Masarykova 62, Plzeň

Umístění: Ordinace Jiný

Příšerná zkušenost... Paní zubařku absolutně nezajímal můj zdravotní problém se zubem.. Toto již nikdy více! Myslím si, že lékaři by měly pacientům pomáhat a ne zanedbávat jejich péči což pak vede ještě k větším problémům. Rozhodně nedoporučuji!

Umístění: Ordinace Jiný

Milá,přívětivá, pečlivá,vše vysvětlí,starostlivá,ani kapka obav z návštěvy její ordinace. Myslím,že její maminka,také lékařka ve stejném oboru může být na ni pyšná.

Umístění: Ordinace Zubní náhrada

Paní doktorka je prostě nejlepší, milá, pečlivá, všechno vysvětlí a vyřeší. Je velmi šikovná. Svůj strach ze zubařů už asi nikdy nepřekonám, ale to je můj problém. U paní doktorky ale víte, že nejste jen ...další prosím..., ale že vnímá i vás a snaží se pomoci. Nejsou ani dlouhé objednací časy, za mně prostě super a mohu jen doporučit a hlavně poděkovat. Stáňa Buřičová

Já mám paní doktorku také ráda (a to by mě nikdy nenapadlo, že budu tvrdit o zubaři, který člověku "z principu ubližuje";-))
Je pečlivá, milá a ohleduplná. Co víc si přát? A nemá dlouhé objednávací doby!

Díky

Veronika K.

Paní doktorku mohu jednoznačně doporučit. Z první návštěvy jsem byla trochu rozpačitá, říkala jsem si tak mladičká, co a jak zkušenosti a praxe? Hned jak jsem zasedla do křesla ihned mě vyvedla z omylu. Byla a je velice pečlivá, pozorná, milá, ochotná, skvěle řeší problémy. A i když vrtá je z ní cítit, že nejste jen další pacient, ale hlavně člověk, který trpí. Je prostě fajn a teď jsem ráda, že je mladá a bude tu s náma hooooooodně dlouho :-)
Šmídlová

Nejlepsi zubarka!!!

Paní doktorku velice doporučuji, je velmi milá, pečlivá, a i když mám ze zubaře velký strach, paní doktorka působí tak, že když sedíte v zubařském křesle, tak už se ani nebojíte :-)

Paní doktorku můžu jen doporučit. Je velice pečlivá, vše vysvětlí a poradí.

chtěla jsem pochválit péči, ochotu, lidskost, odbornost a hlavně pečlivost paní doktorky.
Pomohla mi moc s odbouráním strachu z návštěvy zubařů a neměla to se mnou vůbec lehké :)
Můžu jen všem doporučit.