Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Milá a příjemná. Děkujeme za vaši práci. Jste skvělá.Vrbka.

Byl jsem moc spokojeny se vstupni prohlidkou velmi sikovna pani doktorka i sestricka-usmevave ,ochotne -za mne 5 hvezdicek

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velice příjemná a empatická. Člověk se nebojí jí říct jakýkoliv zdravotní problém. Vždycky mi se vším pomohla, případně mě poslala k odbornému lékaři.
Dnes jsem se dozvěděla, že na hornické poliklinice bude končit a moc mě to mrzí. Byla to nejlepší lékařka, jakou jsem kdy měla. Děkuji za Vaši práci, paní doktorko.

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o. Jiný

Skvělý přístup paní doktorky, bohužel to nemohu říct o její sestřičce, paní Vašíčkové, nepříjemná a neochotná.

Umístění: Hornická poliklinika s.r.o.

Jsem rada ze jsem se dostala do pece teto skvele lekarky. Je pecliva,ma lidsky pristup,vzdy vas vyslechne a problem opravdu resi,za me pani doktorku vrele doporucuji.

Mudr.Tereza Matušková je velice pečlivá, lékař s lidským přístupem. Odborník na pravém místě, přesto že je velice mladá. Kéž by takových lékařů bylo více! Všem ji mohu doporučit. Mirka Slatinská

Paní doktorka je velice hodná. Má pochopeni a Já jsem rád ,že jsem jejím pacientem Rudolf Pavlíček .