Adresy (2)

psychiatrická ordinace
Vítězslava Nezvala, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych.
V. Nezvala 604, Frýdek-Místek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

14 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych. Jiný

PŘEČTI SI TO!!!

Začalo to třemi osobními otázkami a pak začlo utrpení. Specialista, který se na mě 1 hodinu ani nepodíval (díval se do stolu :D). Kdybych tam usnul, tak by si toho ani nevšimnul. Po 1 hodině se na mě díval, jenom když jsem přikyvoval a hladimul ego. Po 1,5 hodine co "jsme probrali" jeho minulost a obecně psychiatrii, řekl, že mi na moji starost předepíše antidepresiva. Bro, však o mně a mém problěmu moc nevíš. Prý vyšetření a ně konžultace. Borec a jeho kolegině se mi vysmáli, že prý to bylo vyšetření a že ztratil 2 h. svého času.

Antidepreseiva si nevezmu!
Po 2 hodinověm monologu (vyšetření) jsem si uvědomil, že psychiatři (ovšem né všíchni) chtějí, aby pacienti nakupovali antidepresiva.
Na druhou stranu mi pomohl, protože půjdu řešit svůj problém s kámošema nebo k psychologovi. Tak že děkuji moc doktore.

Pokud jste došli až sem, tak jste výborní a přeji překrátný den. Snad dobrá slohová práce jako u maturity. :DDD GG WP
PS: Good LUCK v čekárně

J
Umístění: psychiatrická ordinace Jiný

Jsem u pana doktora krátce a plně mi vyhovuje. Jeho přístup, metody, které používá (včetně přísnosti), čas, který mi věnujte. A ty jeho dlouhé monology? A že jsou od věci? Ale kdepak.... Jen se musí dobře poslouchat. Jsem ráda, že mě vzal do své péče

V
Umístění: psychiatrická ordinace Jiný

Jednoznačně nejhorší lékař kterého jsem kdy poznal. Nedochvilny, při příchodu mě pozdravil zeptal se jak mi je a když jsem mu řekl ze pořad stejně navýšil mi dávkování léků , poté jsem se již ke slovu nedostal a poslouchal hodinu a půl monolog který se netykal ani okrajově mého problému. Lidový vypravěč to jo ale z vašim problémem vám nepomůže, spis naopak. Za celou dobu návštěvy koukal pan doktor do stolu. Pokud potřebujete pomoct rozhodne se tomuto lékaři vyhněte velkým obloukem.


P
Ověřený profil

Velmi dobrý doktor, a ti co ho haní ať se jdou léčit jinam.


P
Ověřený profil

Jsem objednaný na 9:00 a v čekárně sedím do 16:00, klasika. Lidé v čekárně říkali že tam čekali i do 22:00. Doktora nezajímá co vám je, je nemocný a potřebuje pořád kecat o něčem, co nemá s vaší diagnózou nic společného. A pak si ještě stěžuje, že si ostatní stěžují, ale vlastně je chudák on, protože "musí" v práci tvrdnout denně několik hodin přes čas, které mu nikdo nezaplatí. A hlavně z lékařského hlediska je úplně zbytečný, vůbec nepozná, co vám je. Kdybych nepotřeboval nemocenskou, tak bych tam nebyl. Nedoporučuji, dejte přednost jiným.


Ověřený profil

Panu doktorovi přeji do Nového roku všechno nejlepší a hlavně zdraví. Zéjména to, aby se nezbláznil z těch, co ho napadají, že je špatný lékař.
Já chci jen chválit. Bezmeznou trpělivost, kterou musí s námi mít a někteří ji ani neocení, považuji skoro za svátost. Každý chce od něj pomoc a co nejrychleji. Ale to je práce s naší duší a myslí, pokud se tedy nejedná o daleko složitější případy, a to chce čas v případě léčby a vyvinout také vlastní úsilí. Jíst prášky a nepracovat na sobě a ještě lékaři nadávat... ten kdo takto smýšlí je BLB! Když jdu na psychiatrii, musím přece počítat s tím, že uslyším také názor, který mi nemusí vyhovovat. Neznamená to však, že je hned špatný, mám spoustu času, do příští návštěvy, si to promyslet a případně si to vyříkat či oponovat. Já se za pana doktora stavím ve smyslu- JE TO ODBORNÍK NA SLOVO VZATÝ! :-)
Pana doktora i jeho dceru lékařku ve stejném oboru, také trpělivost sestry, vyzdvihuji na metu nejvyšší. Byla jsem i jinde a byla to HRŮZA. Raději mnohokrát v čekárně počkám a počítám s tím dopředu, než odejít jinam.
Děkuji za všechno. Lenka V.


sice jsem čekala v čekárne 3 hodiny ale nelitovala jsem toho že jsem tak dlouho čekala lekař ma lidský přístup, všechno mi vysvetlil stačilo se jenom zeptat, doporučuji.


Tak špatného lékaře jsem snad ještě nepotkala. V čekárně jsem strávila 4 hodiny ( podle sdělení jiných pacientů bývá čekací doba i 7 hodin) a v ambulanci pak další 2,5 hodiny. Ke slovu jsem v ambulanci byla připuštěna snad na cca 5 minut. Jinak to byl monolog pana doktora, který se však, bohužel, netýkal mého problému (ten ho snad ani nezajímal), ale oboru psychiatrie obecně. Za celou dobu co mluvil ,se mi nepodíval do očí (koukal do stolu nebo do PC). Já jsem z toho byla totálně vyčerpaná a jen jsem vduchu myslela na nešťastné pacienty v čekárně, kteří tam čekali několik hodin a ještě další jim kvůli mně přibyly. Musím však konstatovat,že mi pan doktor vlastně pomohl. Po jeho návštěvě jsem se zoufalství rozhodla zmobilizovat všechny své síly i bez jeho pomoci. A pokud bych opravdu potřebovala pomoc, tak ji zcela určitě vyhledám u jiného lékaře.


Ověřený profil

Jsem spokojená


Ze tří návštěv jsem získal velmi dobrý dojem.


Došlo k chybě, zkuste to znovu