Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dělnická 24, Havířov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Umístění: Ordinace Jiný

Chybí mu úsměv, empatie. Možná je výborný lékař, ale za mě " vyhořelý " lékař. Přešla jsem k jinému lékaři.

J
Umístění: jiné místo Jiný

MUDr.Přibyl má skvělý empatický přístup, pacientka se nemusí obávat s ním otevřeně mluvit o jakémkoli nepříjemném problému......, je to velký odborník, jsem ráda, že jsem měla štěstí a dostala se k tomuto lékaři, zákroku konizace čípku se člověk vůbec nemusí bát, více takových lékařů ve zdravotnictví

P
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Moje zkušenost s Mudr. Přibylem je rozhodně skvělá. Pan doktor i přes svou vytíženost je velice milý a ochotný. Jsem moc ráda že jsem v jeho péči (konizace čípku a následná péče)

J
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je jistě odborník , byla jsem u něho na konizaci.Navstěvuji ho tedy na pravidelných kontrolách.Není moc empatický, špatně zprávy by neuškodilo sdělovat citlivěji. Na jakoukoli mou otázku mi odpoví pouze stroze bez zájmu cokoliv řešit.. Třeba neměl náladu, ale už je to podruhé,co se mi to stalo. Prostě si udělat svoje jít domů, tak to na mě bohužel působí..

P
Umístění: jiné místo Jiný

Po zkušenostech s jinými doktory, za mě doporučuji jenom pana Přibylu. Šikovny, milý, vše vysvětlí, umí poradit. Sympaťák

P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Operace cysty na vaječníku

K tomuto lékaři chodím od svých 14 let. V 15 letech jsem podstoupila laparoskopickou operaci cysty na vaječníku. Doktor je jednička ve svém oboru. Nyní jsem těhotná a opět je mi velkou oporou. Vše krásně vysvětlí. Oceňuji jeho přístup, vždy mi odpověděl ochotně na všechny mé dotazy. Zkrátka je super :)

Š
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost s panem doktorem,byla jsem na biopsii čípku ve 4měsíci těhotenství,vše mi krásně vysvětlil,řekl mi všechna rizika,sestřička také velice milá a citlivá.Určitě doporučuji.

Ověřeny pacient

to mu se řika pan doktor . mužu jen chvalit člověk se uněj citi v bezpeči .
lubica berkyová. jsem ráda že tu mame takoveho lekaře

K
Ověřeny pacient

Po předchozích zkušenostech jsem byla v naprostém úžasu, jak výborného gynekologa můžeme u nás v republice mít. Pan doktor je naprostý profesionál s empatickou povahou, což se cení. Těším se k němu na jakoukoliv další návštěvu. Jen škoda, že to není také porodník. Zrovna na něj, bych si dokázala představit se spolehnout:) .Sestřičku si také nemůžu vynachválit. Je moc milá a dokáže se zasmát jakémukoliv vtípku :) což u ní obdivuji, při takové hordě práce, co má.

J
Ověřeny pacient

člověk na pravém místě, můžu jenom doporučit. Nemám co bych mu vyčetla, možná jen to, že když jsem tam byla naposled, tak neměl náladu a nechtěl si se mnou povídat :-).

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti