Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí
Ortopedie
Hlinky 48/122, Brno

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Bohužel, na rozdíl od ostatních musím napsat nedoporučuji.
K panu doktorovi chodím déle než rok s oteklým kolenem, punkce 2x do měsíce a stále žádný výsledek, pouze rentgen na kterém se nic nenašlo a injekce do kolene s doplatkem 880Kč, po které se můj stav ještě zhoršil.
Stále mi předepisuje protizánětlivé léky. Na další vyšetření, včetně cévního mě prý poslat nemůže,(měl jsem oteklou nohu od kolene dolů) neudělal ani ultrazvuk.
Po roce na moji žádost u prakt.lékaře odebrána krev a zjištěny borelie, dostal jsem k protizánětlivým lékům ještě antibiotika a koleno stále plné tekutiny.
Proto jsem p.doktora po roce poprosil jestli by nemohl punktát poslat na rozbor, řekl že ano.
Po 14 dnech když jsem přišel znovu na vytažení vody jsem se ptal na výsledky rozboru, řekl že nejsou ještě hotové. Za dalších 14 dnů jsem šel opět s plným kolenem na punkci a ptal se na výsledek rozboru.
A jaké bylo moje překvapení, když jsem se po měsíci stálého ptaní na výsledek rozboru, od p.doktora dozvěděl, že celou tu dobu LHAL a po měsíci čekání přiznal že rozbor punktátu, vůbec nenechal udělat! Navíc se vymlouval, že neví kde se to dělá, kam by to poslal a podobně.
Co na to říct, ať si každý rozumný člověk udělá úsudek sám.

22.1.2013 mi MUDr Vyroubal operoval koleno - arthroskopie levého kolena na jednodenní ortopedii v Blansku. Výsledek a následná starost o mne jako svého pacienta byla vynikající.Vše mi dopodrobna vysvětlil před operací i následná péče byla na vysoké profesionální úrovni. Všem vřele doporučuji!!!!

V r 2007 mě pan dr.Vyroubal operroval koleno - totální endoprptéza.Musím mu velmi poděkovat za velmi dobře odvedenou práci i následnou péči.Já ho hodnotím velmi dobře.

Velice úspěšná operace levého kyčle. totální endoprotéza

Pan doktor Vyroubal mi operoval v prosinci 2010 kompletně zpřetrhané vazy. Troufám si říct že opravdu specialista na kolena. Operace i pooperační péče na výbornou. Vřele doporučuji všem.Iveta Skalníková

Byl jsem operovám panem Dr.Vyroubalem v dubnu 2010.Operoval mi levé koleno (artroskopie)a mohu říci,že jsem dnes velmi spokojen.Jeho přístup ke mně i k jiným pacientům byl velmi korektní.

TEP pravého kolena v roce 2006 výborné.
TEP levého kolena v roce 2009 výborné.

doporučuji

Pan doktor je velice citlivý a slušný lékař. Mému manželovi před časem zachránil ruku po těžkém úrazu. Velice mu moc děkujeme.
Pana doktora znám z nemocnice Delty, kde jsem před časem pracovala. Jeho chování bylo vždy korektní a velice příjemné. Je odborníkem na svém místě.
Přejeme hodně dalších úspěchů v práci.
Děkujeme za pomoc Stojanovi

Byl jsem u p.doktora s úrazem levé nohy i přesto že bylo po 16-té hodině byl ochotný a přesný v určení diagnozy.Ani jsem nemusel na RTG chválím.Ladislav.