Vítězslava Nezvala, Frýdek-Místek
psychiatrická ordinace

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
V. Nezvala 604, Frýdek-Místek
Odbor. lékař psychiatrie, děts.psych.

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Velmi dobrý doktor, a ti co ho haní ať se jdou léčit jinam.

Jsem objednaný na 9:00 a v čekárně sedím do 16:00, klasika. Lidé v čekárně říkali že tam čekali i do 22:00. Doktora nezajímá co vám je, je nemocný a potřebuje pořád kecat o něčem, co nemá s vaší diagnózou nic společného. A pak si ještě stěžuje, že si ostatní stěžují, ale vlastně je chudák on, protože "musí" v práci tvrdnout denně několik hodin přes čas, které mu nikdo nezaplatí. A hlavně z lékařského hlediska je úplně zbytečný, vůbec nepozná, co vám je. Kdybych nepotřeboval nemocenskou, tak bych tam nebyl. Nedoporučuji, dejte přednost jiným.

Panu doktorovi přeji do Nového roku všechno nejlepší a hlavně zdraví. Zéjména to, aby se nezbláznil z těch, co ho napadají, že je špatný lékař.
Já chci jen chválit. Bezmeznou trpělivost, kterou musí s námi mít a někteří ji ani neocení, považuji skoro za svátost. Každý chce od něj pomoc a co nejrychleji. Ale to je práce s naší duší a myslí, pokud se tedy nejedná o daleko složitější případy, a to chce čas v případě léčby a vyvinout také vlastní úsilí. Jíst prášky a nepracovat na sobě a ještě lékaři nadávat... ten kdo takto smýšlí je BLB! Když jdu na psychiatrii, musím přece počítat s tím, že uslyším také názor, který mi nemusí vyhovovat. Neznamená to však, že je hned špatný, mám spoustu času, do příští návštěvy, si to promyslet a případně si to vyříkat či oponovat. Já se za pana doktora stavím ve smyslu- JE TO ODBORNÍK NA SLOVO VZATÝ! :-)
Pana doktora i jeho dceru lékařku ve stejném oboru, také trpělivost sestry, vyzdvihuji na metu nejvyšší. Byla jsem i jinde a byla to HRŮZA. Raději mnohokrát v čekárně počkám a počítám s tím dopředu, než odejít jinam.
Děkuji za všechno. Lenka V.

sice jsem čekala v čekárne 3 hodiny ale nelitovala jsem toho že jsem tak dlouho čekala lekař ma lidský přístup, všechno mi vysvetlil stačilo se jenom zeptat, doporučuji.

Tak špatného lékaře jsem snad ještě nepotkala. V čekárně jsem strávila 4 hodiny ( podle sdělení jiných pacientů bývá čekací doba i 7 hodin) a v ambulanci pak další 2,5 hodiny. Ke slovu jsem v ambulanci byla připuštěna snad na cca 5 minut. Jinak to byl monolog pana doktora, který se však, bohužel, netýkal mého problému (ten ho snad ani nezajímal), ale oboru psychiatrie obecně. Za celou dobu co mluvil ,se mi nepodíval do očí (koukal do stolu nebo do PC). Já jsem z toho byla totálně vyčerpaná a jen jsem vduchu myslela na nešťastné pacienty v čekárně, kteří tam čekali několik hodin a ještě další jim kvůli mně přibyly. Musím však konstatovat,že mi pan doktor vlastně pomohl. Po jeho návštěvě jsem se zoufalství rozhodla zmobilizovat všechny své síly i bez jeho pomoci. A pokud bych opravdu potřebovala pomoc, tak ji zcela určitě vyhledám u jiného lékaře.

Jsem spokojená

Ze tří návštěv jsem získal velmi dobrý dojem.

Výborný specialista s lidským přístupem, velmi doporučuji.

Myslím že jako specialista je nejlepší.Dovede si ziskat duveru pacienta.

velmi dobrý a chytrý lékař,přísný k pacientovi,ale tak to má být.Všem,kteří potřebuji pomoc,velmi doporučuji.