Adresy (2)

Klinická logopedie
Zdislavická 720 (Durychova), Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí
Klinická logopedie
Krouzova 3036, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily logopedů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřený profil

Děkuji tímto ještě jednou paní doktorce, která se mému synovi pečlivě věnovala celé dva roky. Díky ní syn zvládl vše od L přes všechny sykavky po R i Ř. Její přístup je k dětem jak má být - jasný, cílený, srozumitelný. Zároveň umí i povzbudit. Vzkaz pro maminky: Kdo ale s dětmi doma pravidelně netrénuje, tomu nepomůže sebelepší logoped!

K
Ověřený profil

Už v čekárně je na množství článků a doporučení na nástěnkách vidět, že na téhle logopedii berou svou práci vážně. Paní Kopicovou znám jako pečlivého a empatického člověka. Chodím k ní s dvěma dětmi a jsem spokojená.

A
Ověřený profil

Výborná doktorka, je skvělý odborník se vstřícnou a veselou povahou, která to s dětmi umí - jako celý personál. Lepší bych sotva hledala,


Z

Byla to třetí logopedie, kam jsem se synem šla a jedině tady mi pomohli. Mohu jen doporučit


Ověřený profil

Paní doktorku znám už delší dobu a oceňuji její zapálenost pro věc a odpovědný přístup ke své odbornosti, která je opravdu na předním místě mezi její povinostmi.


Nu dejme tomu
tým maji zpracovany skvele, ovšem nejsou moc autoritatvni


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, mám 2,5 letého syna. Je učenlivý, naučil se čísla do 10, písmena podle slov, slovní zásobu má pěknou, ale říká jen slova o 2slabikách, delší slova zkracuje na dvouslabičná. Věty netvoří. Je lepší navštívit logopeda? Děkuji Markéta

Dobrý den, nespěchejte na řečový vývoj dítěte- dejte díteti prostor a čas. Očekávám věty kolem 3.roku véku dítěte. Pokud nepŕijdou , pak bych teprve řešila návśtěvu u logopeda.

 Věra Kopicová

Dobrý večer chtěl bych se zeptat na takovou věc. Dcera (2 roky a 10mesicu) uz delsi dobu krasne mluvi, zpívá vse bez problemu. Ale posledni dva tydny sledujeme ze se u ni objevilo zadrhavani vzdy na zacatku vety napr. Pu pu pu pudeme si hrat atd. Pak vse v pkradku a zase. Prijde mi to jako by se strasne rychle snazila neco rict nebo tu myslenku ale jako by nemohla najit to spravne slovo. Zvlastni je ze kdyz zpiva tak odzpiva celou pisnicku bez zadrhnuti. Je mi z toho smutno protoze kdyz ji vidim jak se snazi vyslovit slovo a trva ji to. CEtl jsem na internetu ze u nekterych deti se tento problem objevi. A samo to zmizi. Nemuzete mi nejak poradit nebo me trochu uklidnit. V rodine nikdo nezadrhava. Moc dekuji

Dobrý den,
souhlasim s kolegyněmi, co zde napsaly. Pokud přetrváva nejistota u rodičů, byla by vhodná konzultace přimo u klinického logopeda. Jedná se o vývojové obtiže v řeci, které by měly odeznit, ale je určitě vhodné poučit rodiče, jak přistupovat k diteti, aby se potíže neprohlubovaly. Urcite dite nepřetěžovat. Teď navíc během Vánoc nikým nestrašit, vše v klidu. Neopravovat ditě v řeči. Spolećně si říkat básničky i pisnicky, kde je řeč plynulá.

 Věra Kopicová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.