Umístění: SANATORIUM Helios, spol. s r.o.

K paní doktorce chodím už několik let a jsem nadmíru spokojená..Je precizní při kontrolách a pocitově se cítím v dobrých rukách. Docházela jsem k ní už celé první těhotenství a vždy mi mé všetečné dotazy prvorodičky odpověděla a uklidnila mě. Nyní jsem podruhé těhotná a opět stejný moc vřelý přístup..jsem ráda že jsem v jejich rukou.

Paní doktorka výborná, cítila jsem se u ní moc dobře. U předchozí lékařky jsem si vždy připadala hrozně, u paní doktorky maximální spokojenost. Jednala se mnou výborně, cokoli mi hned vysvětlila, sestřička navíc taky skvělá. Registrovala jsem se k paní doktorce na doporučení, které mohu bez obav interpretovat dál. Naprosto přátelská, ochotná a super!

K Pani doktorce Kováčove chodim velmi ráda.odpovi mi na otazky,vše vysvětli.nemam sni žadny problem.je milá.vstřicna.ja jsem spokojena.A taky mi pomohla po neuspěšnich lečeni doktoru predtim.ke krasnemu miminku.mame 4.5 mesični holčičku.za což mockrat dekujem.jeto nase zlatičko.je zdrava.krasna.Pani doktorku doporučuji.(ale jiny človek jiny názor.)

Výjimečně s potížemi, které se mi často vrací, jsem šla k této doktorce. Už v šatně jsem si vyslechla hlasité a velmi nevybíravé poznámky paní doktorky a sestry nad mou kartou, jaký jsem simulant, když tam chodím tak často (opravdu asi neznám lepší využití času i peněz). Po zběžné prohlídce a popsání potíží mi byl doporučen nákup vitamínů a byla jsem poslána domů s tím, že mi nic není. Po týdnu zhošujících se obtíží (opravdu jsem týden věřila tomu, že mi nic není) jsem se objednala k jinému lékařce, která mi vynadala, jak to, že jdu s takto závažnými příznaky až nyní a napsala mi antibiotika a následnou léčbu...
Přístup paní doktorky mi tedy připadá naprosto neprofesionální, předpojatý a od pečlivosti velmi vzdálený. Bohužel už vím, že pokud bych se k ní někdy opět dostala, jejímu názoru `odborníka` už nesmím oddaně věřit. Ale pro někoho, kdo je v pořádku a k lékaři chodí jednou za rok je tato doktorka asi dobrá.

Po dlouhe dobe jsem nasla vybornou gynekolozku. Pani doktorka je pecliva, ale respektuje i prani pacientky, je citliva a vstricna.

Dnes jsem byla u paní doktorky a jsem velmi spokojená. Bohužel předešlá paní doktorka mi nebyla schopna pomoci, ani vlastně nezjistila co mi je. Paní doktorka Kováčová mi všechno vysvětlila, nakreslila, ukázala. Je velmi milá, pečlivá a moc jí děkuju, že mi pomohla :-)

Jsem maximálně spokojená. Přišla jsem do Heliosu s 5. těhotenstvím a paní doktorka je prostě nejlepší co znám. Je velmi příjemná, profesionální, vždy poradila s každou otázkou. Navíc každé vyšetření, na rozdíl od jiných gynekologů, provádí velmi jemně a s citem. Jsem po porodu, zůstanu u ni i nadále. Za péči po dobu těho ji moc moc děkuji.

S paní doktorkou nemám nejmenší problém,je moc příjemná a myslím si,že ví co dělá.

Já si tedy na paní doktorku nemůžu naprosto stěžovat, chodila jsem dříve do Heliosu k jinému doktorovi, který mi nevyhovoval. Měla jsem opakované (téměř každý měsíc) mykózy, které pan doktor nějak nebyl schopný vyléčit. Když mi odebíral vzorky na citologii, tak z laboratře u výsledků napsáno nedostatečně odebráno apod. Přešla jsem právě k paní doktorce Kováčové. Nejen, že ona mě mykóz zbavila, ale je velice milá a pečlivá. Jsem právě ve 12tt a jsem pod pečlivým dohledem, objednává mě i navíc na kontroly na které by nemusela. Vždy je taková přátelská atmosféra. Takže za mě VELMI DOBRÉ.

Nemohu chválit přístup paní doktorky Kováčové k pacientce. Chovala se velmi neprofesionálně a mluvila se mnou takovým stylem, že jsem si připadala jak hloupá. Nedoporučuji!!!