Výborná doktorka, je skvělý odborník se vstřícnou a veselou povahou, která to s dětmi umí - jako celý personál. Lepší bych sotva hledala,

Zdislavická 720 (Durychova), Praha
Klinická logopedie (mapa)

Krouzova 3036, Praha
Klinická logopedie (mapa)

Děkuji tímto ještě jednou paní doktorce, která se mému synovi pečlivě věnovala celé dva roky. Díky ní syn zvládl vše od L přes všechny sykavky po R i Ř. Její přístup je k dětem jak má být - jasný, cílený, srozumitelný. Zároveň umí i povzbudit. Vzkaz pro maminky: Kdo ale s dětmi doma pravidelně netrénuje, tomu nepomůže sebelepší logoped!

Už v čekárně je na množství článků a doporučení na nástěnkách vidět, že na téhle logopedii berou svou práci vážně. Paní Kopicovou znám jako pečlivého a empatického člověka. Chodím k ní s dvěma dětmi a jsem spokojená.

Byla to třetí logopedie, kam jsem se synem šla a jedině tady mi pomohli. Mohu jen doporučit

Paní doktorku znám už delší dobu a oceňuji její zapálenost pro věc a odpovědný přístup ke své odbornosti, která je opravdu na předním místě mezi její povinostmi.

Nu dejme tomu
tým maji zpracovany skvele, ovšem nejsou moc autoritatvni

Nu dejme tomu
tým maji zpracovany skvele, ovšem nejsou moc autoritatvni

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den mám problém s mluvou přesně r,ř a občas mi nejde rozumět hlavně když jsem ve stresu, je mi 17 let myslíte že je tu šance se to odnaučit (jako malý jsem chodil ale myslím jsi že to nepomohlo)

Dobrý den, určitě se dá výslovnost zvládnout i v dospělém věku. Doporučuji navštívit logopeda a pravidelně cvićit dle jeho pokynů. Když jste chodil jako malý- patrně se cvićilo málo, nebo nedostatečně dlouho- prostě se to řádně nedocvičilo.
    Přeji hodně štěsti a trpělivosti.
    S pozdravem Dr. Kopicová, klinická logopedie Praha 4

Věra Kopicová

• Dobrý den, mám 2,5 letého syna. Je učenlivý, naučil se čísla do 10, písmena podle slov, slovní zásobu má pěknou, ale říká jen slova o 2slabikách, delší slova zkracuje na dvouslabičná. Věty netvoří. Je lepší navštívit logopeda? Děkuji Markéta

Dobrý den, nespěchejte na řečový vývoj dítěte- dejte díteti prostor a čas. Očekávám věty kolem 3.roku véku dítěte. Pokud nepŕijdou , pak bych teprve řešila návśtěvu u logopeda.

Věra Kopicová