Veronika Nováková (Šulcová) DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

Dentální hygienistka, hygienista Více

Šťastné Zoubky

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

1.návštěva dentální hygieny u této hygienistky (1300 Kč)

Opakovaná návštěva bez Airflow • 900 Kč

Dentální hygiena děti do 14 let • 700 Kč +1 Více

Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• Zápach z úst
  • Zubní kámen
  • Zánět dásní

• dentální hygiena

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

900 Kč

Ostatní služby

700 Kč

Šťastné Zoubky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva bez Airflow

Velmi profesionalni a mily pristup. Mohu vrele doporucit. Osetreni probiha citlive a laskyplne. Diky

Velmi příjemná návštěva. Empatický přistup. Bonus - hudba na Vaše přání jako překvapení velmi doporučuji

Velmi dobrá profesionálka, velmi příjemná, všechno skvělé! Tak doporucuji urcite: Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky 1.návštěva dentální hygieny u této hygienistky (1300 Kč)

S paní Novákovou jsem byla velmi spokojena, oceňuji zejména pečlivost s jakou provádí svou práci. Také je velmi sympatická a milá, což se u této profese cení, určitě doporučuji.

Profesionální a brzbolestné ošetrení. Vřelý a velmi milý přístup. Skvělá lokalita a příjemné prostory ordinace. Jinam už nejdu, o moje zuby je dobře postaráno :)

O

Nejlepší hygienistka kterou jsem za cely život potkala . Pečlivě děla svoji práci, všechno detailně vysvětli a jako bonus vám pustí i vaši oblíbenou hudbu ! Je naprosto skvělá ! Doporucuju !

Příjemné prostředí, příjemná a profesionální dentální hygienistka. Dodržen přesný čas návštěvy. Nemám žádné výhrady.

Po opakovaných návštěvách mohu jen doporučit. Pani Nováková odvedla profesionální práci a všechny mé dotazy ochotně zodpověděla.

Úžasný přístup a profesionalita. Mohu jen doporučit , ošetření bylo dokonce příjemně. Celkově moc děkuji za přístup.

Velmi milá, komunikativní, šla jsem hned na řadu, vše v pořádku. Určitě se objednám znovu a doporučuji.

• Zápach z úst
  • Zubní kámen