Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Umístění: ReproGenesis a.s. Jiný

Shodou okolnosti se s panem doktorem zname od mladi, ale s odstupem a spoustou zkusenosti nasbiranych i jinde mohu uprimne prohlasit, ze jde o jednoho z nejuzasnejsich lidi a lekaru, jake jsem kdy mela moznost potkat. A ze vim, ze to - bohuzel - ani dnes neni samozrejmosti. Dekuji a plne doporucuji!

Také se o mě pan doktor staral v Reprofitu. Lepšího lékaře jsem nepotkala. Nejen, že zvládnul hromady mých dotazů (na které jsem se pečlivě vzdělávála dopředu, což většina lékařů moc neocení) a to s úsměvem a trpělivostí. Dokonce mě pravidelně obohatil o další vědomosti, což jsem moc ocenila. Perfektní byl i přístup jeho jako profesionála, rychle vyhodnotil situaci, navrhoval vhodné postupy a konal bez zbytečných průtahů. Naprosto neuvěřitelné mi ale přišlo to, že si i v počtu pacientek, které potkává pamatoval drobnosti z předchozích rozhovorů, což velmi přispělo k pocitu osobní péče o pacienta. Jsem moc ráda, že jsem při při úspěšné léčbě neplodnosti narazila právě na pana doktora.

Pana doktora znám z Reprofitu, přešla jsem k němu i na gynekologii a je to dle mého názoru nejlepší doktor , kterého jsem kdy poznala. Chválím ho kudy můžu! Lidský a přátelský přístup, vyzařuje pozitivní energii, má snahu skutečně pomoci, na pro jiné hloupé otázky odpovídá bez problémů a s úsměvem.. s mužem ho máme fakt rádi a věřím, že i díky jeho přístupu se podařil hned první transfer, který nám dělal dle domluvy právě on. :-)

Pan doktor je velmi milý, sympatický lékař, který se pacientům dostatečně věnuje a vše vysvětlí a odpoví na otázky.