Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Žižkova 151, Litvínov

Spaní doktorkou jsem velmi spokojena, chodila jsem k ní jako malá a nyní k ní chodím se svými třemi dětmi. Je pořád stejně hodná a má i úžasnou sestřičku, která to s dětmi umí. Vždy nás důkladně vyšetří a pošle ihned ke specialistovi pokud se jí něco nezdá. A vypadá to, že její dcera, která si postupně ordinaci přebírá bude stejně dobrá jako její maminka. Prostě lidi, pro které je jejich práce posláním! Děkujeme

Nerada vzpomínám na naše několikaměsíční období registace u paní doktorky Kindigerové. Registrovali jsme se u ní s ročním synem, který měl z důvodu rozsáhlého atopického ekzému odloženo očkování a docházeli jsme s ním do Národního očkovacího centra v Motole, kde jsme také řešili jeho individuální očkovací plán. Dodnes nedokážu pochopit, že lékař si ani při setkání s racionálně argumentujícími rodiči nezačne hledat informace, a přehodnocovat svoje letité psotoje a informace získné při studiu medicíny řed desítkami let případně na akutálních seminářích farmaceutických firem, a že to nedělá ani dcera paní doktorky, která přece jen je z naší generace. Chování, kdy lékař naprosto bezdůvodně a bez předchozího upozornění poruší lékařské tajemství a pošle na nás pracovnice sociálky a hygieny, nepředává svým pacientům kompletní informace včetně těch o možných negativních účincích vakcín, odmítá respektovat kontraindikace (dnes je notoricky známá informace, že dětem s oslabenou imunitou, ekzémy apod. očkování může výrazně situaci zhoršit) a není schopen vést se zákonnými zástupci dítěte diskusi jako s rovnoprávným partnerem, když právě rodič nese veškerou zodpovědnost za zdraví svého dítěte, je pro mě nepochopitelná, nepřijatelná a nemohu si paní doktorky vážit ani lidsky. Nemyslím, že to, že je paní doktorka nebo sestřička hodná, vyváží jakémukoli rodiči riziko poškození zdraví dítětě, které může být i trvalé. Díky Bohu, že existují i lidé, kteří informace hledají, posuzují kriticky a nebojí se myslet, třeba rodiče a lékaři z občanského sdružení Rozalio.

S touto paní doktorkou jsme nebyli spokojeni. Ano, pokud se nebudte bránit očkování a braní antibiotik, pak bude vše v pořádku, ale pokud nejste zrovna zastánci vpravování chemie do svých dětí, tak tady se s porozuměním rozhodně nesetkáte.

Ano je to opravdu velmi dobrá doktorka. Chodila jsem k paní doktorce jako dítě a dnes tam chodí můj syn. Její přístup k dětem je perfektní a sestřička to samé. Sem velmi spokojená a děkuji že jí tu máme !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

výborná paní doktorka.Nejdříve léčila mě a dnes léčí mé děti a sestřička zlatíčko!!!

Velice pečlivá a příjemná paní, která má velké pochopení pro děti i rodiče

Chodila jsem k paní doktorce,jako dítě a teď léčí mé děti,je to nejlepší velice zkušená,šikovná a hlavně moc hodná paní doktorka,musím pochválit i sestřičku.Doufám že tu bude hodně dlouho,aby se starala i o mé vnoučata. Chválím a dávám 1***

K této paní doktorce jsem chodila od malinka a nyní k ní chodím se svými dětmi. Je to výborná lékařka, strašně hodná, také důkladná. A má rovněž skvělou sestřičku. Obě jsou lidi na svém místě, na kterých je jasně vidět, že svoji praci mají moc rády!

Zkrátka skvělá dětská lékařka

Nejlepší doktorka co znám. Ona a sestřička mají srdíčko tam kde ho mají mít. Oni jsou nejlepší volba pro mé miminko. Opravdový profesionálové :)