Dukelských Hrdinů 967/10, Praha 7, Praha
Šťastné zoubky (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
608 14.....

1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Opakovaná kontrolní návštěva • od 800 kč

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• zápach z úst
  • zubní kámen
  • zánět dásní

Ukončené školy

• Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Plzeň

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Profesionalni pristup. Vse bylo predem vysvetlene. Za me velka spokojenost.
Urcite se budu pravidelne vracet.
Diky! A.F.

Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Verca je hrozne mila a prijemna. Navsteva probehla v pohode a bez bolesti. Fakt skvely pristup, dokonce mi pustila i oblibeny Imagine Dragons ????

Doporucuju vsem, kteri chteji mit svuj chrup v poradku :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Dentální hygiena

Doporučuji na 100%!!! Paní Veronika je velmi šikovná, práci dělá profesionálně a vždy se těším na milé setkání, ráda jí navštěvuji!

Umístění: Šťastné zoubky pravidelná zubní hygiena

Příjemná, pečlivá a milá hygienistka, celé oštření proběhlo ke spokojenosti, mohu jen vřele doporučit.

Umístění: Šťastné zoubky Dentální hygiena

Naprosto skvělá paní, která si dává na zoubkách a pacientech velmi záležet. Odvedla skvělou práci a je strašně milá. Jsem naprosto spokojená. Velmi doporučuji. ????

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky

Velika spokojenost. Pani Sulcova je velice prijemna a komunikativni, osetreni bylo jemne a ohleduplne, a to pri hudbe dle meho vyberu. Doporucuji ☺

Umístění: Šťastné zoubky

Velmi příjemná návštěva, vše bez problémů! Uvolněná a přátelská atmosféra, určitě doporučuji, pokud někdo hledáte ;)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Dentální hygiena

Moc milá paní doktorka. Vsechno nám podrobně vysvětlila. Dokonce i byla příjemná hudba během ošetření. Jsem spokojena a mužů paní doktorku doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

Velmi profesionální provedení dentální hygieny. Srozumitelně vysvětluje co se bude dít a proč. Příjemná atmosféra včetně hudby na přání.

Umístění: Šťastné zoubky

Moc milá hygienistka, příjemné, rychlé a super pocit čistých zubů. K tomu oblíbená hudba, takže můžu vřele doporučit :)

1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha

Cena není uvedená

Šťastné zoubky

Opakovaná kontrolní návštěva

od 800 kč

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha

od 800 kč

Šťastné zoubky

Profesionalni pristup. Vse bylo predem vysvetlene. Za me velka spokojenost.
Urcite se budu pravidelne vracet.
Diky! A.F.

Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Doporucuju vsem, kteri chteji mit svuj chrup v poradku :)

Umístění: Šťastné zoubky pravidelná zubní hygiena

Umístění: Šťastné zoubky Dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, shodou náhod jsem i včelařka a za mne propolis určitě ano. Je známo, že propolisová tinktura desinfikuje, ničí nebo omezuje růst některých bakterií, virů a plísní. Propolisová emulze se často doporučuje při zánětech dutiny ústní a aftech. Tinkturu bych doporučovala používat pouze krátkodobě, například prvních 7-10 dní po extrakci. Propolisová emulze se dá používat dlouhodobě v rámci prevence. Přeji rychlé hojení. :)

Veronika Šulcová DiS.

• Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít

Dobrý den, bohužel kamínky na zuby nelepím.

Veronika Šulcová DiS.

• zápach z úst