Vít Přibyl, gynekolog Havířov

MUDr. Vít Přibyl

Gynekolog Více

21 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dělnická 24, Havířov
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor je jistě odborník , byla jsem u něho na konizaci.Navstěvuji ho tedy na pravidelných kontrolách.Není moc empatický, špatně zprávy by neuškodilo sdělovat citlivěji. Na jakoukoli mou otázku mi odpoví pouze stroze bez zájmu cokoliv řešit.. Třeba neměl náladu, ale už je to podruhé,co se mi to stalo. Prostě si udělat svoje jít domů, tak to na mě bohužel působí..


P
Umístění: jiné místo Jiný

Po zkušenostech s jinými doktory, za mě doporučuji jenom pana Přibylu. Šikovny, milý, vše vysvětlí, umí poradit. Sympaťák


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Operace cysty na vaječníku

K tomuto lékaři chodím od svých 14 let. V 15 letech jsem podstoupila laparoskopickou operaci cysty na vaječníku. Doktor je jednička ve svém oboru. Nyní jsem těhotná a opět je mi velkou oporou. Vše krásně vysvětlí. Oceňuji jeho přístup, vždy mi odpověděl ochotně na všechny mé dotazy. Zkrátka je super :)


Š
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost s panem doktorem,byla jsem na biopsii čípku ve 4měsíci těhotenství,vše mi krásně vysvětlil,řekl mi všechna rizika,sestřička také velice milá a citlivá.Určitě doporučuji.


Ověřeny pacient

to mu se řika pan doktor . mužu jen chvalit člověk se uněj citi v bezpeči .
lubica berkyová. jsem ráda že tu mame takoveho lekaře


K
Ověřeny pacient

Po předchozích zkušenostech jsem byla v naprostém úžasu, jak výborného gynekologa můžeme u nás v republice mít. Pan doktor je naprostý profesionál s empatickou povahou, což se cení. Těším se k němu na jakoukoliv další návštěvu. Jen škoda, že to není také porodník. Zrovna na něj, bych si dokázala představit se spolehnout:) .Sestřičku si také nemůžu vynachválit. Je moc milá a dokáže se zasmát jakémukoliv vtípku :) což u ní obdivuji, při takové hordě práce, co má.


J
Ověřeny pacient

člověk na pravém místě, můžu jenom doporučit. Nemám co bych mu vyčetla, možná jen to, že když jsem tam byla naposled, tak neměl náladu a nechtěl si se mnou povídat :-).


H
Ověřeny pacient

I když ho zde všichni hodnotí jako citlivého člověka, já mám opačnou zkušenost. Po neúspěšné operaci mi závěry prezentoval naprosto chladně, v podstatě jako by to byla moje chyba a když jsem se z toho rozrušila, tak ještě byl jízlivý. Možná je to výborný lékař, ale zřejmě ho něco naštvalo a tak si to vylil na mne. Věřte,že nic příjemného. Doufám, že nebudu mít důvod se sním ještě někdy setkat.


L
Ověřeny pacient

Výborný doktor! Milý,ochotný, vše podrobně vysvětlí a dokáže člověka uklidnit,i když se jedná o nepříjemné věci. Moc doporučuju. A navíc pohledný muž :-)


D
Ověřeny pacient

Nejlepší gynekolog,jakého znám !!!spolu s MUdr. Ondrušem!!!nejlepší oba dva prostě !!!odborníci na svém místě,.vše řeší,nic nezanedbají..oba milí,komunikativní...moc doporučuji ;)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti