Veterinář Kuřim

• „Jsem pejskař už 23 let a za tu dobu moje smečka měla spoustu přírustků a několik z mých pejsků mě již opustilo. Spoustu let mi trvalo, než jsme našli špičkového lékaře. V Brně jsou tři a pan doktor Seman je jedním z nich. Je empatický, má přehled a je to srdcař. Veškerá péče, včetně “poslední cesty” je perfektní. Více

Pálavské náměstí 3/a, Brno Mapa

Veterinární ambulance Brno Vinohrady MVDr. Boris Seman

Kastrace

od 1 000 kč

• „Paní doktorka je skvělá, ordinaci doporučuji všem, kteří milují své mazlíčky.Zde jim bude vždy poskytnutá profesionální péče. Více

Mikuláškovo náměstí 16, Brno Mapa

• „Paní veterinářce mnohokrát děkuji...přijela ke mně domů a mé čivaví kluky prohlédla,oočkovala a ještě poradila! DOPORUČUJI VŠEM,KTEŘÍ HLEDAJÍ PRO SVÉ PSÍ MILAČKY SKVĚLOU,OCHOTNOU,ODBORNOU VETERINÁŘKU!!! Není nad pohodlí domova:-) Více

Drobného 4, Brno Mapa

Ošetření u Vás doma - MVDr. Ivana Kašpárková, Domácí zvěrolékař, veterinář, který přijede k Vám domů

• „Doporucuji,mila,ochotna,vse vysvetli,cenove dostupne,nemenili bychomProfesionalni pristup,o zvirata se opravdu postara Více

Palackého třída 93 (Kartouzská tržnice), Brno Mapa

Veterinární ordinace SILVET

• „Paní Lorencová je skvělá veterinární doktorka moc nám pomohla s čim mohla a doporučila i kolegy kteří se dále postarají o léčbu. Vřele doporučuji jak já tak i naše malá fretka. Více

Mikuláškovo náměstí 2, Brno Mapa

Mikuláškovo náměstí 2, Brno - Starý Lískovec

• „Nezbývá mi nic jiného než doporučit. Celý tým naprosto skvělý. Snaha pomoci, cena a celkový přístup, především po odborné stránce, perfektní i přes veškeré námitky naší velice bojovné kočky. Více

Jihlavská 7, Brno Mapa

Veterina Jihlavská

• „Na pana Chybu i na uzasnou Jolanku nemuzu rict kriveho slova. Oba dva jsou to profiici, k zviratkum se chovaji citlive a moc hezky. Kdyz jsem byla s moji kockou objednana na kastraci, tak jsem byla vystresovana vic, nez ona a pani doktorka me hodila do pohody, o vsem mi rekla dopredu, byla trpeliva, empaticka, proste uzasna. Kocicka to zvladla na jednicku bez komplikaci. Opravdu si nemuzu stezovat a prisaham, ze jinam uz opravdu nejdu! Jsou fakt skveli Více

Slovanské náměstí 6, Brno Mapa

• „K Dr. Hladíkovi chodím již se svým 3.pejskem nešla bych už nikdy jinam.Kastroval mně 2 feny, pohotovost 24 hodin po telefonu, úžasný přístup.Bohužel musel i pomoci k dlouhému spánku i mému 1. pejskovi a vím, že ho to bolelo stejně jako mně, protože ho ošetřoval výborně 16 let. Hemzová Více

Oblá 75a, Brno Mapa

• „Pan, doktor je opravdu velký odborník a zvířata má rád. Můj pes je kardiak plus trpí na chronické selhání ledvin a byla nutná operace_prave zadní nohy. Pan doktor posoudil stav a operaci provedl pes už skoro po 1.tydnu běhá. Můžu jen doporučit ???? Více

Jemelkova 703/42, Brno Mapa

ABClinic veterinární klinika

• „Za paní doktorkou dojíždime 200 km nebo jsem přesvědčena že paní doktorka je odbornice na správném místě !!! Odbornice přes oční vady , moc milá ke zvířatům a vždy od ni odcházím s vděčnosti ze mému pejsků pomohla a vyléčila , finančně dostupné určitě pro všechny až k mému údivu oproti ostatním ! Je to odbornice na pravém místě , určitě doporučuji všem kdo chcou aby pejsek nebo jiné zvířátko bylo v nejlepších rukách ! Více

Langrova 1d, 627 00 Brno-Slatina, Brno Mapa

MVDr. Pavla Trnková, Veterinární ordinace + specializované oční pracoviště

• „Odborník na svém místě. Toto zařízení doporučuji jak odborností, přístupem, tak i cenami.Mohu doporučit.

Gellnerová 8, Brno-Jundrov, Brno Mapa

Veterinární Klinika S Pohotovostí - Hošek Lubomír

• „Přesná diagnostika a okamžitý zákrok, zachránila našeho psa, oproti jiné pohotovosti. Absolutně profesionální přístup a péče!!!!! Více

Martinkova 5, brno, Brno Mapa

• „Pan doktor je profesionál , ochotný, vstřícný. Operoval naší feně přetrhané vazy , neni vubec poznat že by jí něco nekdy bylo. a Ted mame štěne BOM a řešili jsme Zkrácení flex. šlach ... Určitě doporučuji . Více

Vedlejší 8, Brno Mapa

MVDr. Jindřich Nešpor

• „Náš pejsek byl jako štěně hodně nemocný a paní doktorka byla skvělá. Můžu jen doporučit. A funguje i v pozdních večerních hodinách a nonstop na telefonu, což je také velká výhoda. Více

Ferrerova 397/9, Brno Mapa

Veterinární ordinace Sanovet

• „K MVDr.Pokornému chodím už ze třetím psem a tím nemyslím očkování,ale s vážným problémem a pokaždé dal psa do pořádku (naposled 16 letého KP ,kterému selhávali játra a odmítal potravu) Vřele doporučuji je to opravdový Pan veterinář s dlouholetou praxí Více

Královka 6/835, Brno Mapa

• „S pani doktorkou jsem byla strasne moc spokojena!! Empaticka, citliva, pomuze, poradi! Perfektni pristup ke zviretii! Jinam bych uz nesla! Více

Tererova 1, Brno Mapa

Veterina Eden

• „K paní doktorce chodíme již s druhým pejskem. Je vždy ochotná pomoci. Má skvělý přístup ke zvířatům i páníčkům. Velká profesionálka, která řeší veškeré problémy pečlivě a s obrovskou energií! Můžeme pouze doporučit!!! Více

Špitálka 33, Brno Mapa

Veterinářní­ klinika Gabrid

• Čápkova 38/35, Brno Mapa

Veterinární ordinace Vendulka

• Kounicova 2, Brno Mapa

JK VET

• „dneska první zkušenost s MVDr. Štouračem a byl to balzám na duši..Tak klidně působící člověk, že naše fenka stála klidně na stole, vůbec se nebála, a i když pana doktora viděla poprvé v životě, nechala si od něj líbit úplně vše. Neuvěřitelný zážitek. Člověk s velkým srdcem na správném místě, který uklidní nejen psa a nebere si astronomické částky, i když by se svým jménem a zkušenostmi mohl a člověk by se ani nedivil a rád mu zaplatil. Pes pozná dobrého člověka. Nejlepší pocit z veteriny za ty roky, co chovám psy. DOPORUČUJI!!!! Více

Česká č. 14, Brno Mapa