Veronika Nováková (Šulcová) DiS., dentální hygienistka, hygienista Praha

Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

přijímá nové pacienty

Dentální hygienistka, hygienista

93 objednaných návštěv během 30 dní

Šťastné Zoubky

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost

Opakovaná návštěva bez Airflow • 900 Kč

1.návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Dentální hygiena děti do 14 let • 700 Kč +1 Více

Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• Zápach z úst

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Nejčastěji hledané služby

Opakovaná návštěva bez Airflow

900 Kč

Ostatní služby

1.návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Dozvědět se více

Dentální hygiena děti do 14 let

700 Kč

Šťastné Zoubky

Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Dozvědět se více

Šťastné Zoubky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky 1.návštěva dentální hygieny (1300 Kč)

Navsteva proběhla bez jakýchkoliv problémů. Všechny mé dotazy byly zodpovězeny. Odchazel jsem spokojený.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva s Airflow (1100 Kč)

Skvele misto, profi a zaroven mily pristup. A hlavne zdrave a krasne zuby. Vzdy se na svou ustni hygienu tesim.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné Zoubky Opakovaná návštěva bez Airflow

Moc prijemna slečna, co dokaze pomoct a poradit. Celkove vyšetření udelala pečlivě a zaroven casove nenarocne. Rekla mi, co delam dobre a na cem bych mela zase zapracovat.

Pani doktorka byla velmi milá! Poprve v životě jsem si dentalni hygienu dokonce užila a ne pouze přežila!

Byla to moje prvni návštěva u dentalni hygienistky a už teď se těším na další.
Moc mi paní Veronika pomohla sice to bylo trochu nepříjemné, protože jsem měla hodně zubního kamene, ale byla pečlivá a citlivá.

Paní Veronika Nováková je velmi pečlivá a milá profesionálka. Dentální hygienu provádí s úsměvem, naprosto precizně a bezbolestně.

Profesionální a pozitivní přístup. Byla to má první návštěva u paní hygienistky a již ted se těším na další návštěvu.

Super citliva pece bez bolesti a precizni prace.
Doporuceni domaci pece.
Krasne prostredi.
Super pristup.

Hezká a útulná ordinace, perfektní ošetření a profesionální vystupování. Potěšilo mne, když mi po celou dobu hrála má oblíbená muzika, kterou jsem uvedla v dotazníku.

Skvělý a odborný přístup, profesionální vystupování, vždy veselá a mila. Určitě doporučuji k návštěvě.

• Zápach z úst
  • Zubní kámen