Veronika Šulcová DiS.

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

39 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 57 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentálních hygienistek a věnovala jsem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• P
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

Dentální hygienistka Veronika Šulcová je milá a příjemná osoba, která pracuje s citem. Návštěvy jsem se bála kvůli velmi citlivým dásním, ale nakonec jsme to společně zvládly a ani jsem si neodnesla žádné trauma. :) Děkuji, přijdu zase.

• K
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

Moje první návštěva dent. hygieny proběhla díky slečně Šulcové naprosto v pohodě a bez bolesti. Je moc milá, šikovná a vše ochotně vysvětlí. Doporučuji!

• Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Kompletní dentální hygiena (včetně Airflow) 50 minut

Usměvavá slečna Šulcová je profesionál ve svém oboru! Během dentální hygieny byla velmi něžná a pozorná a výsledek je skvělý. Nic mě nebolelo a atmosféra v ordinaci byla moc příjemná, i díky skvělému výběru hudby. Určitě doporučuji i ostatním klientům a do budoucna se rád vrátím :-)

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

S prací dentální hygienistky jsem velice spokojena.Je ochotná,milá a prostředí moc příjemné.Hudba k poslechu dle vlastního výběru je milé zpestření.Vřele doporučuji.

• O
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc příjemná dentální hygienistka, pečlivá, trpělivá, ošetření trvalo přesně 50 minut a bylo oproti jiným zkušenostem skoro až příjemné :). Byla to první návštěva, takže na závěr instruktáž, jak si správně čistit zuby a k tomu Vám hraje Vaše oblíbená skupina. Kromě toho pro mne ideální způsob objednávání a zároveň připomínací SMS včetně navigace, jak se dostat do ordinace. Moc děkuji!

• F
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Opakovaná kontrolní návštěva

Příjemná návštěva a naprostá profesionalita. Před každou částí číštění mi paní Šulcová sdělila, co se bude dít a ačkoli jsem odmalička místo do zubní ordinace zašel raději do kina, těším se na příští návštěvu. Společně se skvělou dostupností jsem nadmíru spokojen - 10/10

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: odstranění zubního kamene

Perfektní a vstřícná komunikace, profesionální zákrok, absolutně bezbolestné. Z návštěvy jsme měla obavy, ale znovu ráda přijdu za půl roku. Děkuji a doporučuji.

• J
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Dentální hygiena

Asi první lékař, který hraje hudbu na přání. Celkově jsem byl se vším spokojen. Vždy mi bylo vysvětleno, co mě čeká a i když to nebylo vždy příjemné (to nebude nikdy) myslím, že zvážím i pravidelnou návštěvu.

• T
    Umístění: Šťastné zoubky

Na dentální hygieně jsem dnes byla poprvé, ale určitě ne naposledy! Slečna měla velmi příjemné vystupování, všechny úkony mi dopodrobna vysvětlila, prostředí je také velmi pěkně zařízené byla velice šetrná a dokonce Vám pustí oblíbenou muziku :) mohu jen doporučit

• D
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

Byla jsem na své první hyg. z ktere jsem mela velke obavy. Ty po prichodu opadly. Krasné prostredí a velice příjemná a precizní hygienistka. Nyni jiz nepujdu jinam a budu se tesit na dalsi navstevu.

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentálních hygienistek a věnovala jsem se výuce správné péče o dětské zuby na základních školách v rámci programu Dětský úsměv.
    Má práce mě baví a vždy se snažím, aby byla precizně odvedená s viditelnými výsledky. Věnuji se pacientům všech věkových kategorií a vždy se snažím ke každému pacientovi přistupovat individuálně. Mou zásadou je, že dentální hygiena není jenom o estetice, ale hlavně o zdraví, jelikož jedině čisté zuby jsou zdravé zuby.

• dentální hygiena

Ukončené školy