Dělnická 24, Havířov

Umístění: Ordinace Jiný

Chybí mu úsměv, empatie. Možná je výborný lékař, ale za mě " vyhořelý " lékař. Přešla jsem k jinému lékaři.

MUDr.Přibyl má skvělý empatický přístup, pacientka se nemusí obávat s ním otevřeně mluvit o jakémkoli nepříjemném problému......, je to velký odborník, jsem ráda, že jsem měla štěstí a dostala se k tomuto lékaři, zákroku konizace čípku se člověk vůbec nemusí bát, více takových lékařů ve zdravotnictví

Moje zkušenost s Mudr. Přibylem je rozhodně skvělá. Pan doktor i přes svou vytíženost je velice milý a ochotný. Jsem moc ráda že jsem v jeho péči (konizace čípku a následná péče)

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je jistě odborník , byla jsem u něho na konizaci.Navstěvuji ho tedy na pravidelných kontrolách.Není moc empatický, špatně zprávy by neuškodilo sdělovat citlivěji. Na jakoukoli mou otázku mi odpoví pouze stroze bez zájmu cokoliv řešit.. Třeba neměl náladu, ale už je to podruhé,co se mi to stalo. Prostě si udělat svoje jít domů, tak to na mě bohužel působí..

Po zkušenostech s jinými doktory, za mě doporučuji jenom pana Přibylu. Šikovny, milý, vše vysvětlí, umí poradit. Sympaťák

Umístění: Ordinace Operace cysty na vaječníku

K tomuto lékaři chodím od svých 14 let. V 15 letech jsem podstoupila laparoskopickou operaci cysty na vaječníku. Doktor je jednička ve svém oboru. Nyní jsem těhotná a opět je mi velkou oporou. Vše krásně vysvětlí. Oceňuji jeho přístup, vždy mi odpověděl ochotně na všechny mé dotazy. Zkrátka je super :)

Naprostá spokojenost s panem doktorem,byla jsem na biopsii čípku ve 4měsíci těhotenství,vše mi krásně vysvětlil,řekl mi všechna rizika,sestřička také velice milá a citlivá.Určitě doporučuji.

to mu se řika pan doktor . mužu jen chvalit člověk se uněj citi v bezpeči .
lubica berkyová. jsem ráda že tu mame takoveho lekaře

Po předchozích zkušenostech jsem byla v naprostém úžasu, jak výborného gynekologa můžeme u nás v republice mít. Pan doktor je naprostý profesionál s empatickou povahou, což se cení. Těším se k němu na jakoukoliv další návštěvu. Jen škoda, že to není také porodník. Zrovna na něj, bych si dokázala představit se spolehnout:) .Sestřičku si také nemůžu vynachválit. Je moc milá a dokáže se zasmát jakémukoliv vtípku :) což u ní obdivuji, při takové hordě práce, co má.

člověk na pravém místě, můžu jenom doporučit. Nemám co bych mu vyčetla, možná jen to, že když jsem tam byla naposled, tak neměl náladu a nechtěl si se mnou povídat :-).