Sv. Čecha 699, Zlín
Klinika MEDIFIS

Umístění: Klinika MEDIFIS Ošetření zubů

Pan doktor je senzační, nejen jako lékař. Ošetření naprosto bez bolesti a strachu, na všem se dopředu domluvíme a vše při ošetření komentuje. Rovněž milá a ochotna sestricka. I přes vyšší ceny za ošetření bych už jinam nešla.

Umístění: Klinika MEDIFIS Extrakce horní 8

Začala bych tím, že jsem až do návštěvy P. Doktora Slívy (psáno schválně s velkými písmeny, protože je to opravdu velký clovek) jsem měla panickou hrůzu že zubaře všeobecně. P. Slíva je machři, jediná věc, která byla nepříjemná, byla jedna že dvou injekcí na umrtvení. Samotné trhání jsem absolutně necítila, za 10 vteřin bylo vše hotovo. Pan doktor byl velmi milý (a to jsem se díky své panice rozbrečela jako malé dítě již v přípravné místnosti před ordinací), respektoval mě, uklidnil mě a stejně tak sestřička. Nemůžu si stěžovat, naprosto bezbolestné ošetření, můj strach je pryč a v létě jdu na další 8. Nebudu se Vám divit, když mi nevěříte, že se už těším, ale je to tak ????

F

Názor přidán dne 10.11.18 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Umístění: Klinika MEDIFIS

K panu doktorovi jsem přišel před 5 lety od jiného lékaře, se kterým nebyl jsem spokojen.
Pan Slíva mladší je vynikajícím lékařem. Je hodně zkušeným, má zlaté ruce, je hodný a laskavy. Dokonce u něho to zvládám bez anestezie. Snoubenka měla velký problém po nepovedenému zákroku od jiného lékaře a pan Slíva to brilantně napravil.
Pracuje ve skvělé vybavené klinice a skutečně dokáže nadstandardní vybavení použit. Děti úspěšných rodičů málo kdy jsou důvodem k radosti. Slíva mladší je skvělou výjimkou.
Ceny v klinice jsou poněkud vyšší, ale je to lepší výbavou, kvalitou materiálů a hodně vysokou kvalitou peče. Tak že můžu jen doporučit.

Sestřička Andrejka je skvělá,je prima,že se vrátila....Jsou s panem doktorem super sehraní...pacientka Jana

Úplně úžasný, jemný a precizní, asi takhle bych to možná co nejkratšeji zhrnul. Po přechodu od mé dětské lékařky jsme byli nuceni předělat skoro veškeré plomby a pan doktor se toho ujmul s vervou a nadšením, také to podle toho vypadá, pan doktor mi zachránil úsměv.

Dřív jsem chodila k Frantovi, jeho otci, který je skvělý. Před několika lety mě převzal do péče jeho syn Viktor. Stejně jako jeho otec je výborný. Jen ta jeho sestra Klára mi přijde divná. Pokaždé dělá něco špatně a Viktor ji musí stále na něco upozorňovat, že má dělat lépe - např. nastavit mu světlo na správné místo v ústech nebo že mu nástroj na stoleček má podávat na určité místo a ne tak, že se po něm musí Viktor natahovat. Pokaždé ta Klára dělá něco špatně.

Nechápu lidi, kteří k tomuto lékaři dají status "slabý" jen proto, že zaplatili moc peněz. Tato klinika je jednou z nejvyhlášenějších a samozřejmě nejdražších klinik ve Zlínském kraji, proto když už se člověk rozhodne změnit lékaře, tak by si nejspíš měl pozjišťovat ceny a jestli na tyto ceny stačí. MDDr. Viktor Slíva je vycházející hvězda v oboru stomatologie a nemůžu říct nic zlého jak na jeho osobu, tak i jeho profesionalitu. Nejen že je to velmi pohledný muž (o což ani v nejmenším nejde), ale také výborný lékař. Mohu říct, že jsem měla veliký strach ze zubařů, skoro až na patologické rovině, ale jakmile jsem odešla od nejmenovaného zubaře z nejmenované nemocnice k panu Slívovi, chodím k zubaři dokonce ráda.

Taky přidám svou reakci. K panu doktoru Viktorovi Slívovi chodím již asi rok, přičemž mi spravoval již poměrně hodně zubů :-) S určitostí můžu říci, že je to pan profesionál! Velmi mi vyhovuje přístup pana doktora, i to že jsem zatím nikdy nečekal víc jak 5-10 minut. Navíc vybavení ordinace i používané materiály jsou na špičkové úrovni. Samozřejmě za kvalitu se platí, a tak nečekejte žádné studentské ceny (řekl bych, že na medifisu jsou snad nejdražší v celém Zlíně). Zas na druhou stranu, zuby mi mají vydržet ještě hodně dlouho a tak mi nevadí si připlatit. Kdo chcete kvalitní ošetření - doporučuji pana doktora Viktora Slívu!

Zlaté ručičky profik každým coulem pro pacienta pohodový člověk který ví jak na pacienta zapůsobit uklidnit páč zuby jsou zuby je mi 67 let a lepšího chirurga/zubaře/ jsem nepoznal a tak se mi třepala prdelka před resekcí dvou kořenů je to sice už nějaký rok ale vždycky si na něj vzpomenu na jeho zákrok na nejvyší ůrovni