Dukelských Hrdinů 967/10, Praha 7, Praha
Šťastné zoubky (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
608 14.....

1.návštěva dentální hygieny • od 700 kč

Opakovaná kontrolní návštěva • od 700 kč

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• zápach z úst

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

Velmi profesionální provedení dentální hygieny. Srozumitelně vysvětluje co se bude dít a proč. Příjemná atmosféra včetně hudby na přání.

Umístění: Šťastné zoubky

Moc milá hygienistka, příjemné, rychlé a super pocit čistých zubů. K tomu oblíbená hudba, takže můžu vřele doporučit :)

Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

Perfektní služby, krásné prostředí a slečna hygienistka je opravu velmi milá a citlivá, vysvětlí chyby při čištění.
Ošetření zcela bezbolestné.
Poloha ordinace je velmi výhodně umístěna hned u zastávky tramvají 8,17...
Všem doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

Pani Veronika hneď od začiatku rozpustila moje obavy z dentálnej hygieny. Ošetrenie bolo úplne bezbolestné, precízne, profesionálne. Chcem ešte pochváliť príjemné prostredie a moderné vybavenie ordinácie. Teším sa na ďalšiu návštevu :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

Profesionální, milá a příjemná paní Veronika. Odstraňnovala mi zubní kámen, čistila pomocí airflow. Vše bezbolestné a dobře vysvětlené. Navíc hezké prostředí ordinace + vám pustí váš oblíbený playlist! :) Budu chodit rozhodně pravidelně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

Perfektní, precizně bezbolestne provedena ústní hygiena včetně airflow za perfektní cenu, slečna Veronika je velice příjemná a milá, hudba na přání !!!
Přijdu opět a rad

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

Pani Sulcova si vsechna pozitivni hodnoceni zaslouzi na 100%. Pracovala rychle, profesionalne, bezbolestne, zarovne byla prijemna a mila a snazila se odbourat stres. Takovy pristup k pacientum je na nezaplaceni a navsteva u ni je prijemnym zazitkem. Rozhodne uz jinam nepujdu.

Umístění: Šťastné zoubky

Velmi pečlivá, profesionální i sympatická hygienistka, krásné prostředí a dobrá cena. Po první návštěvě jsem naprosto spokojená a doporučuji.

Umístění: Šťastné zoubky

Skvělé. Zcela precizní výsledek a navíc rychlé. Slečna moc příjemná. Jinam už bych na hygienu nešla. Prostředí krásné a vše čisté.

1.návštěva dentální hygieny

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha

Šťastné zoubky

Opakovaná kontrolní návštěva

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha

Šťastné zoubky

Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny

Ošetření zcela bezbolestné.
Poloha ordinace je velmi výhodně umístěna hned u zastávky tramvají 8,17...
Všem doporučuji!

Přijdu opět a rad

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, shodou náhod jsem i včelařka a za mne propolis určitě ano. Je známo, že propolisová tinktura desinfikuje, ničí nebo omezuje růst některých bakterií, virů a plísní. Propolisová emulze se často doporučuje při zánětech dutiny ústní a aftech. Tinkturu bych doporučovala používat pouze krátkodobě, například prvních 7-10 dní po extrakci. Propolisová emulze se dá používat dlouhodobě v rámci prevence. Přeji rychlé hojení. :)

Veronika Šulcová DiS.

• Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít

Dobrý den, bohužel kamínky na zuby nelepím.

Veronika Šulcová DiS.

• zápach z úst