Viléma Svobodová, zubař Karlovy Vary

MUDr. Viléma Svobodová

Uložit

Zubař Více

16 názorů

Uložit


Adresa

Ordinace stomatologa
Hroznětínská 15, Karlovy Vary

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ordinace stomatologa Jiný

Úžasná jak mamka tak dcera, sestřičky. Chodíme pravidelně komplet rodina, vždy spokojeni a můžu říct, že se i těším. Recenze nepíši, ale musím pochválit. Lidská, profesionální, vždy čisto, milý přístup,stále stejní lidé už snad 20 let. Akutně ošetřila i mého otce, který nebyl pacient a jinde s ním vyběhli. Jsem opravdu překvapená, že i když už nepřijímají, přesto pomohly. Děkuji.

Ověřený profil

Odborník na svém místě :-). K paní zubařce Svobodové chodím s celou svou rodinou a jsme s ní všichni naprosto spokojeni. Má velice dobré vystupování a je příjemná, vždy nás pečlivě ošetří a dobře poradí. Určitě ji všem doporučuji.
D. Chladová

O
Ověřený profil

Dobrý den, chtěla bych reagovat na pana Pavla. Jmenuji se MDDr. Zuzana Odvárková a pod paní MUDr. Vilémou Svobodovou pracuji teprve 2 roky , tudíž jsem již zmíněnému panu Pavlovi, žádné poškození chrupu nemohla způsobit. Pouze zde poškozuje mé dobré jméno lékaře. A omluva by byla rozhodně na místě!

Ověřený profil

Před cca pěti lety jsem byl na rutinním zákroku v ordinaci paní Svobodové. Ošetřovala mě ale mladší lékařka, jejíž jméno si nyní přesně nevybavuji ale s největší pravděpodobnostní půjde o paní Odvárkovou (pokud ne, tak se lékařce omlouvám). Nicméně zcela rutinní zákrok skončil tehdy díky neschopnosti lékařky ambulatntním chirurgickým zákrokem v nemocnici, kde mi primář sdělil, že takovouhle prasárnu už dlouho neviděl. Následovalo poté několik dní bolesti a viditelné následky, které si ponesu do konce života. Navíc se mi dodnes nikdo neomluvil. Pokud máte lidi aspoň trochu rozumu a jde vám o zdraví tak zkuste jinou ordinaci!

spokojenost, vyborny pristup k detem, pekne prostredi, prijemne jednani...

Obě paní zubařky Svobodové (teď mladší jako Kouřilová) jsou nejlepší. Vřele doporučuji, vím o čem mluvím, jsem jejich velmi častým hostem.

vynikající lékař :-) s profesionálním přístupem.

best

Všechny zuby co mi dělala bez problémů žádný rasoviny žádný chytrolínský komentáře jednání výborný

Výborná lékařka, maximální spokojenost.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti