Dukelských Hrdinů 967/10, Praha 7, Praha
Šťastné zoubky

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost
608 14.....

1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Opakovaná kontrolní návštěva • od 800 kč

Jako dentální hygienistka pracuji několik let, obor jsem vystudovala na Vyšší odborné škole v Plzni ukončené absolutoriem. Jsem členkou asociace dentá...

• zápach z úst

• dentální hygiena

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha

Dozvědět se více

Opakovaná kontrolní návštěva

Dukelských Hrdinů 967/10, Praha

od 800 kč

Šťastné zoubky

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky 1.návštěva dentální hygieny (1000-1300 Kč)

Rychlá a pohodová dentální hygiena v příjemném prostředí a odbornou péčí. Rád jsem si vyslechl praktické rady. Byl jsem velmi spokojený. Díky!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Opakovaná kontrolní návštěva

Lidsky a profesionalni pristup pri kazde navsteve. Nikdy jsem se nemyslel ze se budu tesit na dentalni hygienu :) Diky!

Zatím nejlepší dentální hygienistka, u které jsme s dcerou byly. Zuby dokonale a bezbolestně vyčištěné, vše pečlivě a dopodrobna vysvětleno. V. Nováková je velmi sympatická a přátelská, dokonce vám při hygieně pouští i vaši oblíbenou muziku, což má dcera velmi ocenila. Prostředí je velmi příjemné.

Nejmilejší, nejšikovnější a nejpečlivější hygienistka, kterou znám :)))))
Zoubky jsou jako perličky a já se už teď nemůžu dočkat další návštěvy, děkujiiii

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Opakovaná kontrolní návštěva

Byli jsme hodně spokojiní. Příjemný přístup k dětem. Pani dětem vše vysvětlila a názorně ukázala správnou starostlivost o zoubky. Určitě se vrátime.

Umístění: Šťastné zoubky pravidelná návštěva dentální hygieny

Veronika je profík, skvělá, a vždy milá na pacienta, kterému neustále sděluje, co se mu v ústech děje, a jaké zákroky se zrovna Veronika chystá provést. Bezbolestná , vlastně příjemná návštěva, jako vždy!

Umístění: Šťastné zoubky

Velmi profesionální a zároveň milý a přátelský přístup. Snaha návštěvu zpříjemnit, jak jen to jde (puštěná hudba, příchuť při pískování, brýle proti nacákání do očí :-)). Moc příjemná návštěva.

Umístění: Šťastné zoubky dentální hygiena

Skvěle odvedená práce a milý, citlivý přístup. Vše velmi dobře vysvětlila i osmiletému synovi, který byl na hygieně poprvé. Doporučuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Šťastné zoubky Zubni kamen

Ma prvni navsteva u dentalni hygienistky, ackoli jsem se navstevy obaval, vse bylo ok. Pani Novakova je pecliva a zaroven citliva.

Paní hygienistka je velmi pečlivá a každý zoubek krásně vyčistí. Jsem moc spokojená a po návštěvě usměvavá :)

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,můj známý je včelař už 50let,tak mám od něj propolis a tím vyplachuji ustní dutinu,kde mám vytržené 2 zuby po sobě,narušený nerv,tlak v dásni,je tento výplach pšípustný?Děkuji za info,H.

Dobrý den, shodou náhod jsem i včelařka a za mne propolis určitě ano. Je známo, že propolisová tinktura desinfikuje, ničí nebo omezuje růst některých bakterií, virů a plísní. Propolisová emulze se často doporučuje při zánětech dutiny ústní a aftech. Tinkturu bych doporučovala používat pouze krátkodobě, například prvních 7-10 dní po extrakci. Propolisová emulze se dá používat dlouhodobě v rámci prevence. Přeji rychlé hojení. :)

Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

• Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít

Dobrý den, bohužel kamínky na zuby nelepím.

Veronika Nováková (Šulcová) DiS.

• zápach z úst
  • zubní kámen