Zubní s úsměvem s.r.o.
Strossmayerovo náměstí 977/2, Praha 7, Praha

Dentální hygiena • Od 400 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Strossmayerovo náměstí 977/2, Praha

Od 400 Kč

Zubní s úsměvem s.r.o.

Dobrý den, jsem dentální hygienička a svou práci mám ráda.
Naplňuje mě pocit, že mohu někomu pomoci. A nejlepší ocenění je pro mě šťastný pacient.

• dentální hygiena

Umístění: Zubní s úsměvem s.r.o. dentální hygiena

Velká spokojenost a perfektní přístup, hlavně k dětem, kdy bývá spolupráce náročná. Tuto ordinaci mohu jen doporučit Veronika Balcarová vyjde ve všem vstříc a o tom, že je vše bezbolestné ani nemluvím. Moc děkuji za její péči a brzy se opět těším.

Umístění: Zubní s úsměvem s.r.o. dentální hygiena

Paní Balcarová je velmi příjemná a milá hygienistka, ráda poradí s péčí o zuby a poskytne důležité informace. Návštěva v její ordinaci byla hezkým zážitkem. Ruce má jako pírko a poskytla mým zubům krásnou péči, teď se jen lesknou a jsou hladké jako nikdy. Vřele doporujčuji! Ještě jednou moc děkuji za péči a určitě brzy na shledanou.

Umístění: Zubní s úsměvem s.r.o. dentální hygiena

Příjemná paní hygienistka, která se snaží dělat to bez bolesti za to ale řádně.Měl jsem z toho obavy ale opravdu zbytečné a určitě znovu navštívím.

Umístění: Zubní s úsměvem s.r.o. dentální hygiena

Velice sympatická žena. Své práci se plně věnuje.Vše Vám lehce, pochopitelně vysvětlí. Ráda Vám poradí a pomůže vyřešit Váš problém. Doporučí Vám to nejlepší řešení ve všech ohledech. Opravdu stojí za to, jít ji navštívit.