Praktický lékař stomatolog
Poštovní 10/1118, Ostrava

K paní doktorce chodím řadu let a jsem naprosto spokojená. Odvádí perfektní práci, má v ordinaci špičkové přístroje, takže nevidím důvod, proč jí za tento nadstandard nezaplatit. Nezažila jsem, že by byla někdy nepříjemná, naopak.

Y

u paní doktorky mi došla trpělivost, nikdy neupozorní na placený zákrok dopředu, při odchodu se dozvíte nehoráznou částku, nepamatuji si, kdy udělala v rámci preventivní prohlídky odstranění zubního kamene, vždy mě odporoučela k dentální hygienistce, naposledy jej začala odstraňovat sama, ale předala mě k hygienistce, že nemá čas, samozřejmě, že po mě chtěla úkon 500 Kč, oponovala jsem, že jednou ročně je to placené ze zdr. poj., byla jsem usazena, že p. doktorka použila jiný přístroj, mě to ale dopředu nikdo neřekl a tak je to u ní se vším, nikdy neřekne částku dopředu a když jí řekne, tak konečná částka je téměř dvojnásobná, protože neinformuje o všech úkonech a všech platbách.
Zajímavé je, že moje máma k ní chodí taky, byla na preventivní prohlídce před měsícem a za odstranění kamene nic neplatila, jen doufám, že p. doktorka si nevybírá pacienty, kterým to naúčtuje přímo podle profese, moje máma je totiž zdravotní sestra, já ne!!!!!!!! Nebo má nějaký jiný klíč? Nechápu její postupy a pochody.

co se tyka práce-bez námitek-vše co mi pani doktorka dělala udělala 100procentně-bezbolestně-od té doby co k ní chodím nemám srrach si sednout do křesla.zažil jsem několik zubařu před ní kteří mi zuby spíše zkazili.Umí zachránit i zub o který by jsem v minulosti u předešlých zubařu přišel.Vrtání-broušení-čiětění kanálku-korunky-mustky-vše 100pro.Je sice pravda že se změnila v přístupu k pacientovi-což mi nevadí-na pokec se chodí jinde. Ale spíš ty ceny se mi zdají čím dál tím šílenější.

Velmi dobrá stomatoložka s citlivým přístupem. Mrzuté jsou dlouhé objednací termíny, což je však asi u dobrých lékařů běžné. Lékařku navštěvují všichni členové mé rodiny a jsme velice spokojeni.

K paní doktorce Vladaně chodím asi 8 roků a jsem s ní velice spokojená.Před třema rokama k ní přešel i můj manžel od jiné zubařky a taky si paní doktorku chválí,celkově ohledně přístupu k pacientům i jako stomatologa.Chodí k ní i naše 4letá dcera a už se vždycky těší na další prohlídku.Takže i k dětěm má profesionální přístup.Pochybuji,že by byla k dětem nějak neříjemná vždyť má sama dvě děti.Já si paní doktorky velice vážím a určitě jsem s ní spokojená.Kdyby měl každý doktor takový přístup ke svým pacientům jako ona,hned by se k ním raději chodilo.A pokud někdy nemá svůj den,tak se to dá pochopit,je taky jenom člověk.Ale já jsem to zatím nepoznala.Irena Vácová

Paní doktorku navštěvuji 2.rokem, přičemž po předchozí "práci" jiné "zubařky" jsem během tak krátké doby absolvovala 11 návštěv. Od předchozí lékařky jsem doslova utekla, protože její ošetření se podobalo mučení ve středověku - vše bez utlumení, ve velkých bolestech, s opakujícími se nedoléčenými záněty, špatně provedenými plombami atd.
K paní doktorce Křížkové jsem při první návštěvě usedala do zubařského křesla jako jeden velký třesoucí se uzlík a můžu říci, že jak přístupem, chováním a především odbornými zásahy si mě paní doktorka naprosto získala, konečně nemám strach z ošetření a přechod k ní považuji za VÝHRU V LOTERII. Jsem ráda, že je tak mladá, snad to se mnou "potáhne" až do důchodu :-)
Gabriela V.

Chodím k paní doktorce už několik let, dříve byla skvělá, příjemná...Ale, co se vrátila z mateřské ji nepoznávám! Pozdrav procedí mezi zuby od počítače, komunikaci smrskla do strohého otevřete, nelekněte se, zavřete...Navíc i prohlídku dle mého názoru uspěchává, zuby prolítne. Hlavně že vyčistí kámen a teprve pak mi oznámí, že za to chce 160 Kč a to opět s pohledem upřeným do počítače. V dnešní době mě to docela překvapuje, ostatní specialisté, které navštěvuji jsou příjemní, většina mi jich při příchodu podá ruku, konverzují. U této lékařky si připadám jako v době hlubokého totalismu. Bohužel, zubařů je asi málo a ačkoli se ptám, kde můžu, žádný doporučený zubař nové pacienty nepříjmá. Tak budu hledat a doufat dále...Jo a přístup k dětem? Syna jsem tam vzala jednou...a že by to s dětmi uměla teda opravdu říct nemůžu, bohužel.

K paní doktorce chodím několik let a přešel k ní i manžel,začala k ní chodit i naše 3 letá dcera a jsme velice spokojeni.Super přístup,ochotná a milá a z profesionálního hlediska nejlepší.I naše malá se těší na další navštěvu u paní doktorky,samozřejmě musím pochválit i super sestřičku.

K paní doktorce chodíme s manželem už dobrých 13let a v žádném případě si na ni nemůžeme stěžovat.Je vždy velice milá, laskavá a ohleduplná.Chodí k ní i naše dvě malé děti.Dodnes s úsměvem vzpomínáme, když jsme z ordinace vynášeli naši tehdy dvouletou dceru, která brečela, křičela, kopala kolem sebe a nechtěla od paní doktorky odejít, protože měla jezdící křeslo.Jsme s pní doktorkou velice spokojeni.Děkujeme za její péči.

Odvádí profesionální práci. Zvlášť chci ocenit skvělý přístup k dětem.