Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

4 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřený profil
Umístění: ReproGenesis a.s. Jiný

Shodou okolnosti se s panem doktorem zname od mladi, ale s odstupem a spoustou zkusenosti nasbiranych i jinde mohu uprimne prohlasit, ze jde o jednoho z nejuzasnejsich lidi a lekaru, jake jsem kdy mela moznost potkat. A ze vim, ze to - bohuzel - ani dnes neni samozrejmosti. Dekuji a plne doporucuji!

L
Ověřený profil

Také se o mě pan doktor staral v Reprofitu. Lepšího lékaře jsem nepotkala. Nejen, že zvládnul hromady mých dotazů (na které jsem se pečlivě vzdělávála dopředu, což většina lékařů moc neocení) a to s úsměvem a trpělivostí. Dokonce mě pravidelně obohatil o další vědomosti, což jsem moc ocenila. Perfektní byl i přístup jeho jako profesionála, rychle vyhodnotil situaci, navrhoval vhodné postupy a konal bez zbytečných průtahů. Naprosto neuvěřitelné mi ale přišlo to, že si i v počtu pacientek, které potkává pamatoval drobnosti z předchozích rozhovorů, což velmi přispělo k pocitu osobní péče o pacienta. Jsem moc ráda, že jsem při při úspěšné léčbě neplodnosti narazila právě na pana doktora.

M
Ověřený profil

Pana doktora znám z Reprofitu, přešla jsem k němu i na gynekologii a je to dle mého názoru nejlepší doktor , kterého jsem kdy poznala. Chválím ho kudy můžu! Lidský a přátelský přístup, vyzařuje pozitivní energii, má snahu skutečně pomoci, na pro jiné hloupé otázky odpovídá bez problémů a s úsměvem.. s mužem ho máme fakt rádi a věřím, že i díky jeho přístupu se podařil hned první transfer, který nám dělal dle domluvy právě on. :-)


V
Ověřený profil

Pan doktor je velmi milý, sympatický lékař, který se pacientům dostatečně věnuje a vše vysvětlí a odpoví na otázky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu