MUDr. Tomáš Kreisler

Zubař Více

Žďár nad Sázavou 1 adresa

Ordinace zubního lékaře
Bezručova 23, Žďár nad Sázavou

Velmi dobrý? Děláte si srandu? Já jsem si myslela taky jak je skvělý až jednou kdy jsem musela s bolavým zubem k jinému zubaři, protože mě sestřička objednala až za 1,5 měsice. Nooo a krásné zjistění. Zaplombované kazy, takže teď mi díky bohu nový pan zubař opravuje jeho zkaženou 20-ti letou práci. A to nemluvím, že uz 14dní lečíme zub díky hlubokému kazu který byl opět zaplombovany, protože pan Kreisler špatně vrtal že jooo. A to nemluvím ze mi do predních zubu dal černé plomby a to jen z důvodů že mu tam bílé nedržely. Málem jsem přisla o všechny zuby a to není konec uz měsíce chodím k panu zubaři aby se vše dalo do pořádku. Takže Vám radím zkuste naschvál jít k někomu jinému a zjistíte nemilé překvapení jako já.

Méně mluvný odborník na svém místě. Při objednání na minutu přesně zve milá sestřička do ordinace. Výborně vybavená ordinace (nový typ RTG apod.)Nejlepší zubař, který mě kdy ošetřoval.

S tímto zubařem jsem byla velmi dlouho spokojená - pan doktor byl příjemný, vypadalo to, že se evidentně velice snaží. Se zuby jsem neměla žádný problém, preventivní prohlídky probíhaly velmi rychle a vypadené plomby byly spravené do pár minut. Spokojenost...
Ovšem až do doby, kdy jsem byla nucena navštívit jiného zubaře. Na mém RTG snímku nalezl nový pan zubař celkem 7 dosti velkých kazů pod výplněmi, nedokonale přelečený zub, pokročilou parodontózu a zároveň nemohl pochopit, z jakého důvodu mi nebylo nabídnuto protetické řešení dvou chybějících zubů.
Za ošetření zbytečně vzniklých kazů a dalších problémů jsem vynaložila nemalé peníze. Kdyby byl pan zubař vážně tak dobrý, jak se tu dočítám, tak by jistě při pravidelných půlročních kontrolách přišel na kazy na začátku a já se nyní nemusela trápit s velmi častými návštěvami kvalitního zubaře a parodontologa.

K Mudr. Tomáši Kreislerovi docházím 19 let. Zpočátku mi připadal nepřístupný a zbytečně málo komunikativní. Navíc mně dokonce odmítl při mé druhé návštěvě vůbec ošetřit, poté co vyšlo najevo, že s sebou nemám kartičku pojišťovny. Urazilo mně to, byl jsem tehdy "největším podnikatelem" na okrese a jedním z prvním v zemi vůbec a moje ego značně utrpělo.
Potrestal jsem pana doktora tak, že jsem k němu přestal docházet a v době další preventivní kontroly jsem se postupně obracel na jiné zubaře ve městě. Domníval jsem se, že je pouze otázkou času, kdy se pan doktor ozve sám a požádá mne snad dokonce s omluvou, abych se opět stal jeho pacientem - mne namyšleného 20-ti letého fracka, kterého jedinou předností tehdy byla odvaha začít sám , bez zkušeností a v tak obrovském měřítku podnikat.
Jenže opak se stal pravdou. přístup, neochota, zjevná neprofesionalita ostatním zubařů ve městě mne přinutil abych já sklopil hlavu, vytočil číslo pana doktora a objednal se na návštěvu. Pan doktor se slůvkem a ani narážkou nezmínil o tom, co bylo a začal pracovat tak,kde před 10 měsíci skončil, pouze já jsem měl o 1 kaz navíc.
19 let osobní zkušenosti s Mudr. Tomášem Kreislerem je dostatečně dlouhá doba k tomu, abych si mohl dovolit uvozit své hodnocení heslem: "Příkladný člověk, příkladný specialistä". Ani neumím výstižně popsat něco, co je dokonalé, toto musí stačit a samo o sobě obstát. Snad vyjmenování poddokonalostí, ze kterých je je dokonalost tvořena dá přesnější obrázek:
- ordinace ve vícegeneračních rodinném domě, v čisté a přátelské architektuře, která vyloženě zve a láká k návštěvě
- absolutní čistota a pořádek v čekárně i ordinaci
- stálost personálu vypovídá o mnohém, zejména o dobrém vztahu k podřízeným jakožto i k lidem obecně může být takto v úvoze dovozena, sestřička která v loni odešla po 18 letech je domnívám se, dobrý příklad
- sestřička Ilona, stejně tak i její současná nástupkyně jsou příjemné mladé ženy reprezentativního vystupování a příjemné inteligentní až noblesní komuniokace, která je typická i pro pana doktora, jenž je jim autoritou a dobrým příkladem
- pan doktor je vždy výhradně oděn v lékařském oblečení, nikdy za celou dobu ani jedinkrát jsem nepozoroval nepatřičné prvky nepatříci do lékařsk uniformity, žádná barevná trička, sportovní boty, či joné než bílé kalhoty,
- sestřička vždy zve objednaného pacienta do ordinace osobně, je pacientovi nabízku než se usadí do křesla, uváže hygienické krytí, překontroluje vše potřebné a poté informuje lékaře, že pacient je připraven
- s panem doktorem vejde do ordinace důstojnost důstojnost sama, jeho osobnost a charisma Vás zaujme a osloví po pár vteřinách. Vždy pacienta pozdraví decentním pokývnutí hlavy a pozdravem dobrý den s noblesou a důstojností již zmiňovanou a otázkou: "Tak co vás trápí?", kterou po celých 19 let nezměnil.
- vlastní výkon po stránce odborné mohu i jako laik v oboru hodnotit jako výtečný
neboť je vyhodnotitelný a přezkoumatelný dle dlouhodobě dobré kondice mých zubů, z hlediska vlastního průběhu rovněž výtečně, neboť je to výkon úrovni spec. plastického chirurga soukromé pražské kliniky. Člověk v křesle u pana doktora zapomíná na od dětství vsugerovaný strach ke zubaře, zubařského křesla a zubařské vrtačky; např. já si za posledních deset let nevybavuji jedinou návštěvu, při které bych byl vystaven bolestivému, resp. neúměrně bolestivému výkonu. Několik minut v křesle se dokáži natolik odreagovat od zubařského výkonu, a např. promyslet svůj následný denní program anebo průběh následující obchodní schůzky. Opravdu až tak je výkon pana doktora jemný a nebolestivý, ve svém oboru bych právnickým pojmem je uvozil že zde je "šetřeno právy účastníka řízení".
- v průběhu výkonu si pan doktor vyměňuje informace a předává direktivy krátkými a věcnými, pološeptem sdělovanými pokyny, které pacient ani nevnímá. Nikdy jsem nezažil žádné hlasité či nepatřičné projevy, nebo legrácky či žoviálnost tolik typickou pro jiná, zejména státní zdravotnická zařízení

Čas mi nedovoluje stejně obsáhle dokončit mé hodnocení Mudr. Tomáše Kreislera, ale je třeba vzít za skutečnost, že on je lékařem - stomatologem příkladným a zjevně bezchybným. Pro mne je opravdovou ctí, že široko daleko nejlepší zubař je právě ten, kterého jsem si před téměř 20 lety vybral a že mám a vždy budu mít v práci pana doktora absolutní důvěru.

Přeji panu doktorovi tomáši Kreislerovi pevné zdraví a nechť jej jeho poslání stále baví, což je ostatně podle mého názoru hlavním důvodem jeho dlouholetého úspěchu.

Jiří Skalský

vELMÍ DOBRÝ STOMATOLOG

nejlepší zubní lékař ke kterému jsem kdy chodila.dodržuje čas objednání,nemá dlouhou objednací dobu.je klidný,není náladový,pracuje pečlivě a rychle.zuby skutečně léčí.

Profesionální,příjemný,citlivý přístup k pacientovi.Vřele doporučuji.

zatím nejlepší zubař ke kterým jsem chodila

jsem velmi spokojená pan doktor dodrzuje dobu objednání a ani lhůta na objednání není dlouhá neprovádí žádné zbytečné výkony kvůli bodům, umí to i s dětmi takže děti nemají z návštěvy strach fakt je profík

Byla jsem velmi spokojena. Mohu všem doporučit.