Soukromá ordinace zubního lékaře, Tržní 508 Litvínov

Umístění: Soukromá ordinace zubního lékaře, Tržní 508 Litvínov ošetření zubního kazu

Naprosto spokojená s jednáním pana doktora jeho prací bez bolesti, citlivostí i paní sestřičky

Ž
Umístění: Soukromá ordinace zubního lékaře, Tržní 508 Litvínov odstranění zubů

Chválím pana doktora za přístup k pacientum je příjemní i sestra pomohl mi od bolestí 8 zubů bez problémů ho vytrhl bez bolestně profesionální lékař ..... Snad nejlepší lékař v Litvínově děkuji

Umístění: Soukromá ordinace zubního lékaře, Tržní 508 Litvínov extrakce zubu

Pan doktor je skvělý profesionál,i když nemusel, neváhal mi pomoci od bolesti, velice ho chválím za odvedenou práci a lidský přístup, děkuji velice.

Umístění: Soukromá ordinace zubního lékaře, Tržní 508 Litvínov preventivní prohlídky

Jsem moc ráda , že ho mám je nejlepší už se tolik nebojim zubaře. Vždy profesionálni přístup a ochota.

Umístění: Soukromá ordinace zubního lékaře, Tržní 508 Litvínov akutní bolest zubu

V pátek po poledni jsem marně sháněla zubaře (náš měl dovolenou), protože syn (4 roky) měl akutní zánět zubu. Pan doktor nás vzal, ačkoliv už bylo vidět, že je na odchodu. Přestože syn je malý, i tak mu vše vysvětloval, jednal s ním jako s rovným sobě. Úžasný přístup. Netajil se tím, že vytrhnutí bude bolestivé, ale hned dodal, že kdyby zub nevytrhl, bylo by to ještě horší.

Umístění: Soukromá ordinace zubního lékaře, Tržní 508 Litvínov

Jednoznačně skvělý přístup k pacientům a skvělé dovednosti a vybavení ! Doporučuji všem co mají fóbii ze " Zubařů " Pan doktor nejen vše srozumitelně vysvětlí ale i provedení je velmi citlivé a s osobním přístupem. Mohu jen doporučit!

Wáuu! Co víc říct.. Spokojenost nade vše, pan doktor je mladý, sympatický muž s něžným a profesionálním přístupem. Komunikuje s vámi, vše vám vysvětlí, ukáže, jeho vybavení je nové a moderní. Na první objednání jsem bohužel čekala skoro tři měsíce, ale vzhledem k tomu, že jsem zubaře nemohla sehnat několik let, tak se to čekání nakonec vyplatilo. Jen doufám, že pan doktor nebude mít tendence utíkat někam do zahraničí nebo do jiných měst, to by mě mrzelo. Příští měsíc mě čeká trhání zubu a věřte nebo ne, nemám strach. Pana doktora chválím a zatím nemám sebemenší výtku k jeho práci a přístupu. Děkuji.

V tuhle chvíli asi nejlepší zubař jakého jsem kdy potkala s takovým přístupem a šetrností po xxx velmi nepříjemných zkušenostech i s nechutí, strachem jít vlastně někam k zubaři, že to bude stejná hrůza u jiných a řešení nikde, že jich bylo fakt hodně. A po nějakých zkušenostech, bych neřekla, že trhání může být doopravdy bezbolestné pro pacienta, klidně bych šla znova dobrovolně - rozhodně není vůbec co řešit 5*.