Veronika Šulcová DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

Veronika Šulcová DiS. verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

30 objednaných návštěv během 30 dní

Adres

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha 7, Praha
Šťastné zoubky (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
608 14.....

Fluoridace (100 Kč)

Kompletní dentální hygiena (včetně airflow) 50 minut (1 300 Kč)

Dentální hygiena (airflow dle potřeby) 40 min (1 000 Kč) + 7 Více

Dentální hygiena (airflow dle potřeby) 30 min (700 Kč)

Dentální hygiena děti do 14 let 30 minut (650 Kč)

1.návštěva dentální hygieny (od 700 kč)

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• zápach z úst

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Umístění: Šťastné zoubky

Všem můžu jen doporučit paní (slečnu) Veroniku, profesionální péče moc příjemná a lidská. Byla jsem moc spokojená, děkuji.

Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

S paní Šulcovou jsem byla velmi spokojená. Svou práci provedla precizně. Nic mě nebolelo a cítila jsem se tam dobře. Mohu v každém případě doporučit. Určitě k ní budu na hygienu docházet.
Jediné mínus je v tom, že jsem se nemohla dozvonit na ordinaci. Na ulici je takový hluk, že neslyšíte jestli zvonek zvoní a nikdo neotevře. Paní Šulcová brát telefon nemůže protože má v ordinaci samozřejmě pacienta. To musí napravit personál- recepce...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky

Výborná péče, empatický přístup. Byla jsem s postiženou dcerkou a naprostá spokojenost. Pečlivá a citlivá práce.

Umístění: Šťastné zoubky

Jsem naprosto spokojena a dekuji za velice mily a vstricny pristup. Osetreni bylo provedeno profesionalne a pres kazdym ukonem vysvetleno, co se bude dit :)

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Zubní hygiena

Ke slečně Veronice mě objednal syn, protože jsem s hygienou v místě svého bydliště nebyla příliš spokojená.S tak precizním a zároveň laskavým přístupem jsem se dosud nesetkala.Objednala jsem i manžela a budeme ke slečně dojíždět z Mladé Boleslavi,stojí to za to.

Umístění: Šťastné zoubky

Skvělý přístup a odvedená práce, mohu jen doporučit. Rád se budu vracet. Muzika opravdu dobrý nápad :)

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Dentální hygiena (Airflow dle potřeby) 30 min

Moc prijemna navsteva, vse bez problemu. Mohu doporucit. Super moznost zvolit si hudbu, ktera bude pri vykonu hrat- ackoliv ji pres savku nani moc slyset :)

Umístění: Šťastné zoubky Kompletní dentální hygiena (včetně Airflow) 50 minut

Návštěvu u sl. Šulcové jen doporučuji!!! Nejenže působila jako dobrý odborník ve svém oboru, ale jako bonus k odborným a praktickým dovednostem vám přidá usměv, milé a vstřícné chování. A to je pro mne velmi důležité.

Umístění: Šťastné zoubky

Nemám slov! Co se týká zubů, jsem opravdu VELKÝ srab a vše mně bolí. Dnes jsem absolvovala první návštěvu a jsem nadšená! Slečna Veronika je velmi příjemná, usměvavá, empatická. Zákrok vůbec nebolel, kdybych si nemusela hlídat, že mám mít otevřenou pusu, klidně bych si schrupla ????
Zuby vyčištěné parádně.
Vřele doporučuji!

Umístění: Šťastné zoubky odstranění zubního kamene

Slečna je velmi milá, příjemné prostředí, hudba na přání. Byla jsem moc spokojená. Příště se sem ráda vrátím.

Dentální hygiena (airflow dle potřeby) 30 min

1 300 Kč

Dentální hygiena (airflow dle potřeby) 40 min

1 000 Kč

1 000 Kč

Bělení zubů (cena se odvíjí od typu bělení)

Prevence zubního kazu

Vřele doporučuji!

Umístění: Šťastné zoubky odstranění zubního kamene

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít

Dobrý den, bohužel kamínky na zuby nelepím.

Veronika Šulcová DiS.

• Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, shodou náhod jsem i včelařka a za mne propolis určitě ano. Je známo, že propolisová tinktura desinfikuje, ničí nebo omezuje růst některých bakterií, virů a plísní. Propolisová emulze se často doporučuje při zánětech dutiny ústní a aftech. Tinkturu bych doporučovala používat pouze krátkodobě, například prvních 7-10 dní po extrakci. Propolisová emulze se dá používat dlouhodobě v rámci prevence. Přeji rychlé hojení. :)

Veronika Šulcová DiS.

• zápach z úst