Centrum fyzioterapie Dr. Tomáš Rychnovského
Na příkopě 15, Praha

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Centrum fyzioterapie Dr. Tomáš Rychnovského Reflux, zaludecni problemy

Dobry den, mozna dobry fyzioterapeut, ale jinak nedoporucuji, jen tahaji z lidi penize, navsteva, ktera mela trvat 45 min, trvala 20 a mluvila jsem vlastne jen ja, pak jsem zaplatila 1800 pan Rychnovsky spechal na vlak. Nepochopila jsem, proc me neprohledl z fyzio hlediska, pouze si hral na psychologa...coz je asi spise parketa kolegy z toho centra, nechapu? Samozrejme mi navsteva vubec nepomohla. Ze vsech navstev ruznych specialistu, byla toto nejdrazsi a nejzbytecnejsi navsteva. Kdyz jsem mu napsala zpetnou vazbu, na kterou si myslim, ze ma kazdy klient nazor, zacal me manipulovat do pozice psychicky narusene osoby( coz opravdu nejsem), tedy jejiz nazor nema vahu, proste neprustrelne ego:). Rozhodla jsem se tedy napsat to sem, ne proto, abych to doktorovi vytmavila, ale proto, aby si ostatni pacienti dobre rozmysleli, zda chteji jen na zaklade reklam v casopisech a pod. vyhodit tolik penez do kose. Nehodnotim fyzioterapii, na tu vubec nedoslo.

PhDr. Tomáš Rychnovský, Ph.D.

Paní Hrádková, opravdu nebudu danou věc komentovat veřejně. Nemyslíte, že je lepší si vše vyříkat osobně?

Již jsem si nevěděla rady se svými potížemi s páteří a neurologové jen dávali léky, obstřiky a kapačky, které zabíraly na krátkou dobu, ale příčinu problémů nehledali. Náhodou jsem narazila na stránky pana doktora a zkusila to. Výsledek byl nad mé očekávání!!! Dnes k němu jezdím tak 1-2x do roka a připadám si jako znovu narozená. K neurologům jsem přestala úplně chodit. Kéž by takové ruce mělo více lékařů. Peněz nelituji, protože, když bych nemohla pracovat, tak by to bylo horší.

s panem doktorem Rychnovským jsem spokojena,ochotný,vstřícný a milý.Vždy pečlivě vše vysvětlí a výsledky mluví za vše.Kliniku má se svou paní,která je také výborná.

Dostal jsem kontakt na pana doktora Rychnovského kontakt od svých kolegů, kteří byli velmi spokojeni. I já jsem byl spokojen. Rychlé objednání, příjemné prostředí a přístup ke klientovi a vysoká úroveň odbornosti. Takovou jsem ještě opravdu nezažil.
Peněz, které jsem utratil nelituji, zdraví je mojí prioritou. Jsem v pořádku, mám cvičení, která mi pomáhají a nedám na pana doktora dopustit. Za tak kvalitní službu ty peníze rád do sebe investuji. Koneckonců, je to jen o málo víc, než za klasickou masáž, která nikdy neřeší příčiny bolesti...
S díky a pozdravem Karel M.

Ze své vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že placená péče je velmi profesionální a terapeuti se mi vždy v AVETE OMNE věnovali. To jsem v zařízeních, kde jsem byla na "pojišťovnu" neznala.
S úctou Radka K.

velmi vstřícný přístup, přijetí ihned, okamžitá pomoc od bolesti,obzvláště jsem ocenila i vysvětlení příčin potíží a praktikování zkušeností od doc. Koláře. Dosud jsem se s takovým přístupem v oblasti fyzioterapie nesetkala

První návštěva byla dobrá. Další mi připadaly už jen jak tahání peněz z kapsy a neměly skoro žádný efekt.Platí se 1500 za 45 minut.Mimina prý 500.

Je dobrý,ale drahý.
Pro dospělého se prý podle kamarádky platí asi 1500 Kč. Nevím jestli jde o vstupní vyšetření, nebo každá 45 minutová návštěva.