Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Poliklinika Hrabůvka s.r.o. Jiný

Většina komentářů zde směřuje na tatínka současného pana doktora, který byl opravdu značně pomalý, ale jinak si nemůžu na nic stěžovat. Současný pan doktor je podstatně dynamičtější, trpělivý, vysvětlí, snaží se najít příčinu, takže si nemám na co stěžovat. Navštěvujeme ho téměř celá rodina. Doporučuji

Většinou se zde objevují negativní příspěvky, se kterými nemohu souhlasit a taky jim nerozumím - viz čekací doba-je to snad jiné někde jinde? dále ošetření krátké (3min) a dlouhé (40min.), každé vyšetření vyžaduje jinou dobu - prostě všem se člověk nezavděčí. Já tuto ordinaci navštěvuji již pěknou řádku let a rozhodně si nemohu stěžovat. Mohu jen poděkovat za dobrou diagnostiku mých zdravotních problémů a vstřícnost. Kovářová Mirka

Y

Já mám zase zkušenost, že neurolog nepoznal obrnu lícního nervu a dr. Dlouhý ano a zachránil mi obličej, že ho nemám zcela nakřivo. Staral se i o mou bezmocnou maminku a navštěvoval ji doma. Neměla jsem s ním jediný problém. Já sama k němu docházím již 35 let a vždy mi pomohl. Nikdy jsem s igelitkou nechodila a vždy dobře pořídila. Ne nadarmo se o něm říká, že je nejlepší diagnostik z celé polikliniky v OV- Hrabůvce.

Stačí se podívat na vývoj hodnocení: od slabého k velmi slabý. Ano, existují dvě hodnocení VELMI dobré, ale je to výkřik do tmy, výjimka potvrzující pravidlo, popř. truc hodnotícího, nemusí být ani známý. Také jsem měla i dobrou zkušenost v této ambulanci, když mi vyšel pan doktor vstříc, ale to bylo několikrát přeplaceno časem, kterým jsem strávila hledáním nového lékaře - obvolal i paní doktorku mimo Polikliniku... Vše, co se tu píše jsem postupně zažila - přehlížející až arogantní přístup, nedůsledné vyšetření, nekonečné čekání až příjdu na řadu, i přes dlouhé čekání jsme dali přednost mamince se dvěma dětma na mateřské a s velmi vysokou horečkou - už ji nechtěl ošetřit - přišla pozdě..., čtení cedulky z různých úhlů o možném příspěvku na ambulanci.. Na obhajobu paní sestřičky, nebyla taková, jen časem přešla na jeho firemní kulturu, aby asi přežila... Nejsem pět let již u tohoto "pana doktora" a byť k lékaři chodíme všichni jen, když musíme, tak vlastně k té mojí "nové" chodím moc ráda...

Pan Ska bude zrejme nekdo z rodiny,protoze je to snad jediny pripad,kdo je s panem Dlouhym spokojen.Asi vubec netusite,co se v jeho ordinaci odehrava.Jiz dele nez pet let neni mym lekarem,ale na jeho felcarske kousky nikdy nezapomenu.Me to pripada spise smesne,jak takovy dedecek jeste vubec muze lecit lidi?Dle meho jednou v te ordinaci pojde a sestra ho tam rano najde tuheho se zalomenou hlavou v tech jeho knihach norem.
Taky mi pripadalo hrozne trapne,ze u pana dlouheho sedi v cekarne vsichni s nejakou tou igelitkou nebo taskou....to je vazne hnus.Naproti v cekarne nikdo nic a u dlouheho vsichni tasky a co v nich maji to nemusim dale rozepisovat.
Proste ja osobne neznam horsiho lekare,proto je me hodnoceni vemli negativni....

Já osobně i moji rodinní příslušníci jsou s uvedeným lékařem spokojeni.Ale často jsem vyslechl v čekárně různé nadávky a stížnosti.Zamyslel jsem se nad těmi -hlavně tedy anonymními kritiky.Z jakého okruhu pacientů se se regrutují ?..jsou to převážně takoví,kterým doktor nevyhověl jak si přáli a mysleli,že vše se odbude šmahem.
-žádali potvrzení na řidičský průkaz:-nebylo jim ze zdrav.důvodů vyhověno...a naštvaní odcházeli-pak psali že takového lékaře nedoporučují.
-žádali potvrzení na zbrojní pas -nebylo vyhověno...zase nadávali a psali o své nespokojenosti s lékařem.
-požadovali uznání invalidity s průkazem a s tím související výhody-opět nebylo vyhověno.Takoví a jim podobní notoričtí stěžovatelé se tady rozepisují.Ale málo takových se dá do psaní,kterým tento lékař pomohl a objevil chorobu,kterou začal úspěšně léčit.A také jich je dost.Ale ti nepíšou,jsou rádi,že se uzdravili či se uzdravují,
Takže všem doporučuji si vše vyzkoušet a pak mají jistě možnost se sbalit i se zdravotní kartou,v naději,že nějaký "nový" lékař jim na jejich náročné požadavky skočí.

Takového lékaře normální člověk navštíví jen jednou,pokud to tedy vydrží v čekárně.A budu se opakovat,ale je to vážně tak...ten zatracený pronájem ordinace,v čekárně byl jednu dobu nápis-neklepejte,sestra vzchazí jen jednou denně jako sluníčko,hlavně že je legrace,ale výkon na bodu mrazu...nedoporučuji...

Jít k Dlouhému bez peněz a notné dávky trpělivosti snad ani nejde. Pokud přijdu do čekárny kolem sedmé, tak na řadě jsem něco před desátou. Potom si musím přečíst a následně vyslechnout kolik stojí pronájem ordinace, také jestli už byla ranní "štamprdlička" (reakce na zvýšené ALT AST) a že přijímá peněžní dary. Když je nutný k vyšetření krevní obraz, opět hrozí upomínka, že to je drahé - nepřímo říká: "Vysol hrachy nebo jdeš domů s brufenem" -> Jinak se tam snad ani neléčí.. teda vlastně léčí.

Pan doktor Dlouhý velice rád zdůrazňuje kolik stojí jeho čas a pronájem ordinace a tím si nepřímo říká o úplatek. Sestra je velice arogantní a nepříjemná, chová se povýšeně a i když prochází plnou čekárnou, nikdy se neusměje a ani nepozdraví.

Nejsem spokojený a také sestra u Dlouhého je velice agorantní a neochotná. V žádném případě tohoto lékaře nedoporučuji!!!!!!!!!!!!