Viléma Svobodová, zubař Karlovy Vary

Zubař Více

Hroznětínská 15, Karlovy Vary
Ordinace stomatologa

Názory

Odborník na svém místě :-). K paní zubařce Svobodové chodím s celou svou rodinou a jsme s ní všichni naprosto spokojeni. Má velice dobré vystupování a je příjemná, vždy nás pečlivě ošetří a dobře poradí. Určitě ji všem doporučuji.
D. Chladová

O

Dobrý den, chtěla bych reagovat na pana Pavla. Jmenuji se MDDr. Zuzana Odvárková a pod paní MUDr. Vilémou Svobodovou pracuji teprve 2 roky , tudíž jsem již zmíněnému panu Pavlovi, žádné poškození chrupu nemohla způsobit. Pouze zde poškozuje mé dobré jméno lékaře. A omluva by byla rozhodně na místě!

Před cca pěti lety jsem byl na rutinním zákroku v ordinaci paní Svobodové. Ošetřovala mě ale mladší lékařka, jejíž jméno si nyní přesně nevybavuji ale s největší pravděpodobnostní půjde o paní Odvárkovou (pokud ne, tak se lékařce omlouvám). Nicméně zcela rutinní zákrok skončil tehdy díky neschopnosti lékařky ambulatntním chirurgickým zákrokem v nemocnici, kde mi primář sdělil, že takovouhle prasárnu už dlouho neviděl. Následovalo poté několik dní bolesti a viditelné následky, které si ponesu do konce života. Navíc se mi dodnes nikdo neomluvil. Pokud máte lidi aspoň trochu rozumu a jde vám o zdraví tak zkuste jinou ordinaci!

spokojenost, vyborny pristup k detem, pekne prostredi, prijemne jednani...

Obě paní zubařky Svobodové (teď mladší jako Kouřilová) jsou nejlepší. Vřele doporučuji, vím o čem mluvím, jsem jejich velmi častým hostem.

vynikající lékař :-) s profesionálním přístupem.

best

Všechny zuby co mi dělala bez problémů žádný rasoviny žádný chytrolínský komentáře jednání výborný

Výborná lékařka, maximální spokojenost.

perfektní,lidský přístup,odborník na svém místě