkuji paní doktorce i její sestřičce.

Velmi dobrá zubařka, milá komunikativní,zvládá nové technologie, navíc je pěkná ...

spokojenost, vstřícná,citlivá, kuminikace s pacientem výborná

Paní doktorku všem doporučujeme. Je velice příjemná, je odborník na svém místě a umí dobře poradit. Nepřehlédne ani ten nejmenší problém. Jsme s ní moc spokojeni. Andrea a Hanka.

nemám jedinou výtku paní zubařka mi zachránila 2 odepsané zuby

Vynikající zubařka s velmi milým a příjemným přístupem k pacientovi.

Milý přístup paní doktorky i sestřičky. Paní doktorka vše vysvětlí navrhne léčbu jsme s ní absolutně spokojení :-)

Výborná, svědomitá a velmi milá paní doktorka. Vzácný přístup je oceňován i sestřičky. Milí lidé inklinují opět k milým.