MUDr. Věra Švarcbachová

Zubař Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Mírová 2700/8, Ústí nad Labem

K paní Švarcbachové jsem chodila od mých 11 do 26 let, pak jsem se rozhodla zubaře změnit, protože prostě začala svou práci flákat a navíc se přidaly "úlety" ve smyslu arogantního chování. Tatam je její vstřícnost. Důvod, proč jsem od ní odešla, je ten, že mi nejdříve udělala špatně plombu (výplň mi zatekla do mezizubního prostoru) a pak neodhalila ze snímku OPG kazy pod starými plombami, které mi u nové zubařky byly hned ošetřeny. Jediné plus je snad to, že je levná, ale to je sakra velká cena za práci, kterou odvádí. Za mě už bohužel nedoporučuji. Terezie

Kazy od zhora až dolu a ani jeden neviděla i přez moje upozornění že me zuby bolí.. respektuji to paní doktorka by už měla mít svůj klid v důchodu ale díky ní mám svoje 4 zuby tak zkažené že kdyby na kazy přisla sama v čas nebyla by to taková katastrofa.. a to nemluvím o zaplacené výplni pod kterou mi kaz špatně vyvrtala... a o svoje zuby se starat chci takze se nezlobte ale v tak mladém věku nechci mít kompenzační pomůcku

Paní Doktorka, fakt už musí jít do důchodu. byl jsem tam 21.02.2012 a třeba hygiena jí nic neříká. hrabe vám v puse bez rukavic,rouška nikde,takže Extrakce stoličky se neuskutečnila. Je to pouze můj názor a myslím si,že dentista by se měl chovat ke svým pacientům tak, aby to vyhovovalo oběma stranám. a ne že přijde od vedle,zabouchne dveře, pak se přehrabuje v papírech a nakonec bez umytí rukou a použití chirurgických rukavic vám otevře pusu a začne vám šmátrat v puse a prská na vás BACILY neboť nepoužila ani roušku. Shrnutí? Zvedl se mi kufr a už mě tam neuvidí.

Tak tahle paní už mě nikdy neuvidí,přístup k pacientovi katastrofalni,nepříjemná, u ní v křesle jsem si prožila peklo a to jsem se zubařů dřív nijak zvlášť nebála, používá zastaralé metody a vůbec,možná by bylo lepší jít už do důchodu paní doktorko..ROZHODNĚ NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!

K paní doktorce jsem chodila už od druhé třídy a musím říci že je opravdu zla, tak jsem si řekla dost musím mít jiného zubaře... Od ní to moc bolelo a když jsem jen cukla tak začala řvát atd. Ted jsem ráda že jsem si našla jeného zubaře a říkám že je 100 krát lepší než paní doktorka.

její přístup k dětem se nedá hodnotit jinak než strašidelný. neustálé vtípky o tom, že bude muset vytrhat všechny zuby apd. vybavení ordinace šílené. dochvilnost nulová, následně žádné omluvy. z jejích yvšetření jsem měl pocit, že každý zubařský zákrok musí bolet a člověk po něm musí hodně krvácet. ten samý zákrok jsem pak absolvoval u nové zubařky naprosto bezbolestně. chodil jsem k ní odmalička do svých 30 let. jsem rád, že jsem zubaře změnil.

K paní doktorce chodíme s dětmi už přes 10 let, vlastně od té doby co školy přestaly dělat preventivní prohlídky. Milá, vstřícná, děti k ní rády chodí.
Navíc jsem si nechala u ní dělat můstek a je bezkonkurenčně nejlevnější, holt stará škola.
Doporučuji

Paní doktorku můžu jen a jen doporučit. Má výborný vztah k dětem a můj syn se přestal zubaře konečně bát :-)

Jsem rád, že jsem od ní odešel.