Adresa

Dělnická 24, Havířov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
19 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Operace cysty na vaječníku

K tomuto lékaři chodím od svých 14 let. V 15 letech jsem podstoupila laparoskopickou operaci cysty na vaječníku. Doktor je jednička ve svém oboru. Nyní jsem těhotná a opět je mi velkou oporou. Vše krásně vysvětlí. Oceňuji jeho přístup, vždy mi odpověděl ochotně na všechny mé dotazy. Zkrátka je super :)


Š
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost s panem doktorem,byla jsem na biopsii čípku ve 4měsíci těhotenství,vše mi krásně vysvětlil,řekl mi všechna rizika,sestřička také velice milá a citlivá.Určitě doporučuji.


Ověřeny pacient

to mu se řika pan doktor . mužu jen chvalit člověk se uněj citi v bezpeči .
lubica berkyová. jsem ráda že tu mame takoveho lekaře


K
Ověřeny pacient

Po předchozích zkušenostech jsem byla v naprostém úžasu, jak výborného gynekologa můžeme u nás v republice mít. Pan doktor je naprostý profesionál s empatickou povahou, což se cení. Těším se k němu na jakoukoliv další návštěvu. Jen škoda, že to není také porodník. Zrovna na něj, bych si dokázala představit se spolehnout:) .Sestřičku si také nemůžu vynachválit. Je moc milá a dokáže se zasmát jakémukoliv vtípku :) což u ní obdivuji, při takové hordě práce, co má.


J
Ověřeny pacient

člověk na pravém místě, můžu jenom doporučit. Nemám co bych mu vyčetla, možná jen to, že když jsem tam byla naposled, tak neměl náladu a nechtěl si se mnou povídat :-).


H
Ověřeny pacient

I když ho zde všichni hodnotí jako citlivého člověka, já mám opačnou zkušenost. Po neúspěšné operaci mi závěry prezentoval naprosto chladně, v podstatě jako by to byla moje chyba a když jsem se z toho rozrušila, tak ještě byl jízlivý. Možná je to výborný lékař, ale zřejmě ho něco naštvalo a tak si to vylil na mne. Věřte,že nic příjemného. Doufám, že nebudu mít důvod se sním ještě někdy setkat.


L
Ověřeny pacient

Výborný doktor! Milý,ochotný, vše podrobně vysvětlí a dokáže člověka uklidnit,i když se jedná o nepříjemné věci. Moc doporučuju. A navíc pohledný muž :-)


D
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog,jakého znám !!!spolu s MUdr. Ondrušem!!!nejlepší oba dva prostě !!!odborníci na svém místě,.vše řeší,nic nezanedbají..oba milí,komunikativní...moc doporučuji ;)


J
Ověřeny pacient

Profesionální a ještě k tomu milý a sympatický.


Velice příjemý, sympatický a po zákroku nebo ošetření vysvětlí a popíše co provedl a co bude následovat. Mohu je doporučit :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti