O nás

Zdravíme ze Šťastných Zoubků. Ráda bych Vám oznámila, že od 1.5.2021 přecházíme k novému rezervačnímu systému, kde se budete moci online objednávat, jak ke mě (Veronika Nováková-aktuálně na mateřské), tak k mé kolegyni, Haně Baškové.
Odkaz na rezervační systém je:
Systém je velice podobný, ale pokud by Vám cokoliv nebylo jasné, určitě mi dejte vědět a já Vás ráda objednám telefonicky.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (386)

Hana Bašková, DiS 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Milé a profesionální zacházení s výsledkem jsem byl spokojený a již jsem si objednal i další zákrok...

Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva s Airflow

Paní Bašková je příjemná a usměvavá, citlivý přístup. Hezké prostředí. Velmi ráda doporučuji. Těším se na další návštěvu.

Hana Bašková, DiS 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Perfektní citlivý přístup! Příjemně přejvapil. Nemusela jsem vůbec čekat, začali jsme ve smluvený čas. Vše jsem měla vysvětlené.

Hana Bašková, DiS 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Perfektni pristup. Krasne prostredi. Vse vysvětleno. Velice jemne zachazeni. Doporucuji !! Vratim se..

Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva s Airflow

Neskutečně milá a příjemná návštěva! :-) citlivý přístup a pozitivní nálada po celou dobu. Mockrát děkuji a doporučuji!

Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva s Airflow

Moc milá, krásně vše vysvětlí a především pomůže. Zákrok je jemný. Vlastně se i těším na další návštěvu oproti mým předchozím zkušenostem.

Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva bez Airflow

K paní hygienistce chodíme s dcerou moc rády, vždy je pečlivá a zoubky od ní jsou krásně vyčištěné.

Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva s Airflow

Paní/slečna Bašková je ohromně milá a profesionální, pečlivě provedla všechny procedury, vše mi vysvětlila a doporučila, co můžu v péči o zuby zlepšit. Návštěva je příjemná, dásně nebolí a i cena je příznivější než v jiných ordinacích. Jednoznačně doporučuji.

Hana Bašková, DiS 1. návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Naprosto bezbolestné ošetření!!A velmi milá a příjemná paní hygienistka! 100% doporučuji. Už nepůjdu jinam.

Hana Bašková, DiS Opakovaná návštěva bez Airflow

Paní Bašková je velmi příjemná a usměvavá. Své práci rozumí, byla šetrná, vše mi vysvětlila. Návštěvu u ní mohu jen doporučit.

Kontakt