Šťastné Zoubky

(386 názorů)

Šťastné Zoubky

Dukelských hrdinů 967/10

170 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 60...
Spolupracujeme s pojišťovnami:

Zdravíme ze Šťastných Zoubků. Ráda bych Vám oznámila, že od 1.5.2021 přecházíme k novému rezervačnímu systému, kde se budete moci online objednávat, jak ke mě (Veronika Nováková-aktuálně na mateřské), tak k mé kolegyni, Haně Baškové.
Odkaz na rezervační systém je:
Systém je velice podobný, ale pokud by Vám cokoliv nebylo jasné, určitě mi dejte vědět a já Vás ráda objednám telefonicky.

Zákroky

Typ zařízení

• klinika

Fotografie

• D
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Hana Bašková, DiS 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Milé a profesionální zacházení s výsledkem jsem byl spokojený a již jsem si objednal i další zákrok...

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva s Airflow

Paní Bašková je příjemná a usměvavá, citlivý přístup. Hezké prostředí. Velmi ráda doporučuji. Těším se na další návštěvu.

• M

Perfektní citlivý přístup! Příjemně přejvapil. Nemusela jsem vůbec čekat, začali jsme ve smluvený čas. Vše jsem měla vysvětlené.

• K

Perfektni pristup. Krasne prostredi. Vse vysvětleno. Velice jemne zachazeni. Doporucuji !! Vratim se..

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva s Airflow

Neskutečně milá a příjemná návštěva! :-) citlivý přístup a pozitivní nálada po celou dobu. Mockrát děkuji a doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva s Airflow

Moc milá, krásně vše vysvětlí a především pomůže. Zákrok je jemný. Vlastně se i těším na další návštěvu oproti mým předchozím zkušenostem.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva bez Airflow

K paní hygienistce chodíme s dcerou moc rády, vždy je pečlivá a zoubky od ní jsou krásně vyčištěné.

• B
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva s Airflow

Paní/slečna Bašková je ohromně milá a profesionální, pečlivě provedla všechny procedury, vše mi vysvětlila a doporučila, co můžu v péči o zuby zlepšit. Návštěva je příjemná, dásně nebolí a i cena je příznivější než v jiných ordinacích. Jednoznačně doporučuji.

• P
    Lékař: Hana Bašková, DiS 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Naprosto bezbolestné ošetření!!A velmi milá a příjemná paní hygienistka! 100% doporučuji. Už nepůjdu jinam.

• M
    Lékař: Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva bez Airflow

Paní Bašková je velmi příjemná a usměvavá. Své práci rozumí, byla šetrná, vše mi vysvětlila. Návštěvu u ní mohu jen doporučit.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu