Veronika Šulcová DiS.

verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista přijímá nové pacienty

53 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor 90 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentálních hygienistek a věnovala jsem… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Šťastné zoubky

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha 7
    170 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Opakovaná kontrolní návštěva od 700 kč
    Kompletní dentální hygiena (včetně airflow) 50 minut 1 300 Kč
    Dentální hygiena (airflow dle potřeby) 30 min 700 Kč
    1.návštěva dentální hygieny od 700 kč
    Bělení zubů (cena se odvíjí od typu bělení)

Hodnocení pacientů

• V
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

Velmi príjemná skúsenosť, som nadmieru spokojná. Bola som prekvapená ochotou, milosťou a profesionalitou.

• I
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Dentální hygiena (Airflow dle potřeby) 30 min

Paní Veronika je velmi příjemná, milá a dentální hygiena je u ní na špičkové úrovni. Návštěvu její ordinace mohu jen doporučit...
    Vyplelová Ivana

• V
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

Dentální hygienu jsem vybírala dle zdejších recenzí. Byla to skvělá volba. Slečna milá, vše podrobně vysvětlí. A je opravdu pečlivá. Rozdíl je poznat na první pohled. Děkuji a určitě se vrátím.

• H
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Kompletní dentální hygiena (včetně Airflow) 50 minut

Téměř bez bolesti a super přístup k pacientovi :-) Paní doktorka vždy vysvětlila co bude dělat a byla velmi pečlivá.

• M
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: Dentální hygiena (Airflow dle potřeby) 30 min

Pani hygienistka je velmi mila a odvadi kvalitni praci. Dentalni hygienu dela opravdu pečlivě. Ordinace je příjemná. Vřele doporučuji.

• D

U zubní hygienistky Veroniky Šulcové jsem byla na celkové dentální hygieně a následně podstoupila kombinované bělení ( metodou pure whitening ).Ve všech směrech jsem velice spokojená. Oceňuji naprosto skvělý profesionální přístup a moc milé jednání. Za mě jednoznačně doporučuji.

• I
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

Byla jsem mile překvapená, dlouho odkládané ošetření bylo velmi šetrné. Slečna celou dobu intenzivně pracovala a s výsledkem jsem spokojená. Přijdu znovu, mohu doporučit.

• Umístění: Šťastné zoubky

Moje první návštěva dentální hygieny proběhla naprosto v pohodě a bez bolesti. :) Slečna Šulcová je moc milá, šikovná a vše vysvětlí. Děkuji a doporučuji! :)

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: návštěva dentální hygieny

Dentálnu hygienu som absolvovala u viacerých hygieničiek a mám teda možnosť porovnať. S ošetrením u pani Šulcovej som bola veľmi spokojná. Sympatická a hlavne precízna dentálna hygienička. Myslím, že sa v jej ordinácii budem objavovať pravidelne každých 6 mesiacov.

• J
    Umístění: Šťastné zoubkySlužby: 1.návštěva dentální hygieny

Slečna Veronike je velmi milá, příjemná a profesionální. Při ošetření byla trpělivá, pečlivá a opatrná, vždy mě informovala o tom, co právě dělá. Má první návštěva předčila očekávání a již se těším na další návštěvu! :)

Dotazy od pacientů (3)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentálních hygienistek a věnovala jsem se výuce správné péče o dětské zuby na základních školách v rámci programu Dětský úsměv.
    Má práce mě baví a vždy se snažím, aby byla precizně odvedená s viditelnými výsledky. Věnuji se pacientům všech věkových kategorií a vždy se snažím ke každému pacientovi přistupovat individuálně. Mou zásadou je, že dentální hygiena není jenom o estetice, ale hlavně o zdraví, jelikož jedině čisté zuby jsou zdravé zuby.

• dentální hygiena

Ukončené školy