Dukelských Hrdinů 967/10, Praha 7, Praha
Šťastné zoubky (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
608 14.....

1.návštěva dentální hygieny (od 700 kč)

Opakovaná kontrolní návštěva (od 700 kč)

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• zápach z úst

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky návštěva dentální hygieny

Příjemné prostředí, profesionální přístup, vysvětlení podstaty správného čištění zubní skloviny a mezizubních prostor.

Š
Umístění: Šťastné zoubky Dentální hygiena

Vynikající péče jako vždy, chodím už třetím rokem a neměnil bych. Pokud chcete něžnou péči, zamiřte sem a nebudete litovat.

Umístění: jiné místo

Vše v naprostém pořádku, milý přístup, dopodrobna vysvětleno, perfektně provedeno. Určitě opět navštívím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

Vsechno bylo uzasne. Kez by byli vsichni zubari tak mili jako slecna Veronika. Vse vysvetlila, zasmaly jsme se ( pokud to slo) za 45 min jsem mela mou prvni dentalni hygienu za sebou. Jinam priste nejdu.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Dentální hygiena (Airflow dle potřeby) 40 min

Skvělý profesionální i lidský přístup, precizně odvedená práce. Navíc s hudbou je to příjemný relax :). Jednoznačně doporučuji.

Umístění: Šťastné zoubky Dentální hygiena (Airflow dle potřeby) 40 min

Velmi příjemná a skvělá paní hygienistka, maximální spokojenost. Dokonce pouští i na přání oblíbené písničky pro příjemnější atmosféru.

Umístění: Šťastné zoubky Dentalni hygiena

Skvela pani hygienistka, velmi mila a prijemna, v praci precizni a rychla! S radosti tuto ordinaci vsem doporucuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

Uzasny zazitek, pani hygienistka je skvela. Precizni a velmi prijemna. A vyborna i pro deti - dcera je nadsena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky

Vřele doporučuji. Prostředí moc hezké - nová a dobře vybavená ordinace i hezká čekárna. Hygienistka byla velmi příjemná, šikovná, vše krásně vysvětlila a zákrok byl bezbolestný. Určitě se budu pravidelně vracet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Opakovaná kontrolní návštěva

Velice příjemná návštěva,krásné prostředí-nové,čisté,vkusné.,překvapila mě recepce:-)vůbec jsem necítila bolest.

1.návštěva dentální hygieny

Umístění: Šťastné zoubky Dentalni hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Opakovaná kontrolní návštěva

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, shodou náhod jsem i včelařka a za mne propolis určitě ano. Je známo, že propolisová tinktura desinfikuje, ničí nebo omezuje růst některých bakterií, virů a plísní. Propolisová emulze se často doporučuje při zánětech dutiny ústní a aftech. Tinkturu bych doporučovala používat pouze krátkodobě, například prvních 7-10 dní po extrakci. Propolisová emulze se dá používat dlouhodobě v rámci prevence. Přeji rychlé hojení. :)

Veronika Šulcová DiS.

• Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít

Dobrý den, bohužel kamínky na zuby nelepím.

Veronika Šulcová DiS.

• zápach z úst