Veronika Šulcová DiS.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

26 názorů +přidat

Objednat se 33 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentálních hygienistek a věnovala jsem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Šťastné zoubky

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha 7
    170 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Opakovaná kontrolní návštěva od 700 kč
    Kompletní dentální hygiena (včetně airflow) 50 minut 1 300 Kč
    Dentální hygiena (airflow dle potřeby) 30 min 700 Kč
    1.návštěva dentální hygieny od 700 kč
    Bělení zubů (cena se odvíjí od typu bělení)

Hodnocení pacientů

Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Dentální hygiena (Airflow dle potřeby) 40 min

Profesionální přístup i péče. Naše dcera v první třídě občas přinese jedničku s hvězdičkou v kroužku dvakrát podtrženou.. Dovolím si toto hodnocení použít i pro slečnu Veroniku.

Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

S ošetřením jsem velice spokojena, profesionální přístup i pečlivá práce. Navíc je paní příjemná a sympatická. Ráda se budu vracet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Kompletní dentální hygiena (včetně Airflow) 50 minut

Slečna hygienistka je velmi milá. Na hygienu chodím každým rokem. Vždy přes Sledovat, tím pádem pokaždé do jiné ordinace. Nikdy jsem nebyla natolik spokojená, abych se vracela. Až dnes a ráda doporučím rodině i přátelům.

• M
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Dentální hygiena

Usměvavá, milá a velmi příjemná paní Veronika! Vysvětlí, poradí a doporučí. Informativní SMS je super a už se těším na další návštěvu, na kterou určitě nezapomenu!

• M
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Opakovaná kontrolní návštěva

Skvělý přístup slečny Šulcové, velmi příjemné a moderní prostředí. Není zapotřebí hlídat termíny, tyto jsou připomínány smskou. Při objednání jsem vůbec nečekala, okamžitě jsem šla na řadu. Maximální spokojenost s citlivostí i vysvětlováním dalšího postupu při dentální hygieně. Vřele doporučuji.

• A
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

Profesionální přístup s podrobným popisem možných problémů a řešení. Velmi prijemna slecna provedla detalni hygienu zubů, s kterou jsem byla spokojená. Naučila jsem se novych veci o správném přístupu k denní hygieně v ústní dutině. Radím vám, abyste navštívili

• S
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Opakovaná kontrolní návštěva

Ráda bych vyjádřila dlouhodobou spokojenost s paní Šulcovou, která poskytuje profesionální dentální péči na Praze 7. Vřele doporučuji hlavně těm, kdo ocení citlivý přístup. Navíc hudba na míru v ordinaci je vskutku originální nápad!

• T
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

Skvělá zkušenost. Paní Šulcová má profesionální vystupování, začaly jsme včas, každý krok mi vysvětlila, co a proč dělá a co můžu čekat, že budu vnímat. Rozhodně doporučuji a sama se budu vracet.

Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

Perfektni vysledek, velice peclivy. Vse vzdy vysvetleno. Na hygienu chodim pravidelne kazdych 6 mesicu. Tady jsem byla poprve, ale urcite se vratim. Skvela kvalita.

• H

super, doporučuji,precizní trpělivá práce-den.hygiena
    budu se vracet, kvalitní práce a blízko zastávky tramvaje

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentálních hygienistek a věnovala jsem se výuce správné péče o dětské zuby na základních školách v rámci programu Dětský úsměv.
    Má práce mě baví a vždy se snažím, aby byla precizně odvedená s viditelnými výsledky. Věnuji se pacientům všech věkových kategorií a vždy se snažím ke každému pacientovi přistupovat individuálně. Mou zásadou je, že dentální hygiena není jenom o estetice, ale hlavně o zdraví, jelikož jedině čisté zuby jsou zdravé zuby.

• dentální hygiena

Ukončené školy