Viléma Svobodová, zubař Karlovy Vary

MUDr. Viléma Svobodová

Uložit

Zubař Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hroznětínská 15, Karlovy Vary
Ordinace stomatologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Úžasná jak mamka tak dcera, sestřičky. Chodíme pravidelně komplet rodina, vždy spokojeni a můžu říct, že se i těším. Recenze nepíši, ale musím pochválit. Lidská, profesionální, vždy čisto, milý přístup,stále stejní lidé už snad 20 let. Akutně ošetřila i mého otce, který nebyl pacient a jinde s ním vyběhli. Jsem opravdu překvapená, že i když už nepřijímají, přesto pomohly. Děkuji.

Ověřeny pacient

Odborník na svém místě :-). K paní zubařce Svobodové chodím s celou svou rodinou a jsme s ní všichni naprosto spokojeni. Má velice dobré vystupování a je příjemná, vždy nás pečlivě ošetří a dobře poradí. Určitě ji všem doporučuji.
D. Chladová

O
Ověřeny pacient

Dobrý den, chtěla bych reagovat na pana Pavla. Jmenuji se MDDr. Zuzana Odvárková a pod paní MUDr. Vilémou Svobodovou pracuji teprve 2 roky , tudíž jsem již zmíněnému panu Pavlovi, žádné poškození chrupu nemohla způsobit. Pouze zde poškozuje mé dobré jméno lékaře. A omluva by byla rozhodně na místě!

Ověřeny pacient

Před cca pěti lety jsem byl na rutinním zákroku v ordinaci paní Svobodové. Ošetřovala mě ale mladší lékařka, jejíž jméno si nyní přesně nevybavuji ale s největší pravděpodobnostní půjde o paní Odvárkovou (pokud ne, tak se lékařce omlouvám). Nicméně zcela rutinní zákrok skončil tehdy díky neschopnosti lékařky ambulatntním chirurgickým zákrokem v nemocnici, kde mi primář sdělil, že takovouhle prasárnu už dlouho neviděl. Následovalo poté několik dní bolesti a viditelné následky, které si ponesu do konce života. Navíc se mi dodnes nikdo neomluvil. Pokud máte lidi aspoň trochu rozumu a jde vám o zdraví tak zkuste jinou ordinaci!

spokojenost, vyborny pristup k detem, pekne prostredi, prijemne jednani...

Obě paní zubařky Svobodové (teď mladší jako Kouřilová) jsou nejlepší. Vřele doporučuji, vím o čem mluvím, jsem jejich velmi častým hostem.

vynikající lékař :-) s profesionálním přístupem.

best

Všechny zuby co mi dělala bez problémů žádný rasoviny žádný chytrolínský komentáře jednání výborný

Výborná lékařka, maximální spokojenost.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti