Ord. praktického lékaře stomatologa
Rybalkova 1400, Louny

Umístění: jiné místo Zubařské zákroky

Pana doktora jsem poznal zhruba před 40 let. Tenkrát působil v Děčíně jako závodní zubař pro ČSD a po nějaké době mi zmizel neznámo kam. Až dnes se mi ho podařilo vypátrat.
Jak bylo již v příspěvcích uvedeno, pan doktor už tenkrát byl velmi ohleduplný a poprvé v životě jsem u něj v křesle cítil pocit uvolnění. U zubařů před ním jsem vždycky v ruce žmoulal kapesník s očekáváním bolesti a i ze suchého kapesníku jsem byl schopný téměř vyždímat vodu. Pan doktor ale vždycky i při sebemenším zavrnění od bolesti na chvilku přestal, nechal zub uklidnit a pak opatrně pokračoval dál. Mimo to si dokázal upravit i vrtačku, respektive chlazení vrtaného zubu, protože jak říkal, nás nebolí ani tak vrtání jako takové, nervový kanálek není zase až tak veliký, ale bolí nás to teplo jak se zub vrtáním zahřívá.
Jednou mi brousil ulomený přední zub pro korunku Dokud jsem byl v křesle, tak dobré. Příští návštěva měla být jen na otisk a tak jsem si říkal, nejhorší mám za sebou a šlo to. Jenomže jak zbytek zubu přicházel k sobě, nemohl jsem se přes něj pomalu ani nadechnout. Při další návštěvě ale pan doktor vzal do ruky opět brusku a na mne šly mdloby. Jenomže on zub dobrousil a ono nic zase nebolelo. Cítil jsem jenom jemné brnění brusného kotoučku. Korunku mám dodnes a panu doktorovi bych chtěl ještě jednou touto cestou poděkovat.
Všude jsem ho vždycky chválil a tvrdil jsem, že bych za ním jel třeba i na druhý konec republiky, protože umí a je citlivý k pacientům. Tak uvidíme. Je mi už 63 let a pan doktor by na tom měl být podobně, ne-li hůř. Třeba to ještě někdy stihnu.

velmi nepříjemná zkušenost, přes akutní bolest mne p. Dolínek nechtěl píchnout před vrtáním injekci a celkově jeho odvedená práce se slovy, zajděte si zítra na pohotovost kdyby to začalo bolet mne přesvědčila, že ten na poli stomatologie nemá co dělat..

svoji praci dělat neumi měl bi tu raději zabalit a nechat to někomu skuzenějsimu

S panem doktorem jsem velice spokojená, i já jsem měla vypěstovanou panickoku hrůzu ze zubaře, ale co chodím k tomuto lékaři, strach je čím dál tím menší. Navíc jsem k němu zašla i s mým 4letým synem, který má s bývalým panem zubařem velmi špatné zkušenosti (při vrtání zoubku jsme ho drželi s manželem oba a ještě i sestra za nohy) a pan doktor i milá paní sestřička ho perfektně zvládli, neukápla jediná slzička, prohlédl si ordinaci, ukázali mu jednotlivé náčiní, se kterým mu pan doktor koukal do pusinky a vše proběhlo naprosto bez komplikací... Pokud někomu připadá chování pana doktora podivínské, je to možné, ale co se týče toho, jak jen může být lékař ohleduplný k pacientovi, můžu určitě doporučit...

Jsem s panem doktorem spokojená, chodíme k němu celá rodinka. Vždy jsem se bála chodit k zubaři, ale co chodím k tomuto lékaři, můj strach už není takový. Kdo ho nezná, doporučuji!

Pana doktora znám uz spoustu let, chodím k němu já i celá rodina,k dětem je velmi milý, vždy nám ve všem vyhověl. Je moc šikovný a nic od něho nebolí!Můžu všem jen doporučit!!!

S předchozím názorem naprosto nesouhlasím, já jsem s panem doktorem moc spokojena, i když třeba vypadá podivínsky, jeho přístup k pacientům je dobrý. Od té doby, co chodím k němu nemám ani zdaleka takový strach ze zubaře jako dřív.