Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Sv. Čecha 699, Zlín
Klinika MEDIFIS

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Klinika MEDIFIS Jiný

První návštěva byl veliký otazník a na všechny další jsem se, věřte - nevěřte, těšila a z ordinace odcházela nadšená a doma stála u zrcadla s otevřenou pusou...... Doporučuji všem váhajícím, stojí to za to.

M
Ověřeny pacient
Umístění: Klinika MEDIFIS Ošetření zubů

Pan doktor je senzační, nejen jako lékař. Ošetření naprosto bez bolesti a strachu, na všem se dopředu domluvíme a vše při ošetření komentuje. Rovněž milá a ochotna sestricka. I přes vyšší ceny za ošetření bych už jinam nešla.

A
Ověřeny pacient
Umístění: Klinika MEDIFIS Extrakce horní 8

Začala bych tím, že jsem až do návštěvy P. Doktora Slívy (psáno schválně s velkými písmeny, protože je to opravdu velký clovek) jsem měla panickou hrůzu že zubaře všeobecně. P. Slíva je machři, jediná věc, která byla nepříjemná, byla jedna že dvou injekcí na umrtvení. Samotné trhání jsem absolutně necítila, za 10 vteřin bylo vše hotovo. Pan doktor byl velmi milý (a to jsem se díky své panice rozbrečela jako malé dítě již v přípravné místnosti před ordinací), respektoval mě, uklidnil mě a stejně tak sestřička. Nemůžu si stěžovat, naprosto bezbolestné ošetření, můj strach je pryč a v létě jdu na další 8. Nebudu se Vám divit, když mi nevěříte, že se už těším, ale je to tak ????

F

Názor přidán dne 10.11.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

K
Ověřeny pacient
Umístění: Klinika MEDIFIS

K panu doktorovi jsem přišel před 5 lety od jiného lékaře, se kterým nebyl jsem spokojen.
Pan Slíva mladší je vynikajícím lékařem. Je hodně zkušeným, má zlaté ruce, je hodný a laskavy. Dokonce u něho to zvládám bez anestezie. Snoubenka měla velký problém po nepovedenému zákroku od jiného lékaře a pan Slíva to brilantně napravil.
Pracuje ve skvělé vybavené klinice a skutečně dokáže nadstandardní vybavení použit. Děti úspěšných rodičů málo kdy jsou důvodem k radosti. Slíva mladší je skvělou výjimkou.
Ceny v klinice jsou poněkud vyšší, ale je to lepší výbavou, kvalitou materiálů a hodně vysokou kvalitou peče. Tak že můžu jen doporučit.

K
Ověřeny pacient

Sestřička Andrejka je skvělá,je prima,že se vrátila....Jsou s panem doktorem super sehraní...pacientka Jana

K
Ověřeny pacient

Úplně úžasný, jemný a precizní, asi takhle bych to možná co nejkratšeji zhrnul. Po přechodu od mé dětské lékařky jsme byli nuceni předělat skoro veškeré plomby a pan doktor se toho ujmul s vervou a nadšením, také to podle toho vypadá, pan doktor mi zachránil úsměv.

B
Ověřeny pacient

Dřív jsem chodila k Frantovi, jeho otci, který je skvělý. Před několika lety mě převzal do péče jeho syn Viktor. Stejně jako jeho otec je výborný. Jen ta jeho sestra Klára mi přijde divná. Pokaždé dělá něco špatně a Viktor ji musí stále na něco upozorňovat, že má dělat lépe - např. nastavit mu světlo na správné místo v ústech nebo že mu nástroj na stoleček má podávat na určité místo a ne tak, že se po něm musí Viktor natahovat. Pokaždé ta Klára dělá něco špatně.

D
Ověřeny pacient

Nechápu lidi, kteří k tomuto lékaři dají status "slabý" jen proto, že zaplatili moc peněz. Tato klinika je jednou z nejvyhlášenějších a samozřejmě nejdražších klinik ve Zlínském kraji, proto když už se člověk rozhodne změnit lékaře, tak by si nejspíš měl pozjišťovat ceny a jestli na tyto ceny stačí. MDDr. Viktor Slíva je vycházející hvězda v oboru stomatologie a nemůžu říct nic zlého jak na jeho osobu, tak i jeho profesionalitu. Nejen že je to velmi pohledný muž (o což ani v nejmenším nejde), ale také výborný lékař. Mohu říct, že jsem měla veliký strach ze zubařů, skoro až na patologické rovině, ale jakmile jsem odešla od nejmenovaného zubaře z nejmenované nemocnice k panu Slívovi, chodím k zubaři dokonce ráda.

M

Taky přidám svou reakci. K panu doktoru Viktorovi Slívovi chodím již asi rok, přičemž mi spravoval již poměrně hodně zubů :-) S určitostí můžu říci, že je to pan profesionál! Velmi mi vyhovuje přístup pana doktora, i to že jsem zatím nikdy nečekal víc jak 5-10 minut. Navíc vybavení ordinace i používané materiály jsou na špičkové úrovni. Samozřejmě za kvalitu se platí, a tak nečekejte žádné studentské ceny (řekl bych, že na medifisu jsou snad nejdražší v celém Zlíně). Zas na druhou stranu, zuby mi mají vydržet ještě hodně dlouho a tak mi nevadí si připlatit. Kdo chcete kvalitní ošetření - doporučuji pana doktora Viktora Slívu!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti