MUDr. Vladimír Macháček

Vodní 25, Prostějov

ortopedicko-traumatologické oddělení Nemocnice Prostějov
Mathonova 291/1, Prostějov

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Musím reagovat na negativní komentáře pana doktora.Je to výborný lékař a operatér,skvělý člověk.Díky jeho přístupu jsem se odhodlala řešit, co jsem velmi dlouho odkládala.Podstoupila jsem u pana doktora dvě operace a obě dopadly skvěle. Chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat,velice si ho vážím .Dziubová Lenka

Skvělý ortoped, výborná domluva a všechno. Vřele doporučuju!

Vynikající operatér i lékař.Mě operoval loni a díky mu můžu aspoň chodit, bez větších bolestí. Jiný lékař. který mě operoval meniscus mě nechal chodit, teda belhat s bolestmi po 4měsících po operaci meniscu.Pan doktor mi nechal udělat veškerá vyšetření a výsledek utržený kříž. vazy a druhý meniscus+ defekt v kol. kloubu-výrustek.Vždy má ochotný a lidský přístup k a problém pacienta je mu vlastní. Nedám na něj dopustit.

Před rokem jsem byl operován Mudr.Vladimírem Macháčkem.Jsem spokojen je to opravdu výborný doktor,se zájmem o pacienta.Byl sem na operaci utrženého menisku.
Takže já musím pana doktora jen pochválit.Petr Frýda

Podle mě je pan doktor velmi dobrý lékař.Hned při první náštěvě s mím synem rozpoznal utržený křížový vaz a provedl pervektní plastiku kolene.
Má maminka navštěvovala jiného ortopeda několik měsícu pro ukrutné bolesti ramene a léčba byla jen obstřiky a léky bez 0 vého výsledku.Rozhodla jsem se jí přivést k doktoru Macháčkovi a ten hned rozpoznal utrženou manžetu a provedl na druhý týden operaci.Nebyt pana doktora Macháčka,ještě dnes moje maminka trpí bolestí a rukou nepohla.
Zrovna včera jsem k doktoru Macháčkovi přivedla i svého otce pro bolesti kolene a též hned zněla diagnoza z ust pana doktrora Macháčka utržený meniskus.A i tady muj otec navštěvoval jiného ortopeda a bez jakéhokoli pozitiního výsledku a do včerejšího dne mu ani nebyla určena diagnoza.Do včerejška by nevěděl,že chodí s utržený meniskuzem.
Ano,je to člověk s humorem,ale asi si neuvědomujete,že jde o mladého člověka a upřímě je mi milejší navštívit veselého lékaře než bručouna.Přijdete tam s boletma,strachem a smrtí v očích a tenhle jeho přístup a humor Vás přivede na jiné myšlenky,zmírní obavy a podobně.Lena

Úžasný člověk a Lékař. Přes vytíženost,MIMOŘÁDNÝ ZÁJEM O PACIENTŮV STAV A POMOC V KAŽDÉ SITUACI.Neznám lépšího lékaře a odborníka.Marie Š

pan MUDR.MACHÁČEK je moc šikovný doktor operoval mně artroskopii kolene a s jeho odvedenou prací jsem velmi spokojená .koleno se krasně hojí je to super člověk .

Úžasný člověk i lékař.To co jiní lékaří pokazí,on napravuje.JSOU TO OSOBNÍ ZKUŠENOSTI.MOC MU DĚKUJI A JSEM MOC RÁDA ,ŽE JEŠTĚ EXISTUJE LÉKAŘ JAKO MUDR.MACHÁČEK S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM A SKUTEČNÝM ZÁJMEM O PACIENTY.MARIE Š.

Pan doktor je super člověk, je s ním sranda, ale to bohužel k léčbě nepatří. Přišla jsem k němu s tím, že mě po aerobiku strašně bolí noha hned aniž by se podíval mne posla na rentgen (ani se nezptal zda nejsem těhotná) a po rentgenu samozřejmě nic nezjistil. Koleno mne bolelo zezadu a on mi píchl injekci zepředu. Řekl, že když to nepřestane je to meniskus. Týden to bolelo jak čert a pak jsem jela do OL. Tam mi řekl, že jsou to jen dost natažené vazy a žádnou injekci ani rentgen mi vůbec v PV dělat nemuseli.
Takže závěrem. V Prostějovské nemocnici jen "honí" body a všichni se kryjí aby něco nezanedbali. A pan doktor se chodí do práce pobavit. S jeho postupem bude ozářeno půl prostějova.

super doktor