Klinická logopedie
Bechyňova 3, Praha

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Umístění: Klinická logopedie Jiný

Paní magistra jednoznačně má výsledky, jednoznačně ví, co dělat, jednoznačně je zkušená. V reakci na splněný požadavek paní magistra projevuje vřelost a radost. Své metody obhajuje následnou dětskou radostí - je však sporné, zda může být účel svěcen jakýmikoli prostředky, protože neznáme dlouhodobé důsledky její péče. Dítě požadavkům vyhoví obecně proto, že se má obavy z toho, co se stane, když nevyhoví. (Příklad za všechny: sezení jsem se jednou nezúčastnil, abychom zkusili nový způsob - když jsem se následně ptal, jak se jí povedlo ho rozmluvit - řekla prý, že když syn nebude mluvit, tak tatínek půjde domů).
Hodnocení je silně kontroverzní a ambivalentní. Tipl bych si, že generační názorový střet (rodič x doktor) může být vcelku častým jevem v její pracovně.
Nelze upřít elán a nasazení, avšak výchovně je paní magistra jaksi ze staré školy, míněno ve smyslu lásky, co je nějak tvrdší.

Paní magistru Bílkovou navštěvujeme již rok a půl a jsme nadšení. Syn je vývojový dysfatik, posun za tu dobu je neuvěřitelný a velkou zásluhu má na tom právě intenzivní logopedická péče. Paní magistru mi doporučila švagrová, která s ní měla také skvělou zkušenost. Když jsem jí zavolala poprvé, udělala si na nás do týdne čas. Sezení je většinou kolem půl hodiny (syn se těžko soustředí déle), ale docházíme každý týden nebo maximálně jednou za 14 dní. Nezávisle na sobě syna chválily psycholožka a speciální pedagožka, že je šikovný dysfatik a je znát soustavná logopedická péče. Na lekcích jsem dostala mnoho rad a tipů. Se synem navázala přátelský vztah a je radost je pozorovat během sezení. Syn chodí na lekce ochotně a rád. Děkujeme.

S mou dcerou jsem začala navštěvovat naší paní doktorku v lednu tohoto roku. A můžu říct, že již po prvním měsíci byly znát výsledky, navzdory diagnóze. Neznáme lepšího logopeda (a to jsme již nějaké vyzkoušeli), navíc paní doktorka je milá, empatická, se smyslem pro humor. V kombinaci s přirozenou autoritou je to pro výuku dítěte nejlepší lék. Pokud má vaše dítě diagnostikovanou vývojovou dysfázii či dyspraxii, pak je paní doktorka tou nejlepší volbou.

Paní magistra není cukrkandlová, na někoho může působit studeně, ale já jsem absolutně spokojená, protože dcera, která ve třech letech používala ke komunikaci deset slabik a vůbec se nesnažila opakovat, tak už po první návštěvě nastal viditelný (slyšitelný) obrat a během měsíce dcera používala cca 300 slov. Paní magistra ji dokázala nenásilně odblokovat a dcera se k "paní doktorce na povídání" těší. Paní magistra používá klasické (knížky, skládačky, hry) i moderní (iPad) pomůcky. Mně vždy vysvětlí, jak a co mám a nemám používat, a ono to funguje. Velmi jí děkuji.

Já jsem s paní doktorku velmi spokojena. Přístup k malému mi přijde úžasný, paní doktorka je milá a pochvalou nešetří.

Chodíme již s druhým dítětem a jsme velmi spokojeni.Paní magistra je vstřícná a lidská,mohu s ní mluvit o věcech,které bych si netroufla jinde otevírat.Je otevřená a komunikativní,mé dítě nechtělo skoro nikde promluvit a ona dokázala pomocí maňáska,počítačových programů to,že s ní navázal kontakt po pár návštěvách.Všechno nám pečlivě vysvětlila.
Pečlivost a práci vyžaduje i při cvičeních doma.A pokud se nepodaří vše dodržet,nemá tendenci dítě shazovat,spíše se snaží najít jádro problému.Jsme velmi spokojeni a neměnili bychom.

Ani ja nesouhlasim s pozitivnim hodnocenim. My jsme nakonec museli najit jineho logopeda. Pani magistra nedokazala pochvalit ani jinak motivovat dite. Praktiky, ktere pouziva jsou vhodne pro dospele, deti se ji vsak mohou bat.

Nemohu souhlasit. Neumí navázat kontakt s dítětem, v komunikaci je velmi studená, vůbec nepoužívá hry, divadélko, pexeso. Pouze stroze ukáže, jakým způsobem by se písmeno mělo vyslovovat, s dítětem však nic více neprocvičuje. Lekce by měla trvat cca 1/2 hodiny a zahrnovat procvičování, my býváme venku však cca za 10 minut. Proto opravdu nemohu doporučit.

Skvělá logopedka s úžasným přístupem k dětem. Navštěvovala jsem ji postupně se všemi dětmi (mám 3) a vždy jsem byla spokojená. Nepustila nás k náročnějšímu písmenku, dokud předchozí nebylo perfektně zvládnuté. Pokaždé jsem si od ní odnášela povzbuzení a dítko pochvalu, i když se mu zrovna moc nedařilo. Dokázala nás motivovat k dalšímu trénování. Alespoň touto cestou jí děkuji.