Ordinace ženského lékaře
J. K. Tyla 461, Sokolov

Pan doktor je velice zlatý člověk. Možná se vždy nesměje, občas trochu ,,nepříjemný,, ale na to máme snad každý právo, nemá jít kvuli tomu snad do práce? Aby jste si našli další možnost konverzace. Podle mne se i zachová tak, jak daná pacientka k němu. A navíc dámy, chodíte si k lékaři pokecat nebo vás zajímá výsledek o vás. Komunikativnost a odbornost podle mne na jedničku. Jsem VÍCE než SPOKOJENÁ

Škoda, že na této stránce nelze použít horší hodnocení, než velmi slabý. Řekla bych že hodnocení si píše pouze pan doktor sám, nevěřím tomu, že mohla být nějaká pacientka spokojená. To co jsem s nim prožila na gynekologické ambulanci se nedá ani popsat, hrubé zacházení, křičení a zesměšňování mé osoby se mě velice dotklo. Lituji, že jsem tenkrát nepodala stížnost z důvodů vyčerpanosti. Po vyšetření ještě navíc určil chybnou diagnózu, kterou křičel poté i na celou čekárnu, a ihned po tomto zážitku mě přítel odvezl do nemocnice v Karlových Varech kde se ke mě chovali velice slušně a mile a diagnózu určili správně. nechápu jak se mohl takový člověk dostat k této práci. Doktoři mají mít i úctu k pacientům a být empatičtí, což on rozhodně není.

Tohle je "Pan doktor" ... možná někdy zamračený,náladový,ale odborník,který své práci rozumí a dělá ji s největší zodpovědností.Jako svou pacientku vás v případě potřeby i odoperuje a jsem přesvědčena,že jeho lékařským znalostem se v Sokolově jiný gynekolog nevyrovná!

Musím souhlasit s kladným hodnocením. Hlavní je důvěra k lékaři, tu opravdu mám, chodím k němu léta. Doufám, že mu bude ještě hodně dlouho sloužit zdraví.

Jsem s panem doktorem velmi spokojená a je to podle mého dobrý lékař. Patří mu velké díky

K panu doktoru jsem se dostala do péče jen jednou a to v době mého pobytu v nemocnici. Je to již několik let, takže mohlo dojít k nějakému zvratu, jak čtu v příspěvcích ostatních pacientek, nebo pacientky?? Ale pan doktor byl vždy zamračený, nemluvil a když jsem se ho na něco dotázala byl nepříjemný a tvářil se tak, že ho otravuji. A to jsem po něm chtěla vysvětlení proč u mě došlo k potratu.......
Je to již delší doba proto neuvádím žádné doporučení, od té doby jsem se s lékařem již nesetkala.

To je zajímavé pane doktore, že skoro všechna kladná hodnocení jsou psaná z počítače

AC.EDG.ED.FAK . Asi spolu milé pacientky měly večírek a tak hromadně psaly ódy na Vás ??

No, minimálně je to podivné. Nebo ty hodnocení psala jedna osoba??

Jsem spokojena, k tomuto lékaři jsem přestoupila a jsem velmi spokojena, udělala jsem dobře. Víc by mi vyhovovala delší ordinační doba.

Velmi laskavý a chápavý. Pěkně se chová k nám starším pacientám, je shovívavý, mám jen ty nejlepší zkušenosti.Čistá a vybavená ordinace, gratuluji.

Doporučuji, je slušný, kultivovaný. Zpočátku zamračený, ale to jen chvíli, pak je to odborník na jedničku, nedejte na první dojem! Udělá Vám všechna vyšetření na místě, nemusíte se nikam trmácet (až na mamografii, ale za to lékař nemůže) a na výsledky z vyšetření také dlouho nečekáte. Jen nesmíte zapomínat, že máme všechny chodit 2x ročně na kontrolu jako k zubaři.Sama zjišťuji, jak ten čas letí, že mám zase přijít, rychle se musím objednat!!! Jsem u pana doktora velmi spokojena.