Dukelských Hrdinů 967/10, Praha 7 , Praha

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
608 14.....

1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Opakovaná kontrolní návštěva • od 800 kč

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• zápach z úst
  • zubní kámen
  • zánět dásní

Ukončené školy

• Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Plzeň

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha

Dozvědět se více

Opakovaná kontrolní návštěva

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha

od 800 kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky

Návštěvy u paní Šulcové byly vždycky velmi příjemná. Ošetření profesionálně a bezbolestně! A navíc pustí vaši oblíbenou hudbu, co chtít víc :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky

Naprosto skvělé a vysoce profesionální s viditelným výsledkem! Všechno fungovalo načas, vždycky jsem věděl co a proč se děje. Lidský přístup:-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky

Naprostá spokojenost. Krásné prostředí. Šikovná hygienicka. Mohu jen doporučit. Objednávky pred internet super.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky zubni hygiena na doporuceni dentisty

Navsteva u paní Šulcové byla velmi prijemná.Profesionalni a milé jednani. Individualni pristup. Uzitecne rady. Ocenuji i obratnou komunikaci se synem. Celkově velka spokojenost.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Pravidelná dentální hygiena

Byli jsme se synem zde poprvé a jsme velmi spokojení.Paní dentistka je velmi milá, pečlivá a synovi vše vysvětlila.

Umístění: Šťastné zoubky pravidelná kontrola

K paní Veronice chodím strašně ráda. Je milá, ochotná, hodná. Vždy mi vše vysvětlí, zodpoví na vše na co se zeptám, poradí. Po několika neúspěšných návštěv jiných dentálních ordinací a dentálních hygienistek je pro mne tahle ta nejlepší!
Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Doporučení stomatologa

Naprostá spokojenost, vše vysvětleno předem, prostředí příjemné a přístup profesionální, vše proběhlo bezbolestně a bez žádných nepříjemností. Společně s tímto také poskytne rady k čištění a péči o chrup. Výsledek pečlivé a precizní práce paní Novákové je rozhodně vidět, doporučuji i ostatním.

Umístění: Šťastné zoubky zubní vyšetření

S paní Novakovou jsem byla velmi spokojená, příjemné prostředí, velmi milá, vše hezky vysvětlí a poradí. Odborník na své místě. 100% spokojenost, určitě budu chodit pravidelně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Zubní hygiena

Skvělý přístup, paní Novakova je uzasne milá, vstřícná, pecliva a vse vysvětli předem. Cena hygieny rovněž příznivá. Děkuji, doporučuji a přijdu zas!

Umístění: Šťastné zoubky

Vse perfektni, od utulneho prostredi,po skvelou usmevavou a profesionalni hygienistku:). Urcite doporucuji!

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, shodou náhod jsem i včelařka a za mne propolis určitě ano. Je známo, že propolisová tinktura desinfikuje, ničí nebo omezuje růst některých bakterií, virů a plísní. Propolisová emulze se často doporučuje při zánětech dutiny ústní a aftech. Tinkturu bych doporučovala používat pouze krátkodobě, například prvních 7-10 dní po extrakci. Propolisová emulze se dá používat dlouhodobě v rámci prevence. Přeji rychlé hojení. :)

Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

• Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít

Dobrý den, bohužel kamínky na zuby nelepím.

Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

• zápach z úst
  • zubní kámen