Dukelských Hrdinů 967/10, Praha 7 , Praha
Šťastné zoubky (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
608 14.....

1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Opakovaná kontrolní návštěva • od 800 kč

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• zápach z úst
  • zubní kámen
  • zánět dásní

Ukončené školy

• Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Plzeň

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha

Cena není uvedená

Šťastné zoubky

Opakovaná kontrolní návštěva

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha

od 800 kč

Šťastné zoubky

Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Naprostá spokojenost. Slečna Veronika je velice milá a má profesionální přístup. Prostředí je moc příjemné, pustí vaši oblíbenou hudbu a vždy přesně popíše, co a proč vám bude dělat. O vaše zuby se postará opravdu důkladně a přitom šetrně. Oceňuji i diskuzi okolo správné péče o ústní dutinu bez toho, aniž by mi byly vnucovány jakékoliv produkty. Jsem maximálně spokojená a můžu jen doporučit.

Umístění: Šťastné zoubky Zubní hygiena

Velmi příjemná atmosféra, sympatická paní hygienistka, která vše popisovala a vysvětlovala. Vše naprosto bezbolestné a těším se na další návštěvu. : )

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Dentalni hygiena s air flow

Velmi prijemna navsteva.Takhle krasne a bezbolestne vycistene zuby jsem snad jeste nemela.Ihned jsem objednala i sveho syna,protoze slecna (brzy pani) Sulcova ma velice empaticky pristup.Velice doporucuji!!

Umístění: Šťastné zoubky

Mohu doporučit, slečna byla příjemná, profesionální, rychlá.
Ošetření nebylo bolestivé, ke všemu jsem dostala komentář a informace. Prostředí super. Rozhodně mám v plánu se vracet.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Paní Veronika Šulcová je velice milá a zkušená dentální hygienistka.Její práce je presisní,ale přitom je velice jemná.Šla jsem k ní na doporučení,ale teď i já jí mohu vřele doporučit.Touto cestou bych jí chtěla poděkovat. I.Pěkná

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky

Velmi milá slečna hygienistka, vždy vysvětlila co se chystá dělat. Precizní práce, velmi doporučuji!

Umístění: Šťastné zoubky

Super! Naprosta parada! Doporucuji vsem, obrovska spokojenost, krasne prostredi a perfektni osetreni, tesime se na dalsi navstevu.

Příjemný, profesionální přístup k pacientovi, velice komfortní a hlavně bezbolestné ošetření. Vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Opakovaná kontrolní návštěva

Příjemná paní hygienistka, profesionální a velmi lidská péče :) určitě budeme chodit pravidelně - dokonce i přítel rád chodí!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky

Skvělý profesionální přístup. K DiS. Šulcové chodíme téměř celá rodina a rozhodně bychom neměnili. Vřele doporučujeme.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, shodou náhod jsem i včelařka a za mne propolis určitě ano. Je známo, že propolisová tinktura desinfikuje, ničí nebo omezuje růst některých bakterií, virů a plísní. Propolisová emulze se často doporučuje při zánětech dutiny ústní a aftech. Tinkturu bych doporučovala používat pouze krátkodobě, například prvních 7-10 dní po extrakci. Propolisová emulze se dá používat dlouhodobě v rámci prevence. Přeji rychlé hojení. :)

Veronika Šulcová DiS.

• Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít

Dobrý den, bohužel kamínky na zuby nelepím.

Veronika Šulcová DiS.

• zápach z úst