DentalScope s.r.o., praktický lékař stomatolog
Poštovní 39/2451, Moravská Ostrava a Přívoz, Ostrava

Umístění: DentalScope s.r.o., praktický lékař stomatolog

Po dlouhém hledání a poměrně špatných zkušenostech, jsem dostal tip na MDDr Smékala a byla to trefa do černého ,né kazu :)
Absolutně profesionální přístup,vždy s úsměvem,
vše člověku vysvětlí,ordinace s velice dobrým vybavením.
Každá sranda něco stojí,ale po roce návštěv musím konstatovat,že za kvaklitní a pečlivou práci rád zaplatím.
Zbavil mne strachu a obav z dentistů a získal si mou důvěru.
Takže pro ty co hledají profesionála s ordinací se skvělým výhledem ,mohu jen doporučit.

Umístění: DentalScope s.r.o., praktický lékař stomatolog

K panu Smékalovi jsem se dostal po dlouhých strastech s ostatními zubaři až v době, kdy mi jeden zub bral pomalu za své. Byl velmi příjemný, až mě místy zaráželo to jak mohou být zubaři rozdílní. Zub mi zachránil i s nervem a později opravil i vše ostatní o čem jsem neměl tušení. Zvědavým vysvětlí, ale informace násilím necpe. S cenami zákroků jsem neměl zkušenosti, nicméně zpětně to hodnotím jako naprosto vyhovující. Při každém složitějším zákroku byly sanoveny možnosti řešení, související rizika a odhad ceny. Pan Smékal mi vyhovuje v mnoha ohledech - je detailista, je jemný a podle vybavení a postupů to vypadá, že drží krok s moderní stomatologií. Objednávkový systém funguje skvěle, sester jsem stihl potkat několik, ale nikdy jsem neměl z žádné z nich špatný pocit, spíše naopak.

Dobry den 25.4,2016 jsem naštivil poprve Dr Smékala je velmi pečlivý a přijemný, ochotny pracuje velmi dobře . Má i pčijemnou sestru . Osobně jsem byl velmi spokojen .Josef Cajka

Dobrý den, DR. Smékal spravuje zuby velmi dobře a citlivě a je příjemný. Je velmi ochotný, a snaží se vždy nabídnout tu nejlepší možnost . Ano není z nejlevnějších , ale pracuje velmi dobře . Má i příjemnou sestru která velmi dobře spolupracuje s lékařem . Osobně ho doporučuji, byl jsem velmi spokojený. Petr Werner .

Dr. Smékal je velmi pečlivý a příjemný. Vždy vám vše vysvětlí. Ano není z nejlevnějších, ale pokud někdo dělá plombu 90 minut, tak nebude pracovat zadarmo. Anestezie je u něj naprosto běžná věc.Má i příjemné sestry a výborně funguje i objednávání.