Veronika Nováková (Šulcová) DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista

86 objednaných návštěv během 30 dní

Šťastné Zoubky

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
608 14.....

Opakovaná návštěva bez Airflow • 900 Kč

1.návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Dentální hygiena děti do 14 let • 700 Kč +1 Více

Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• zápach z úst

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Nejčastěji hledané služby

Opakovaná návštěva bez Airflow

900 Kč

Ostatní služby

1.návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Dozvědět se více

Dentální hygiena děti do 14 let

700 Kč

Šťastné Zoubky

Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Dozvědět se více

Šťastné Zoubky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

jako vždy bezvadné, nemám co vytknout, děkuji, jako vždy bezvadné, nemám co vytknout, děkuji. Krásný výhled do vnitrobloku na třešěň :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky 1.návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Výborná péče o klienta, krásné prostředí a velmi empatický a příjemný přístup. Mohu jen a jen doporučit.

O

Příjemná návštěva v hezké ordinaci, kde vám na pozadí hraje vaše oblíbená muzika. Práce profesionální včetně hodně užitečných rad.

Paní Nováková je skvělá, milá, jemná, vše mi podrobně vysvětlila, doporučila, jak pečovat o zuby. K tomu navíc hraje vaše oblíbená hudba :-D Mohu jen doporučit.

Umístění: Šťastné Zoubky 1.návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Kdyby dentální hygiena probíhala všude tímhle způsobem, nemusela jsem moji dnešní návštěvu odkládat tak dlouho a zbytečně se ji bát! :) Byť jsem dostala jen ty nejlepší doporučení, návštěva předčila má očekávání. K tomu všemu jako bonus nádherná ordinace a prostředí. Ještě jednou děkuji a těším se zas za půl roku! :)

Strašně milá a ochotna paní doktorka. Byla jsem nadmíru spokojená a krásné vše vysvětlila. Naprostá spokojenost :)

Rychlé, příjemné, efektivní a v konečném důsledku i efektní:-) Zkušenost je to opakovaná a zážitek konzistentní.

Velice precizni a zaroven nejsetrnejsi dentalni hygiena. Mile jednani a citlivy pristup k pacientum.

Byl jsem velmi spokojený, s péčí, prostředím, organizací vyšetření. Nelze nic vytknout :-) mohu jen doporučit.

Paní Nováková byla skvělá, vtipná, šikovná. Moc oceňuji tu krásnou drobnost že zpříjemní klientovi čas na lehatku jeho oblíbenou hudbou. Ordinace i prostředí super. Zoubky mám krásné.

• zápach z úst
  • zubní kámen