Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

17. listopadu 1790/5, Ostrava
Fakultní nemocnice Ostrava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřená osoba

Paní zubařka byla při mé návštěvě ambulance jednoduše skvělá! Má zubařka mě na stomatochirurgii poslala na extrakci zubu se zánětem, měla jsem neskutečný strach (byla to má 1. extrakce), po příchodu do ordinace mě strach již z části opustil, když jsem viděla milou, mladou a sympatickou paní doktorku. Dostala jsem dvě injekce, 2. po zjištění paní doktorky, že mě to ještě trošku bolí a pak bylo za cca 5 minut úplně po všem. Upozorňovala mě na možnou bolest při čištění pod zubem, ale nepocítila jsem ani píchnutí. Kéž by takový zubaři byli všchni, to by se tam chodila jedna báseň! :)
P. S. ze zubařů mám panickou hrůzu již od dětství

C
Ověřená osoba

Prostě umí! Nemám jiných slov. I pitomá extrakce je procházka růžovou zahradou, fakt!!!

M
Ověřená osoba

Perfektní profesionálka a milá osoba.
Kdyby všichni lékaři byli na její úrovni byla by radost je navštěvovat, bohužel opak je pravdou a je jich jen hrstka, 99% ji nesahá ani po kotníky..

Ověřená osoba

Přátelská, milá, oddaná své práci,... v nemocnici, kde jsem strávila 4 dny mě při prohlídkách povzbuzovala! Nejlepší zubařka, kterou sem zatím potkala! "Palec hore"!

Ověřená osoba

Vynikající profesionálka, která zná svojí práci. Je to kvalifikovaná stomatoložka, která se mi postarala o všechny problémy se zuby (zvýšená kazivost a extrakce všech osmiček) s ohromnou trpělivostí. Velice příjemná a přátelská lékařka, ke které je radost chodit. V případě komplikací nehledí na čas ani osobní pohodlí, ale dělá maximum pro pacienty (rozumnějte - nikdy nedá najevo osobní antipatie vůči přesčasu, únavě atd.).

Na doktorce Hoškové lze vidět, že svoji prací i žije a že ji skutečně miluje.

Poznámka: Zkušenosti mám z ambulance, ne z nemocnice.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti