Klinika MEDIFIS
Sv. Čecha 699, Zlín

Umístění: Klinika MEDIFIS Jiný

Se zuby jsem mívala vleklé problémy se kterými si nevěděl rady můj bývalý lékař ani další u kterých jsem hledala pomoc.
Až na doporučení jsem se dostala na kliniku Medifis.
U pana doktora jsem podstoupila několik náročných ošetření po kterých moje potíže, které se léta opakovaly, postupně vymizely.
Zachránil mi tedy mnoho zubů, které dle ostatních byly na vytrhnutí.
Za panem doktorem ráda dojíždím přes půl republiky, vyplatí se to.

Umístění: Klinika MEDIFIS Jiný

Nejsem sice pacient pana doktora V.Slívy, ale byl jsem za ním odeslán svojí zubařkou poté, co jsem měl komplikovaný zánět v zubu. Paní doktorka se mi snažila zub vyléčit, při čištění kanálků ale nastaly nějaké komplikace, které nemohla ve své ordinaci už vyřešit. Nabídla mi buď zub vytrhnout, nebo ještě zkusit návštěvu pana doktora, ke kterému mi dala žádanku. Už jsem myslel, že o zub definitivně přijdu, ale pan doktor ho nakonec dokázal zachránit. Dokonce to zvládnul při jednom ošetření, takže už jsem nemusel složitě jezdit - nejsem místní. Už je to několik měsíců, zub mě netrápí a jsem rád, že jsem o něj nepřišel. Za to panu doktorovi velmi děkuji!

Umístění: Klinika MEDIFIS Jiný

S MDDr. Viktorem Slívou mám velmi špatné zkušenosti. Nasazoval mi korunku tak, že mi vypadla.
Poté, co mi asi po třetí vypadla korunka, zhotovená a nasazovaná jeho podřízeným zaměstnancem, mně nabídl, že mně nechá zhotovit další novou korunku, tentokrát zirkonovou. Garantoval mi, že tato mi už bude držet, ale musela jsem si ji znovu zaplatit. Nalepil mi ji ovšem zase stejným cementem jako jeho podřízený zaměstnanec u keramické korunky. Když mi i korunka vypadla, odmítl mi ji už zdarma nalepit a ani reklamaci mi neuznal. Věc řešil tím způsobem, že mě odregistroval. Napsal mně, ať si najdu jiného zubaře, který používá pevnější cement k upevnění korunky. Od té doby se mnou přestal komunikovat a na smírná řešení nereaguje. Přestože jsem tedy řádně zaplatila za dvě korunky, nechce mi za ně peníze vrátit nazpět. Přitom první korunku si při zhotovování druhé ponechal a druhá korunka je již nepoužitelná a je mi tedy nanic. Vše, co zde uvádím, mohu v případě potřeby řádně prokázat a doložit.

Umístění: Klinika MEDIFIS Jiný

První návštěva byl veliký otazník a na všechny další jsem se, věřte - nevěřte, těšila a z ordinace odcházela nadšená a doma stála u zrcadla s otevřenou pusou...... Doporučuji všem váhajícím, stojí to za to.

Umístění: Klinika MEDIFIS Ošetření zubů

Pan doktor je senzační, nejen jako lékař. Ošetření naprosto bez bolesti a strachu, na všem se dopředu domluvíme a vše při ošetření komentuje. Rovněž milá a ochotna sestricka. I přes vyšší ceny za ošetření bych už jinam nešla.

Umístění: Klinika MEDIFIS Extrakce horní 8

Začala bych tím, že jsem až do návštěvy P. Doktora Slívy (psáno schválně s velkými písmeny, protože je to opravdu velký clovek) jsem měla panickou hrůzu že zubaře všeobecně. P. Slíva je machři, jediná věc, která byla nepříjemná, byla jedna že dvou injekcí na umrtvení. Samotné trhání jsem absolutně necítila, za 10 vteřin bylo vše hotovo. Pan doktor byl velmi milý (a to jsem se díky své panice rozbrečela jako malé dítě již v přípravné místnosti před ordinací), respektoval mě, uklidnil mě a stejně tak sestřička. Nemůžu si stěžovat, naprosto bezbolestné ošetření, můj strach je pryč a v létě jdu na další 8. Nebudu se Vám divit, když mi nevěříte, že se už těším, ale je to tak ????

Umístění: Klinika MEDIFIS

K panu doktorovi jsem přišel před 5 lety od jiného lékaře, se kterým nebyl jsem spokojen.
Pan Slíva mladší je vynikajícím lékařem. Je hodně zkušeným, má zlaté ruce, je hodný a laskavy. Dokonce u něho to zvládám bez anestezie. Snoubenka měla velký problém po nepovedenému zákroku od jiného lékaře a pan Slíva to brilantně napravil.
Pracuje ve skvělé vybavené klinice a skutečně dokáže nadstandardní vybavení použit. Děti úspěšných rodičů málo kdy jsou důvodem k radosti. Slíva mladší je skvělou výjimkou.
Ceny v klinice jsou poněkud vyšší, ale je to lepší výbavou, kvalitou materiálů a hodně vysokou kvalitou peče. Tak že můžu jen doporučit.

Sestřička Andrejka je skvělá,je prima,že se vrátila....Jsou s panem doktorem super sehraní...pacientka Jana

Úplně úžasný, jemný a precizní, asi takhle bych to možná co nejkratšeji zhrnul. Po přechodu od mé dětské lékařky jsme byli nuceni předělat skoro veškeré plomby a pan doktor se toho ujmul s vervou a nadšením, také to podle toho vypadá, pan doktor mi zachránil úsměv.

Dřív jsem chodila k Frantovi, jeho otci, který je skvělý. Před několika lety mě převzal do péče jeho syn Viktor. Stejně jako jeho otec je výborný. Jen ta jeho sestra Klára mi přijde divná. Pokaždé dělá něco špatně a Viktor ji musí stále na něco upozorňovat, že má dělat lépe - např. nastavit mu světlo na správné místo v ústech nebo že mu nástroj na stoleček má podávat na určité místo a ne tak, že se po něm musí Viktor natahovat. Pokaždé ta Klára dělá něco špatně.